Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#602311 03/07/2006 21:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382

Bonus: Unibet
#602312 04/07/2006 08:58
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
fajne pytanie trafiłem w quizie mundialowym...

Jaki numer na koszulce miał Pele podczas mundialu w 2002 roku?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />


I weź tu odpowiedz człowieku...

#602313 04/07/2006 09:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93

nieaktulane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

#602314 04/07/2006 11:11
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
fajne pytanie trafiłem w quizie mundialowym...

Jaki numer na koszulce miał Pele podczas mundialu w 2002 roku?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />


I weź tu odpowiedz człowieku...
tez takie mialem 10 na bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
albo ile bramek padlo 1988??
3 tez na bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#602315 04/07/2006 19:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Wie ktoś do kiedy na pewno jest ta promocja w unibecie 200 = 400 zl?

#602316 04/07/2006 20:05
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Quote
fajne pytanie trafiłem w quizie mundialowym...

Jaki numer na koszulce miał Pele podczas mundialu w 2002 roku?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />


I weź tu odpowiedz człowieku...
tez takie mialem 10 na bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
albo ile bramek padlo 1988??
3 tez na bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mi się trafiło: kto był królem strzelców na MŚ w 2000 roku?
Oczywiście że Rasiak. Coś mam chyba słabą pamięć, bo nie pamiętam, gdzie w tym roku były MŚ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

#602317 04/07/2006 22:15
Dołączył: Jul 2006
Posty: 14
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 14
Witam, jeżeli wpłacę 150 zł do Unibetu to dostanę drugie 150 zł? Czy to tylko wchodzi w rachubę, jak wpłace 200 zł to drugie 200 zł gratis?

Pozdrawiam

#602318 04/07/2006 22:36
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Witam, jeżeli wpłacę 150 zł do Unibetu to dostanę drugie 150 zł? Czy to tylko wchodzi w rachubę, jak wpłace 200 zł to drugie 200 zł gratis?

Pozdrawiam

przydaloby Ci sie wrocic do szkoly podstawowej tam dzieci z 6 klasy maja teraz egzamin z czytania ze zrozumieniem, jesli masz mlodsze rodzenstwo to popros o przeczytanie regulaminu i niech Ci wytlumaczy co i jak, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

zeby nie bylo OT:

tak, jak wplacisz 150 to podwoja Ci wplate :/

#602319 05/07/2006 07:16
Dołączył: Jul 2006
Posty: 14
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 14
pfff yaaho jak Ci łaska odpowiedzieć to nie odpowiadaj wogóle... ale dzięki z odpowiedź..

#602320 05/07/2006 07:20
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
Quote
Wie ktoś do kiedy na pewno jest ta promocja w unibecie 200 = 400 zl?

Nie wiadomo do kiedy ( nie ma podanej dokładnej daty ) ale na bank jeszcze trwa, wczoraj znajomy zakładał konto i dali bonus bez problemu. WYgląda na to że dopóki będzie można z reklamy się dostać na stronę z bonusem dopóty promocja potrwa.

#602321 05/07/2006 07:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W poniedziałek dostałem wiadomość z unibet o bonusie 15 zł na MŚ. E-mail został tylko skierowany do mnie jako osoby prywatnej. Chodziło o to tylko żeby odesłać tą wiadomość do nich. Odbieram pocztę na outlook'u no i przez przypadek skasowałem tego e-maila. Jak teraz napiszę do nich w tej sprawie to przyznają mi tego bonusa?

#602322 05/07/2006 09:41
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Quote
Wie ktoś do kiedy na pewno jest ta promocja w unibecie 200 = 400 zl?

