Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 24 1 2 16 17 18 19 20 23 24
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by Pawcias
Originally Posted by Art300

Pomyliłeś linki?


Sprawdzić nie łaska ?
To chyba nie przekracza możliwości ?

Po lewej zakładka "sprawy w trybunale".
Adres pozostaje wciąż ten sam ( to nie moja wina), co też jednym kliknięciem można sprawdzić.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/Projekty/7-020-679-2013/$file/7-020-679-2013.pdf troche stare ale ja tego nie widzialem wczesniej

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Art300
Originally Posted by Pawcias
Originally Posted by Art300

Pomyliłeś linki?


Sprawdzić nie łaska ?
To chyba nie przekracza możliwości ?

Po lewej zakładka "sprawy w trybunale".
Adres pozostaje wciąż ten sam ( to nie moja wina), co też jednym kliknięciem można sprawdzić.

Ok, już widzę. Dzięki tongue

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Mają rozmach skurwysyny puke
Do tego mają prawo UE i wyroki ETS w dupie i pierdolą notyfikację bo uznali, że skoro nowelizacja dotyczy TS czyli mnnopolu państwa to jest ona zbędna dotyczy czyli od 1 stycznia 2014 Lotto i cała reszta tego syfu w internecie

http://www.e-play.pl/portal/gry-hazardowe/item/3019-nowelizacja-ustawy-hazardowej

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
To chyba najlepszy kwiatek

Zgodnie z raportem poziom ryzyka uzależnienia wiąże się z rodzajem gier uprawianych przez graczy. „Prawie wszyscy niezagrożeni grali w gry liczbowe Totalizatora Sportowego, niektórzy kupowali zdrapki oraz brali udział w konkursach i loteriach SMS-owych; w innego rodzaju grach uczestniczyła znikoma liczba osób (tab. 3). W grupie graczy o niskim poziomie ryzyka uzależnienia zdecydowana większość grała w gry liczbowe TS, znaczący odsetek grających kupował zdrapki; pozostałe gry były mało popularne –odsetek grających na automatach, w Internecie, zawierających zakłady bukmacherskie jest niski, ale nie znikomy, jak w przypadku grupy „bezproblemowej". Wśród graczy zagrożonych ryzykiem uzależnienia lub mających problem z hazardem szczególną uwagę zwraca wysoki odsetek osób grających na automatach (co trzecia) oraz relatywnie wysokie odsetki uczestniczących w innych wymienionych grach (poza kasynami)".


laugh laugh puke

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by AGASSI
Wśród graczy zagrożonych ryzykiem uzależnienia lub mających problem z hazardem szczególną uwagę zwraca wysoki odsetek osób grających na automatach (co trzecia)

To jest akurat plaga w wielu krajach. Natomiast rzeczywiście zabawnie wyglądają tezy o tym jak zdrapki i inne monopolistyczne produkty są "safe". wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
I dobrze gnojom grin
Chcieli tort tylko dla Siebie to teraz niech nie płaczą laugh
Kolejny krok to całkowity zakaz naziemnych i Juroszek papa

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041

Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
Originally Posted by AGASSI
Kolejny krok to całkowity zakaz naziemnych i Juroszek papa

Pan Juroszek niech się zajmie swoją śmieszną firmą, która odrzuca kupony z 4-5 zdarzeń za 150-250zł, bo obawiają się ch*** wie czego.
Panie Juroszek - najpierw trzeba zakłady przyjmować, a nie odrzucać, żeby potem móc się wypłakiwać w mediach, że Polacy nie chcą u was grać. Nie tyle nie chcą, co po prostu nie mogą!

