|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904 |
dla mahuta to sie sezon chyba wraz z koncem trawy skonczyl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
Mahut na starość zaczyna handlować
to nie jest pierwszy dziwny jego mecz
przecież Bemelmansa widzieliśmy parę dni temu - dramat coś mam wrażenie że mamut ten mecz niestety przegra..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
jak jest sprzedajną szmatą to pewnie tak będzie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
buhaha obczajcie Sloane czarna dzicz przyjechała oddać na stojąco mecz, w ogóle nie mam pojęcia jak takie dno osiągnęło takie wyniki na szlemach, zawsze jak ja ogladam to ręce opadaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
Mamut łam w tym gemie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904 |
ghem ladnie pojechal z cipowatym machado a bylo 1.6 na to
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Ghem pięknie, ale co z tego skoro ta pizda Mahut przyjechał handlować
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
buhaha obczajcie Sloane czarna dzicz przyjechała oddać na stojąco mecz, w ogóle nie mam pojęcia jak takie dno osiągnęło takie wyniki na szlemach, zawsze jak ja ogladam to ręce opadaja co Ty piszesz? ja nie raz ja ogladalem i gra super,moze zdarzyc sie slabszy mecz. z Syrena nawet potrafi nawiazac walke. ja na niej oblowilem sie niezle  a dzis odpuszczam CHYBA
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
Mamut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
więc na tego cwela nie postawię
porażkę z Marchenko jeszcze rozumiem, bo ciągnął 2 tydzień, ale dziś z Bemelmansem albo jeszcze parę tygodni temu z Seifertem to świadczy, że chłop jak Ungur bawi się w handel
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
buhaha obczajcie Sloane czarna dzicz przyjechała oddać na stojąco mecz, w ogóle nie mam pojęcia jak takie dno osiągnęło takie wyniki na szlemach, zawsze jak ja ogladam to ręce opadaja co Ty piszesz? ja nie raz ja ogladalem i gra super,moze zdarzyc sie slabszy mecz. z Syrena nawet potrafi nawiazac walke. ja na niej oblowilem sie niezle  a dzis odpuszczam CHYBA na stojąco na wyprostowanych nogach wywalila 3 piłki w gemie za taka olewke to przywiązać do auta za nogi i na polska droge
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
Mamut pozbawisz mnie suko 8 milionów (na stare)...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
buhaha obczajcie Sloane czarna dzicz przyjechała oddać na stojąco mecz, w ogóle nie mam pojęcia jak takie dno osiągnęło takie wyniki na szlemach, zawsze jak ja ogladam to ręce opadaja co Ty piszesz? ja nie raz ja ogladalem i gra super,moze zdarzyc sie slabszy mecz. z Syrena nawet potrafi nawiazac walke. ja na niej oblowilem sie niezle  a dzis odpuszczam CHYBA na stojąco na wyprostowanych nogach wywalila 3 piłki w gemie za taka olewke to przywiązać do auta za nogi i na polska droge  pogralem ja w handi +0.5 po 1.78
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Mamut pozbawisz mnie suko 8 milionów (na stare)... a to sucz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
dobra chyba trzeba odpuścić challengery w tym tygodniu, bo tu nie ma nawet liniowych, z Francji nie ma transmisji
Johnson jest idiotą to swoją drogą, ale z kilometra było widać, że Smith nie zaserwował asa, ale co ma zrobić, skoro sędzia siedzi na stołku po drugiej stronie, bo akurat był serwis na drugie karo
w Stanach i Brazylii nie ma liniowych, nie wiem jak reszta
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Mamut pozbawisz mnie suko 8 milionów (na stare)... a to sucz  Ja dzisiaj półtora kafla w plecy, nieraz rzygać się chce przez te jebane uzależnienie hazardowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
dobra chyba trzeba odpuścić challengery w tym tygodniu, bo tu nie ma nawet liniowych, z Francji nie ma transmisji
Johnson jest idiotą to swoją drogą, ale z kilometra było widać, że Smith nie zaserwował asa, ale co ma zrobić, skoro sędzia siedzi na stołku po drugiej stronie, bo akurat był serwis na drugie karo
w Stanach i Brazylii nie ma liniowych, nie wiem jak reszta kryzys
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Rybarikova utrzymala serwis wow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162 |
Bouchard E. - Kumkhum L.
JEST na NOCKE taki mecz....jak myslicie warto na TAJKĘ coś skrobnąc....dziewczyna jest w formie Morita szybko odpłynęła z Kwitkiem...to KANADYJKE też odstawi.... napiszcie pare słów o grze BOUCHARD.....!!!!!
Pozdro!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Bouchard E. - Kumkhum L.
JEST na NOCKE taki mecz....jak myslicie warto na TAJKĘ coś skrobnąc....dziewczyna jest w formie Morita szybko odpłynęła z Kwitkiem...to KANADYJKE też odstawi.... napiszcie pare słów o grze BOUCHARD.....!!!!!
Pozdro!!!! napisz lepiej jakie kursy u was w ziemniaku ;p
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|