Nie wiadomo do kiedy ( nie ma podanej dokładnej daty ) ale na bank jeszcze trwa, wczoraj znajomy zakładał konto i dali bonus bez problemu. WYgląda na to że dopóki będzie można z reklamy się dostać na stronę z bonusem dopóty promocja potrwa.
W sumie na stronie http://ads.unibet.com/unibet/WCPolen/ napisane jest że "Na Mundial dajemy podwójnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#602323 05/07/2006 09:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
W poniedziałek dostałem wiadomość z unibet o bonusie 15 zł na MŚ. E-mail został tylko skierowany do mnie jako osoby prywatnej. Chodziło o to tylko żeby odesłać tą wiadomość do nich. Odbieram pocztę na outlook'u no i przez przypadek skasowałem tego e-maila. Jak teraz napiszę do nich w tej sprawie to przyznają mi tego bonusa?

tak

#602324 06/07/2006 07:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Quote
Quote
W poniedziałek dostałem wiadomość z unibet o bonusie 15 zł na MŚ. E-mail został tylko skierowany do mnie jako osoby prywatnej. Chodziło o to tylko żeby odesłać tą wiadomość do nich. Odbieram pocztę na outlook'u no i przez przypadek skasowałem tego e-maila. Jak teraz napiszę do nich w tej sprawie to przyznają mi tego bonusa?

tak

wysłałem emaila w tej sprawie do nich no i niestety żadnej odpowiedzi do tej pory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#602325 06/07/2006 11:19
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Quote
Quote
Quote
W poniedziałek dostałem wiadomość z unibet o bonusie 15 zł na MŚ. E-mail został tylko skierowany do mnie jako osoby prywatnej. Chodziło o to tylko żeby odesłać tą wiadomość do nich. Odbieram pocztę na outlook'u no i przez przypadek skasowałem tego e-maila. Jak teraz napiszę do nich w tej sprawie to przyznają mi tego bonusa?

tak

wysłałem emaila w tej sprawie do nich no i niestety żadnej odpowiedzi do tej pory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ja odesłałem im odpowiedz z oryginalną trescią wiadomości przysłanej przez nich. W tym mailu było napisane, ze kase dopiszą w ciągu 48 godzin a już niedługo będzie 60 godzin od wysłania im maila. Po jakiego hu.. oni to wysyłają jak nie mają zamiaru dopisać lub tak się ślimaczyć.Niech sobie te 15zł w du.. wsadzą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#602326 06/07/2006 13:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Quote
Quote
Quote
Quote
W poniedziałek dostałem wiadomość z unibet o bonusie 15 zł na MŚ. E-mail został tylko skierowany do mnie jako osoby prywatnej. Chodziło o to tylko żeby odesłać tą wiadomość do nich. Odbieram pocztę na outlook'u no i przez przypadek skasowałem tego e-maila. Jak teraz napiszę do nich w tej sprawie to przyznają mi tego bonusa?

tak

wysłałem emaila w tej sprawie do nich no i niestety żadnej odpowiedzi do tej pory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ja odesłałem im odpowiedz z oryginalną trescią wiadomości przysłanej przez nich. W tym mailu było napisane, ze kase dopiszą w ciągu 48 godzin a już niedługo będzie 60 godzin od wysłania im maila. Po jakiego hu.. oni to wysyłają jak nie mają zamiaru dopisać lub tak się ślimaczyć.Niech sobie te 15zł w du.. wsadzą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

przepraszam, właśnie dodano do mojego konta 15 zł
wiem, że to nie dużo, ale zawsze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#602327 06/07/2006 14:07
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Quote
Quote
Quote
Quote
[quote]W poniedziałek dostałem wiadomość z unibet o bonusie 15 zł na MŚ. E-mail został tylko skierowany do mnie jako osoby prywatnej. Chodziło o to tylko żeby odesłać tą wiadomość do nich. Odbieram pocztę na outlook'u no i przez przypadek skasowałem tego e-maila. Jak teraz napiszę do nich w tej sprawie to przyznają mi tego bonusa?

tak

wysłałem emaila w tej sprawie do nich no i niestety żadnej odpowiedzi do tej pory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ja odesłałem im odpowiedz z oryginalną trescią wiadomości przysłanej przez nich. W tym mailu było napisane, ze kase dopiszą w ciągu 48 godzin a już niedługo będzie 60 godzin od wysłania im maila. Po jakiego hu.. oni to wysyłają jak nie mają zamiaru dopisać lub tak się ślimaczyć.Niech sobie te 15zł w du.. wsadzą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wysłali ci e-maila z potwierdzeniem że dopisali do konta 15zł?
przepraszam, właśnie dodano do mojego konta 15 zł
wiem, że to nie dużo, ale zawsze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/quote]

