|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Sprawdzić nie łaska ? To chyba nie przekracza możliwości ? Po lewej zakładka "sprawy w trybunale". Adres pozostaje wciąż ten sam ( to nie moja wina), co też jednym kliknięciem można sprawdzić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366 |
http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/Projekty/7-020-679-2013/$file/7-020-679-2013.pdf troche stare ale ja tego nie widzialem wczesniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Sprawdzić nie łaska ? To chyba nie przekracza możliwości ? Po lewej zakładka "sprawy w trybunale". Adres pozostaje wciąż ten sam ( to nie moja wina), co też jednym kliknięciem można sprawdzić. Ok, już widzę. Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Mają rozmach skurwysyny  Do tego mają prawo UE i wyroki ETS w dupie i pierdolą notyfikację bo uznali, że skoro nowelizacja dotyczy TS czyli mnnopolu państwa to jest ona zbędna dotyczy czyli od 1 stycznia 2014 Lotto i cała reszta tego syfu w internecie http://www.e-play.pl/portal/gry-hazardowe/item/3019-nowelizacja-ustawy-hazardowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
To chyba najlepszy kwiatek Zgodnie z raportem poziom ryzyka uzależnienia wiąże się z rodzajem gier uprawianych przez graczy. „ Prawie wszyscy niezagrożeni grali w gry liczbowe Totalizatora Sportowego, niektórzy kupowali zdrapki oraz brali udział w konkursach i loteriach SMS-owych; w innego rodzaju grach uczestniczyła znikoma liczba osób (tab. 3). W grupie graczy o niskim poziomie ryzyka uzależnienia zdecydowana większość grała w gry liczbowe TS, znaczący odsetek grających kupował zdrapki; pozostałe gry były mało popularne –odsetek grających na automatach, w Internecie, zawierających zakłady bukmacherskie jest niski, ale nie znikomy, jak w przypadku grupy „bezproblemowej". Wśród graczy zagrożonych ryzykiem uzależnienia lub mających problem z hazardem szczególną uwagę zwraca wysoki odsetek osób grających na automatach (co trzecia) oraz relatywnie wysokie odsetki uczestniczących w innych wymienionych grach (poza kasynami)". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wśród graczy zagrożonych ryzykiem uzależnienia lub mających problem z hazardem szczególną uwagę zwraca wysoki odsetek osób grających na automatach (co trzecia) To jest akurat plaga w wielu krajach. Natomiast rzeczywiście zabawnie wyglądają tezy o tym jak zdrapki i inne monopolistyczne produkty są "safe". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
I dobrze gnojom  Chcieli tort tylko dla Siebie to teraz niech nie płaczą  Kolejny krok to całkowity zakaz naziemnych i Juroszek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713 |
Kolejny krok to całkowity zakaz naziemnych i Juroszek  Pan Juroszek niech się zajmie swoją śmieszną firmą, która odrzuca kupony z 4-5 zdarzeń za 150-250zł, bo obawiają się ch*** wie czego. Panie Juroszek - najpierw trzeba zakłady przyjmować, a nie odrzucać, żeby potem móc się wypłakiwać w mediach, że Polacy nie chcą u was grać. Nie tyle nie chcą, co po prostu nie mogą!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
a po o skoro znalazł inny powód uniewinnienia  sedno właśnie tkwi w tym by nie przyznać w materii notyfikacji racji przeciwnikom ustawy hazardowej co też Sąd skwapliwie czyni  dodatkowo nikt się nie przywali do Sądu, że nie wykonuje orzeczeń ETS czyli ustawa jest jaka jest a skazać nikogo się nie da 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
BTW wyrok ten a szczególnie jego uzasadnienie IMO otwiera drogę do spraw o odszkodowanie dla chociażby Wisły czy całej Ekstraklasy za zerwanie umów już trwających .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Fortuna nowym sponsorem Legii  Firma bukmacherska Fortuna została nowym sponsorem głównym Legii Warszawa. Logo firmy będzie widoczne na koszulkach mistrzów Polski od rundy wiosennej przez trzy najbliższe lata. Nieoficjalnie mówi się, że Fortuna zapłaci Legii 5-6 mln złotych rocznie, plus wysokie premie za zdobycie mistrzostwa Polski i awans do Ligi Mistrzów. Fortuna to druga legalna i zarejestrowana w Polsce (właściciel jest czeski) firma bukmacherska, która szeroko zainwestowała w polską piłkę. Poł roku temu sponsorem Lecha został konkurencyjny STS. Inwestycje z sektora bukmacherskiego utrudnia restrykcyjna ustawa hazardowa. Firmy bukmacherskie poprzez sponsoring klubów mogą jedynie prezentować swoje logo, bez możliwości informowania o produktach (oferty kursowe, bonusy itp.). - Dziś nie jest dobry moment, żeby rozwodzić się nad szczegółami ustawy. Myślę, że dobrym początkiem zmian byłoby blokowanie bukmacherów, którzy nie mają w Polsce licencji i nie płacą podatków, a mimo to udzielają zakładów. To nieuczciwa konkurencja dla licencjonowanych i legalnych firm, takich jak Fortuna podkreślił dyrektor Haba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Fortuna nowym sponsorem Legii  A co w tym dla Ciebie takiego śmiesznego, że Ci aż otwór gębowy rozrywa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
to ze kolejny klub w polsce idzie w kierunku 'legalnych' bukmacherow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czysty biznes. Jakby ktoś dawał więcej, to zapewne on by był na koszulkach. Wisła kiedyś reklamowała prezerwatywy, za dużo niższą kwotę. 5-6 mln. to dla sporej ilości polskich klubów byłoby kwotą ogromną w obecnych realiach, a dla Legii to ok. 5 % całego rocznego budżetu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
- Dziś nie jest dobry moment, żeby rozwodzić się nad szczegółami ustawy. Myślę, że dobrym początkiem zmian byłoby blokowanie bukmacherów, którzy nie mają w Polsce licencji i nie płacą podatków, a mimo to udzielają zakładów. Hm to niech zablokuja amazona Facebooka Google i jeszcze pare firm ktore tez w Polsce podatkow nie placa mimo ze jak najbardziej dzialaja. Do tego zgaduje franszyzy spozywcze typu Pizza Hut, McDonald, Costa Caffe i jeszcze pare innych jak sie bawic to sie bawic 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|