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
http://eurosport.onet.pl/zimowe/sko...-bukmacherskiej-na-wielkiej-krokwi/jr4z1

warto by było poznać przesłanki, którymi kierował się sąd...
czy zadał sobie trud sięgnięcia do sedna sprawy czyli braku notyfikacji?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by awax76
http://eurosport.onet.pl/zimowe/sko...-bukmacherskiej-na-wielkiej-krokwi/jr4z1

warto by było poznać przesłanki, którymi kierował się sąd...
czy zadał sobie trud sięgnięcia do sedna sprawy czyli braku notyfikacji?

a po o skoro znalazł inny powód uniewinnienia wink
sedno właśnie tkwi w tym by nie przyznać w materii notyfikacji racji przeciwnikom ustawy hazardowej co też Sąd skwapliwie czyni cool
dodatkowo nikt się nie przywali do Sądu, że nie wykonuje orzeczeń ETS czyli ustawa jest jaka jest a skazać nikogo się nie da laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
BTW wyrok ten a szczególnie jego uzasadnienie IMO otwiera drogę do spraw o odszkodowanie dla chociażby Wisły czy całej Ekstraklasy za zerwanie umów już trwających .

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Link do wykopu, gdzie jest artykuł z forsal.pl, który opisuje wyniki badań firmy Roland Berger dotyczący polskiej bukmacherki internetowej.

http://www.wykop.pl/link/1718632/nielegalne-serwisy-hazardowe-zdominowaly-polski-rynek/

Na stronie ww. firmy nie znalazłem raportu, na który powołuje się forsal, ale jest inna ciekawa publikacja: http://www.rolandberger.pl/publications/2013-03-04-football_leagues.html

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Fortuna nowym sponsorem Legii laugh

Firma buk­ma­cher­ska For­tu­na zo­sta­ła nowym spon­so­rem głów­nym Legii War­sza­wa. Logo firmy bę­dzie wi­docz­ne na ko­szul­kach mi­strzów Pol­ski od rundy wio­sen­nej przez trzy naj­bliż­sze lata. Nie­ofi­cjal­nie mówi się, że For­tu­na za­pła­ci Legii 5-6 mln zło­tych rocz­nie, plus wy­so­kie pre­mie za zdo­by­cie mi­strzo­stwa Pol­ski i awans do Ligi Mi­strzów.

Fortuna to druga legalna i zarejestrowana w Polsce (właściciel jest czeski) firma bukmacherska, która szeroko zainwestowała w polską piłkę. Poł roku temu sponsorem Lecha został konkurencyjny STS. Inwestycje z sektora bukmacherskiego utrudnia restrykcyjna ustawa hazardowa. Firmy bukmacherskie poprzez sponsoring klubów mogą jedynie prezentować swoje logo, bez możliwości informowania o produktach (oferty kursowe, bonusy itp.).

- Dziś nie jest dobry moment, żeby rozwodzić się nad szczegółami ustawy. Myślę, że dobrym początkiem zmian byłoby blokowanie bukmacherów, którzy nie mają w Polsce licencji i nie płacą podatków, a mimo to udzielają zakładów. To nieuczciwa konkurencja dla licencjonowanych i legalnych firm, takich jak Fortuna podkreślił dyrektor Haba.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Experto
Fortuna nowym sponsorem Legii laugh

A co w tym dla Ciebie takiego śmiesznego,
że Ci aż otwór gębowy rozrywa ?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
to ze kolejny klub w polsce idzie w kierunku 'legalnych' bukmacherow

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Czysty biznes.
Jakby ktoś dawał więcej, to zapewne on by był na koszulkach.

Wisła kiedyś reklamowała prezerwatywy,
za dużo niższą kwotę. smile

5-6 mln. to dla sporej ilości polskich klubów byłoby kwotą ogromną w obecnych realiach,
a dla Legii to ok. 5 % całego rocznego budżetu.

Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Originally Posted by Experto
- Dziś nie jest dobry moment, żeby rozwodzić się nad szczegółami ustawy. Myślę, że dobrym początkiem zmian byłoby blokowanie bukmacherów, którzy nie mają w Polsce licencji i nie płacą podatków, a mimo to udzielają zakładów.
Hm to niech zablokuja amazona Facebooka Google i jeszcze pare firm ktore tez w Polsce podatkow nie placa mimo ze jak najbardziej dzialaja. Do tego zgaduje franszyzy spozywcze typu Pizza Hut, McDonald, Costa Caffe i jeszcze pare innych
jak sie bawic to sie bawic boks

Strona 18 z 24 1 2 16 17 18 19 20 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, rymoholik, forty, latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 929 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1