#602328 06/07/2006 14:09
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Quote
Quote
Quote
Quote
[quote]W poniedziałek dostałem wiadomość z unibet o bonusie 15 zł na MŚ. E-mail został tylko skierowany do mnie jako osoby prywatnej. Chodziło o to tylko żeby odesłać tą wiadomość do nich. Odbieram pocztę na outlook'u no i przez przypadek skasowałem tego e-maila. Jak teraz napiszę do nich w tej sprawie to przyznają mi tego bonusa?

tak

wysłałem emaila w tej sprawie do nich no i niestety żadnej odpowiedzi do tej pory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ja odesłałem im odpowiedz z oryginalną trescią wiadomości przysłanej przez nich. W tym mailu było napisane, ze kase dopiszą w ciągu 48 godzin a już niedługo będzie 60 godzin od wysłania im maila. Po jakiego hu.. oni to wysyłają jak nie mają zamiaru dopisać lub tak się ślimaczyć.Niech sobie te 15zł w du.. wsadzą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

przepraszam, właśnie dodano do mojego konta 15 zł
wiem, że to nie dużo, ale zawsze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/quote]


Wysłali ci e-maila z potwierdzeniem że kasa jest już na koncie?

#602329 07/07/2006 07:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
nie, ale mam już 15 zł na koncie

#602330 07/07/2006 12:19
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Dzis po raz pierwszy sie zawiodłem na Unibecie. Na moje konto sie zalogowac niemoge, ani dodzwonic tez sie nieda ( bede jeszcze probował), ale najbardziej zabolała mnie sprawa odnosnie zakładu specjalnego jaki grałem podczas niedawnych połfinałow:
Zagrałem ile strzałow na bramke odda M. Ballack ( over 2.5) podczas meczu z Włochami.
Przed zagraniem tego zakładu niebyłem pewny jak ten zakład bedzie rozpatrywany przez Unibet wiec postanowiłem do nich zadzwonic i wypytac o wszytko co mnie interesowało. Niestety w centrali zbyt wiele na ten temat niewiedziano i jedyne co usłyszałem to tyle ze wyniki jakie beda brane pod uwage to te jakie poda FIFA. Dodac jednak musze ze pytałem wowczas co mam rozumiec w tym zakładzie jako "Total number of Shots on Goal by the player?" Czy licza sie tu tylko strzały oddane noga czy rwniez inna czescia ciała oraz czy w tym zakładzie licza sie strzaly celne i niecelne, usłyszałem wowczas "chyba tak, ale i tak wszytkie wyniki sa brane ze strony FIFA'y".
Po meczu moj zakład został rozliczony jako przegrany pomimo tego ze na stronie FIFA'y bylo napisane jak byk ze Ballack oddał 3 strzały. A wiec moj zakład powinien byc trafny. W poniedzialek znow do nich zadzwonilem odnosnie tego zakładu. Powiedziałem co i jak i co usłyszałem "hmmm my tu mamy dwa wyniki do tego zdarzenia podane i niewiem jak ten zakład zostanie potraktowany skontaktuje sie z kims tam i damy panu odpowiedz"
Dzis otrzymałem taka odpowiedz:
"Witamy serdecznie!

Zakład był oferowany na strzały zawodnika na bramkę a nie niecelne
strzały. Strzały które nie trafiły w bramkę nie liczą się w tym zakładzie.
Na stronie FIFA jest podane że Ballack strzelał trzy razy ale ani razu w
światło bramki."

Tak wiec jak widac zostałęm wprowadzony w leki bład. Z drugiej strony szkoda ze w tym zakładzie niebyło zaznaczone ze maja byc to strzały celne bo wowczas mozna byłoby zagrac kilka zakładow w druga strone. Tak wiec u mnie po tym zajsciu Unibet złapał pierwszego minusa.
Nie3 mam zamiaru sie z nimi kłocic o ten zakład bo był zagrany za mała stawke, anie nielubie gdy mnie ktos wprowadza w bład a powyzsza sprawe opisałem ku przestrodze dla pozostałych forumowiczów lubiacych zakłady specjalne.

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,788 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1