Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 86 z 97 1 2 84 85 86 87 88 96 97
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
dla mahuta to sie sezon chyba wraz z koncem trawy skonczyl

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
Originally Posted by Fernando Gonzalez
Mahut na starość zaczyna handlować

to nie jest pierwszy dziwny jego mecz

przecież Bemelmansa widzieliśmy parę dni temu - dramat


coś mam wrażenie że mamut ten mecz niestety przegra..

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
jak jest sprzedajną szmatą to pewnie tak będzie ...

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
buhaha obczajcie Sloane czarna dzicz przyjechała oddać na stojąco mecz, w ogóle nie mam pojęcia jak takie dno osiągnęło takie wyniki na szlemach, zawsze jak ja ogladam to ręce opadaja

Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
Mamut łam w tym gemie boks

Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
ghem ladnie pojechal z cipowatym machado a bylo 1.6 na to

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Ghem pięknie, ale co z tego skoro ta pizda Mahut przyjechał handlować

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by Roger #17
buhaha obczajcie Sloane czarna dzicz przyjechała oddać na stojąco mecz, w ogóle nie mam pojęcia jak takie dno osiągnęło takie wyniki na szlemach, zawsze jak ja ogladam to ręce opadaja
co Ty piszesz?
ja nie raz ja ogladalem i gra super,moze zdarzyc sie slabszy mecz.
z Syrena nawet potrafi nawiazac walke.
ja na niej oblowilem sie niezle smile
a dzis odpuszczam CHYBA

Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
Mamut puke

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
więc na tego cwela nie postawię

porażkę z Marchenko jeszcze rozumiem, bo ciągnął 2 tydzień, ale dziś z Bemelmansem albo jeszcze parę tygodni temu z Seifertem to świadczy, że chłop jak Ungur bawi się w handel

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by Roger #17
buhaha obczajcie Sloane czarna dzicz przyjechała oddać na stojąco mecz, w ogóle nie mam pojęcia jak takie dno osiągnęło takie wyniki na szlemach, zawsze jak ja ogladam to ręce opadaja
co Ty piszesz?
ja nie raz ja ogladalem i gra super,moze zdarzyc sie slabszy mecz.
z Syrena nawet potrafi nawiazac walke.
ja na niej oblowilem sie niezle smile
a dzis odpuszczam CHYBA
na stojąco na wyprostowanych nogach wywalila 3 piłki w gemie za taka olewke to przywiązać do auta za nogi i na polska droge

Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
Mamut pozbawisz mnie suko 8 milionów (na stare)...

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by Roger #17
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by Roger #17
buhaha obczajcie Sloane czarna dzicz przyjechała oddać na stojąco mecz, w ogóle nie mam pojęcia jak takie dno osiągnęło takie wyniki na szlemach, zawsze jak ja ogladam to ręce opadaja
co Ty piszesz?
ja nie raz ja ogladalem i gra super,moze zdarzyc sie slabszy mecz.
z Syrena nawet potrafi nawiazac walke.
ja na niej oblowilem sie niezle smile
a dzis odpuszczam CHYBA
na stojąco na wyprostowanych nogach wywalila 3 piłki w gemie za taka olewke to przywiązać do auta za nogi i na polska droge
laugh

pogralem ja w handi +0.5 po 1.78

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by szery
Mamut pozbawisz mnie suko 8 milionów (na stare)...
a to sucz laugh

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
dobra chyba trzeba odpuścić challengery w tym tygodniu, bo tu nie ma nawet liniowych, z Francji nie ma transmisji

Johnson jest idiotą to swoją drogą, ale z kilometra było widać, że Smith nie zaserwował asa, ale co ma zrobić, skoro sędzia siedzi na stołku po drugiej stronie, bo akurat był serwis na drugie karo

w Stanach i Brazylii nie ma liniowych, nie wiem jak reszta

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by szery
Mamut pozbawisz mnie suko 8 milionów (na stare)...
a to sucz laugh


Ja dzisiaj półtora kafla w plecy, nieraz rzygać się chce przez te jebane uzależnienie hazardowe.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by Fernando Gonzalez
dobra chyba trzeba odpuścić challengery w tym tygodniu, bo tu nie ma nawet liniowych, z Francji nie ma transmisji

Johnson jest idiotą to swoją drogą, ale z kilometra było widać, że Smith nie zaserwował asa, ale co ma zrobić, skoro sędzia siedzi na stołku po drugiej stronie, bo akurat był serwis na drugie karo

w Stanach i Brazylii nie ma liniowych, nie wiem jak reszta
kryzys

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Rybarikova utrzymala serwis wow

Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
F
member
member
F Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
Bouchard E. - Kumkhum L.

JEST na NOCKE taki mecz....jak myslicie warto na TAJKĘ coś skrobnąc....dziewczyna jest w formie Morita szybko odpłynęła z Kwitkiem...to KANADYJKE też odstawi....
napiszcie pare słów o grze BOUCHARD.....!!!!!

Pozdro!!!!

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by FORTUNA-NASZA
Bouchard E. - Kumkhum L.

JEST na NOCKE taki mecz....jak myslicie warto na TAJKĘ coś skrobnąc....dziewczyna jest w formie Morita szybko odpłynęła z Kwitkiem...to KANADYJKE też odstawi....
napiszcie pare słów o grze BOUCHARD.....!!!!!

Pozdro!!!!
napisz lepiej jakie kursy u was w ziemniaku ;p

Strona 86 z 97 1 2 84 85 86 87 88 96 97

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, forty, Sensei, Akhu), 1,310 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1