|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Niestety trudno jest udowodnic ustawianie meczu, bez zadnych dowodow. Moze warto zalozyc temat "cudow" w ktorym bedziemy wpisywac mecze w ktorych dzialy sie rzeczy ktore ciezko sobie wyobrazic.... Moze kazdy na tym skorzysta,a zarazem ustrzegnie nas to w jakims stopniu przed walkami... a z drugiej strony pozwoli ugrac pare grosza...?? Ktos jest za....?? przeciw...?? Nikt na tym nie skorzysta. Bukmacher zawsze będzie o jeden krok przed Tobą, przede mną i resztą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Niestety trudno jest udowodnic ustawianie meczu, bez zadnych dowodow. Moze warto zalozyc temat "cudow" w ktorym bedziemy wpisywac mecze w ktorych dzialy sie rzeczy ktore ciezko sobie wyobrazic.... Moze kazdy na tym skorzysta,a zarazem ustrzegnie nas to w jakims stopniu przed walkami... a z drugiej strony pozwoli ugrac pare grosza...?? Ktos jest za....?? przeciw...?? jestem za, nie ma innego wyjscia nalezy jak najszybciej powołac Strefe11 i Z Archiwum-X, by zbadali te paranormalne zjawiska w swiecie tenisa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,606 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,606 Likes: 10 |
ładnie buja po liniach keys oby jej celownik się nie rozregulował
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,606 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,606 Likes: 10 |
moim zdaniem to bez sensu bo sport jest czysty
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Niestety trudno jest udowodnic ustawianie meczu, bez zadnych dowodow. Moze warto zalozyc temat "cudow" w ktorym bedziemy wpisywac mecze w ktorych dzialy sie rzeczy ktore ciezko sobie wyobrazic.... Moze kazdy na tym skorzysta,a zarazem ustrzegnie nas to w jakims stopniu przed walkami... a z drugiej strony pozwoli ugrac pare grosza...?? Ktos jest za....?? przeciw...?? nietrafiony pomysł wg mnie po co opisywać cuda po tym, jak się wydarzyły?.. jak to ma niby pozwolić ugrać pare groszy? ja jestem za, przeciez nie kazdy mecz ma okazje obejrzec, to pozwoli ugrac pare groszy bo bedziesz wiedzial np. ze ktos awansowal bo drugi mu sie podlozyl i w nastepnej rundzie izi zjazd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
aaa.. jak tak to spoko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
moim zdaniem to bez sensu bo sport jest czysty czysty ? buuahahaha tez tak sadzilem zawsze az ale od poczatku tego roku wiem ze jest inaczej. jakim cudem hewitt nagral tylko 2 gemy z fogiem ? jakim cudem turs wjebal z 2 tyg temu z joao sousa a potem ten zaliczyl zjazd 6 1 6 1 z ggl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,606 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,606 Likes: 10 |
ta keys jest niezła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
nie wyczułeś ironii  Come on, Madison! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,606 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,606 Likes: 10 |
moim zdaniem to bez sensu bo sport jest czysty czysty ? buuahahaha tez tak sadzilem zawsze az ale od poczatku tego roku wiem ze jest inaczej. jakim cudem hewitt nagral tylko 2 gemy z fogiem ? jakim cudem turs wjebal z 2 tyg temu z joao sousa a potem ten zaliczyl zjazd 6 1 6 1 z ggl ironia chłopie  , sam znam kilka spraw z nizszych lig piłkarskich w Polsce , tam się drukuje na potęge 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
 ta, ziomus ironii nie skumał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,606 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,606 Likes: 10 |
http://www.wykop.pl/ramka/1659849/k...ktora-moze-wywolac-uzytkownik-oskarek89/Nie wiem czy koleś ma farta ale już drugi raz mu weszło gdy napisał przed meczem: "Lech ustawił swój mecz, przegrają 2-1" To był mecz z Lecha z Pogonią u siebie który przegrali 1:2  To wszystko się dzieje w okoł nas tylko trzeba patrzeć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Podobają się wam laski, co całe życie suszą zęby, jak zając? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
U mnie goście dali 20 tysięcy PLN za awans do 4 ligi z Okręgówki  w poprzednim sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Podobają się wam laski, co całe życie suszą zęby, jak zając?  Rusty jak dla mnie to była kolejna ironia Senseia ;0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Rusty jak dla mnie to była kolejna ironia Senseia ;0  Mnie się wydawało, że Sensei chwalił grę Keys. Ja z kolei nie nawiązuje do jego postu. Mniejsza o to, zającowe laski są kiepskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Uwazam ze taki temat pokarze jacy zawodnicy robia ustawki i poprzez to "my" gracze bedziemy mogli wychwycic jakies podobne zachowania w poszczegolnych meczach. Jak ktos oddal mecz raz, to zrobi to znowu bo pieniadz rzadzi swiatem, a pazerstwo w sporcie sprawia ze powstaja cyrki. Wiec apeluje.... jesli to nie pomoze to napewno nie zaszkodzi... pomagajmy sobie nawzajem, kazda wiedza zapisana i wykorzytana w przyszlosci, sprawi ze bedziemy wystrzegac sie takich bomb!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|