|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
fajne pytanie trafiłem w quizie mundialowym...
Jaki numer na koszulce miał Pele podczas mundialu w 2002 roku?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
I weź tu odpowiedz człowieku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
nieaktulane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
fajne pytanie trafiłem w quizie mundialowym...
Jaki numer na koszulce miał Pele podczas mundialu w 2002 roku?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
I weź tu odpowiedz człowieku... tez takie mialem 10 na bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> albo ile bramek padlo 1988?? 3 tez na bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Wie ktoś do kiedy na pewno jest ta promocja w unibecie 200 = 400 zl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
fajne pytanie trafiłem w quizie mundialowym...
Jaki numer na koszulce miał Pele podczas mundialu w 2002 roku?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
I weź tu odpowiedz człowieku... tez takie mialem 10 na bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> albo ile bramek padlo 1988?? 3 tez na bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mi się trafiło: kto był królem strzelców na MŚ w 2000 roku? Oczywiście że Rasiak. Coś mam chyba słabą pamięć, bo nie pamiętam, gdzie w tym roku były MŚ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 14 |
Witam, jeżeli wpłacę 150 zł do Unibetu to dostanę drugie 150 zł? Czy to tylko wchodzi w rachubę, jak wpłace 200 zł to drugie 200 zł gratis?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam, jeżeli wpłacę 150 zł do Unibetu to dostanę drugie 150 zł? Czy to tylko wchodzi w rachubę, jak wpłace 200 zł to drugie 200 zł gratis?
Pozdrawiam przydaloby Ci sie wrocic do szkoly podstawowej tam dzieci z 6 klasy maja teraz egzamin z czytania ze zrozumieniem, jesli masz mlodsze rodzenstwo to popros o przeczytanie regulaminu i niech Ci wytlumaczy co i jak, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zeby nie bylo OT: tak, jak wplacisz 150 to podwoja Ci wplate :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 14 |
pfff yaaho jak Ci łaska odpowiedzieć to nie odpowiadaj wogóle... ale dzięki z odpowiedź..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339 |
Wie ktoś do kiedy na pewno jest ta promocja w unibecie 200 = 400 zl? Nie wiadomo do kiedy ( nie ma podanej dokładnej daty ) ale na bank jeszcze trwa, wczoraj znajomy zakładał konto i dali bonus bez problemu. WYgląda na to że dopóki będzie można z reklamy się dostać na stronę z bonusem dopóty promocja potrwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
W poniedziałek dostałem wiadomość z unibet o bonusie 15 zł na MŚ. E-mail został tylko skierowany do mnie jako osoby prywatnej. Chodziło o to tylko żeby odesłać tą wiadomość do nich. Odbieram pocztę na outlook'u no i przez przypadek skasowałem tego e-maila. Jak teraz napiszę do nich w tej sprawie to przyznają mi tego bonusa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Wie ktoś do kiedy na pewno jest ta promocja w unibecie 200 = 400 zl? Nie wiadomo do kiedy ( nie ma podanej dokładnej daty ) ale na bank jeszcze trwa, wczoraj znajomy zakładał konto i dali bonus bez problemu. WYgląda na to że dopóki będzie można z reklamy się dostać na stronę z bonusem dopóty promocja potrwa. W sumie na stronie http://ads.unibet.com/unibet/WCPolen/ napisane jest że "Na Mundial dajemy podwójnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
W poniedziałek dostałem wiadomość z unibet o bonusie 15 zł na MŚ. E-mail został tylko skierowany do mnie jako osoby prywatnej. Chodziło o to tylko żeby odesłać tą wiadomość do nich. Odbieram pocztę na outlook'u no i przez przypadek skasowałem tego e-maila. Jak teraz napiszę do nich w tej sprawie to przyznają mi tego bonusa? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
W poniedziałek dostałem wiadomość z unibet o bonusie 15 zł na MŚ. E-mail został tylko skierowany do mnie jako osoby prywatnej. Chodziło o to tylko żeby odesłać tą wiadomość do nich. Odbieram pocztę na outlook'u no i przez przypadek skasowałem tego e-maila. Jak teraz napiszę do nich w tej sprawie to przyznają mi tego bonusa? tak wysłałem emaila w tej sprawie do nich no i niestety żadnej odpowiedzi do tej pory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234 |
W poniedziałek dostałem wiadomość z unibet o bonusie 15 zł na MŚ. E-mail został tylko skierowany do mnie jako osoby prywatnej. Chodziło o to tylko żeby odesłać tą wiadomość do nich. Odbieram pocztę na outlook'u no i przez przypadek skasowałem tego e-maila. Jak teraz napiszę do nich w tej sprawie to przyznają mi tego bonusa? tak wysłałem emaila w tej sprawie do nich no i niestety żadnej odpowiedzi do tej pory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja odesłałem im odpowiedz z oryginalną trescią wiadomości przysłanej przez nich. W tym mailu było napisane, ze kase dopiszą w ciągu 48 godzin a już niedługo będzie 60 godzin od wysłania im maila. Po jakiego hu.. oni to wysyłają jak nie mają zamiaru dopisać lub tak się ślimaczyć.Niech sobie te 15zł w du.. wsadzą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
