Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 32 z 68 1 2 30 31 32 33 34 67 68
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by pindoool
Niestety trudno jest udowodnic ustawianie meczu, bez zadnych dowodow. Moze warto zalozyc temat "cudow" w ktorym bedziemy wpisywac mecze w ktorych dzialy sie rzeczy ktore ciezko sobie wyobrazic.... Moze kazdy na tym skorzysta,a zarazem ustrzegnie nas to w jakims stopniu przed walkami... a z drugiej strony pozwoli ugrac pare grosza...?? Ktos jest za....?? przeciw...??
Nikt na tym nie skorzysta. Bukmacher zawsze będzie o jeden krok przed Tobą, przede mną i resztą.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by pindoool
Niestety trudno jest udowodnic ustawianie meczu, bez zadnych dowodow. Moze warto zalozyc temat "cudow" w ktorym bedziemy wpisywac mecze w ktorych dzialy sie rzeczy ktore ciezko sobie wyobrazic.... Moze kazdy na tym skorzysta,a zarazem ustrzegnie nas to w jakims stopniu przed walkami... a z drugiej strony pozwoli ugrac pare grosza...?? Ktos jest za....?? przeciw...??

jestem za, nie ma innego wyjscia nalezy jak najszybciej powołac Strefe11 i Z Archiwum-X, by zbadali te paranormalne zjawiska w swiecie tenisa laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,595
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,595
Likes: 10
ładnie buja po liniach keys oby jej celownik się nie rozregulował

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,595
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,595
Likes: 10
moim zdaniem to bez sensu bo sport jest czysty

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Originally Posted by kemp
Originally Posted by pindoool
Niestety trudno jest udowodnic ustawianie meczu, bez zadnych dowodow. Moze warto zalozyc temat "cudow" w ktorym bedziemy wpisywac mecze w ktorych dzialy sie rzeczy ktore ciezko sobie wyobrazic.... Moze kazdy na tym skorzysta,a zarazem ustrzegnie nas to w jakims stopniu przed walkami... a z drugiej strony pozwoli ugrac pare grosza...?? Ktos jest za....?? przeciw...??

nietrafiony pomysł wg mnie

po co opisywać cuda po tym, jak się wydarzyły?.. jak to ma niby pozwolić ugrać pare groszy?
ja jestem za, przeciez nie kazdy mecz ma okazje obejrzec, to pozwoli ugrac pare groszy bo bedziesz wiedzial np. ze ktos awansowal bo drugi mu sie podlozyl i w nastepnej rundzie izi zjazd cool

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
aaa.. jak tak to spoko smile

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Originally Posted by Sensei65
moim zdaniem to bez sensu bo sport jest czysty
czysty ? buuahahaha tez tak sadzilem zawsze az ale od poczatku tego roku wiem ze jest inaczej.
jakim cudem hewitt nagral tylko 2 gemy z fogiem ?

jakim cudem turs wjebal z 2 tyg temu z joao sousa a potem ten zaliczyl zjazd 6 1 6 1 z ggl

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,595
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,595
Likes: 10
ta keys jest niezła smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
nie wyczułeś ironii tongue

Come on, Madison! boks

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Z kim Fog teraz ?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,595
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,595
Likes: 10
Originally Posted by marcinho18
Originally Posted by Sensei65
moim zdaniem to bez sensu bo sport jest czysty
czysty ? buuahahaha tez tak sadzilem zawsze az ale od poczatku tego roku wiem ze jest inaczej.
jakim cudem hewitt nagral tylko 2 gemy z fogiem ?

jakim cudem turs wjebal z 2 tyg temu z joao sousa a potem ten zaliczyl zjazd 6 1 6 1 z ggl
ironia chłopie smile , sam znam kilka spraw z nizszych lig piłkarskich w Polsce , tam się drukuje na potęge smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Kolba/Nadal

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
laugh ta, ziomus ironii nie skumał grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,595
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,595
Likes: 10
http://www.wykop.pl/ramka/1659849/k...ktora-moze-wywolac-uzytkownik-oskarek89/

Nie wiem czy koleś ma farta ale już drugi raz mu weszło gdy napisał przed meczem: "Lech ustawił swój mecz, przegrają 2-1"

To był mecz z Lecha z Pogonią u siebie który przegrali 1:2 laugh

To wszystko się dzieje w okoł nas tylko trzeba patrzeć

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Podobają się wam laski, co całe życie suszą zęby, jak zając? laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
U mnie goście dali 20 tysięcy PLN za awans do 4 ligi z Okręgówki laugh w poprzednim sezonie.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Rusty
Podobają się wam laski, co całe życie suszą zęby, jak zając? laugh

Rusty jak dla mnie to była kolejna ironia Senseia ;0 laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by tronk
Rusty jak dla mnie to była kolejna ironia Senseia ;0 laugh
Mnie się wydawało, że Sensei chwalił grę Keys. Ja z kolei nie nawiązuje do jego postu. Mniejsza o to, zającowe laski są kiepskie grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Uwazam ze taki temat pokarze jacy zawodnicy robia ustawki i poprzez to "my" gracze bedziemy mogli wychwycic jakies podobne zachowania w poszczegolnych meczach. Jak ktos oddal mecz raz, to zrobi to znowu bo pieniadz rzadzi swiatem, a pazerstwo w sporcie sprawia ze powstaja cyrki. Wiec apeluje.... jesli to nie pomoze to napewno nie zaszkodzi... pomagajmy sobie nawzajem, kazda wiedza zapisana i wykorzytana w przyszlosci, sprawi ze bedziemy wystrzegac sie takich bomb!

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
łam teraz, Maddy

Strona 32 z 68 1 2 30 31 32 33 34 67 68

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1