W poniedziałek dostałem wiadomość z unibet o bonusie 15 zł na MŚ. E-mail został tylko skierowany do mnie jako osoby prywatnej. Chodziło o to tylko żeby odesłać tą wiadomość do nich. Odbieram pocztę na outlook'u no i przez przypadek skasowałem tego e-maila. Jak teraz napiszę do nich w tej sprawie to przyznają mi tego bonusa? tak wysłałem emaila w tej sprawie do nich no i niestety żadnej odpowiedzi do tej pory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja odesłałem im odpowiedz z oryginalną trescią wiadomości przysłanej przez nich. W tym mailu było napisane, ze kase dopiszą w ciągu 48 godzin a już niedługo będzie 60 godzin od wysłania im maila. Po jakiego hu.. oni to wysyłają jak nie mają zamiaru dopisać lub tak się ślimaczyć.Niech sobie te 15zł w du.. wsadzą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przepraszam, właśnie dodano do mojego konta 15 zł wiem, że to nie dużo, ale zawsze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234 |
[quote]W poniedziałek dostałem wiadomość z unibet o bonusie 15 zł na MŚ. E-mail został tylko skierowany do mnie jako osoby prywatnej. Chodziło o to tylko żeby odesłać tą wiadomość do nich. Odbieram pocztę na outlook'u no i przez przypadek skasowałem tego e-maila. Jak teraz napiszę do nich w tej sprawie to przyznają mi tego bonusa? tak wysłałem emaila w tej sprawie do nich no i niestety żadnej odpowiedzi do tej pory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja odesłałem im odpowiedz z oryginalną trescią wiadomości przysłanej przez nich. W tym mailu było napisane, ze kase dopiszą w ciągu 48 godzin a już niedługo będzie 60 godzin od wysłania im maila. Po jakiego hu.. oni to wysyłają jak nie mają zamiaru dopisać lub tak się ślimaczyć.Niech sobie te 15zł w du.. wsadzą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wysłali ci e-maila z potwierdzeniem że dopisali do konta 15zł? przepraszam, właśnie dodano do mojego konta 15 zł wiem, że to nie dużo, ale zawsze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/quote]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234 |
[quote]W poniedziałek dostałem wiadomość z unibet o bonusie 15 zł na MŚ. E-mail został tylko skierowany do mnie jako osoby prywatnej. Chodziło o to tylko żeby odesłać tą wiadomość do nich. Odbieram pocztę na outlook'u no i przez przypadek skasowałem tego e-maila. Jak teraz napiszę do nich w tej sprawie to przyznają mi tego bonusa? tak wysłałem emaila w tej sprawie do nich no i niestety żadnej odpowiedzi do tej pory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja odesłałem im odpowiedz z oryginalną trescią wiadomości przysłanej przez nich. W tym mailu było napisane, ze kase dopiszą w ciągu 48 godzin a już niedługo będzie 60 godzin od wysłania im maila. Po jakiego hu.. oni to wysyłają jak nie mają zamiaru dopisać lub tak się ślimaczyć.Niech sobie te 15zł w du.. wsadzą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przepraszam, właśnie dodano do mojego konta 15 zł wiem, że to nie dużo, ale zawsze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/quote] Wysłali ci e-maila z potwierdzeniem że kasa jest już na koncie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
nie, ale mam już 15 zł na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Dzis po raz pierwszy sie zawiodłem na Unibecie. Na moje konto sie zalogowac niemoge, ani dodzwonic tez sie nieda ( bede jeszcze probował), ale najbardziej zabolała mnie sprawa odnosnie zakładu specjalnego jaki grałem podczas niedawnych połfinałow: Zagrałem ile strzałow na bramke odda M. Ballack ( over 2.5) podczas meczu z Włochami. Przed zagraniem tego zakładu niebyłem pewny jak ten zakład bedzie rozpatrywany przez Unibet wiec postanowiłem do nich zadzwonic i wypytac o wszytko co mnie interesowało. Niestety w centrali zbyt wiele na ten temat niewiedziano i jedyne co usłyszałem to tyle ze wyniki jakie beda brane pod uwage to te jakie poda FIFA. Dodac jednak musze ze pytałem wowczas co mam rozumiec w tym zakładzie jako "Total number of Shots on Goal by the player?" Czy licza sie tu tylko strzały oddane noga czy rwniez inna czescia ciała oraz czy w tym zakładzie licza sie strzaly celne i niecelne, usłyszałem wowczas "chyba tak, ale i tak wszytkie wyniki sa brane ze strony FIFA'y". Po meczu moj zakład został rozliczony jako przegrany pomimo tego ze na stronie FIFA'y bylo napisane jak byk ze Ballack oddał 3 strzały. A wiec moj zakład powinien byc trafny. W poniedzialek znow do nich zadzwonilem odnosnie tego zakładu. Powiedziałem co i jak i co usłyszałem "hmmm my tu mamy dwa wyniki do tego zdarzenia podane i niewiem jak ten zakład zostanie potraktowany skontaktuje sie z kims tam i damy panu odpowiedz" Dzis otrzymałem taka odpowiedz: "Witamy serdecznie!
Zakład był oferowany na strzały zawodnika na bramkę a nie niecelne strzały. Strzały które nie trafiły w bramkę nie liczą się w tym zakładzie. Na stronie FIFA jest podane że Ballack strzelał trzy razy ale ani razu w światło bramki."
Tak wiec jak widac zostałęm wprowadzony w leki bład. Z drugiej strony szkoda ze w tym zakładzie niebyło zaznaczone ze maja byc to strzały celne bo wowczas mozna byłoby zagrac kilka zakładow w druga strone. Tak wiec u mnie po tym zajsciu Unibet złapał pierwszego minusa. Nie3 mam zamiaru sie z nimi kłocic o ten zakład bo był zagrany za mała stawke, anie nielubie gdy mnie ktos wprowadza w bład a powyzsza sprawe opisałem ku przestrodze dla pozostałych forumowiczów lubiacych zakłady specjalne.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|