|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
No comment .....Qrwa z Nara.... kto to qrwa jest Nara..?? Ta która doszła do 3R USO, ta która rok temu ograła Hercog w Tokio 61 64 a wczoraj był na nią przyzwoity kurs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
No comment .....Qrwa z Nara.... kto to qrwa jest Nara..?? gospodarz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
@ Nap .... Sztefcia dzisiaj pogoni czarna...??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Eee... od dawna wiadomo, ze granie czegokolwiek z "POL" w nazwie lub nazwisku.... nie wrozy nic dobrego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Eee... od dawna wiadomo, ze granie czegokolwiek z "POL" w nazwie lub nazwisku.... nie wrozy nic dobrego  hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2011
Posty: 277 |
Suarez-navarro , ukraina i anglia z pewniakow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Suarez-navarro , ukraina i anglia z pewniakow Żeby Anglia dzisiaj nie wyjebała połowy globu  Czarnogóra im nie leży, ciężki mecz do ugryzienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Navarro,Voegele,Stan over 21,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Ogladal ktos wczoraj mecz Alves-Ghem? Patrzac na wyniki to Alves po 2.75 z beznadziejnym ostatnio Eliasem powinien sobie poradzić. Elias nagral ostatnio 5 gemów Monteiro a ten to poziom obecnie Ghema ktorego pokonal wczoraj wlasnie Alves. Do tego Alves sie tutaj urodzil i tutaj mieszka wiec na pewno pelna mobilizacja i chec. w 2011 jedynej edycji tego turnieju byl w polfinale, wczesniejsze turnieje rowniez nie grajac najlepiej, bo tulal sie po jakiś futuresach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
i co jaziri dostal pozwolenie na mecz? Walkower  nie dostał pozwolenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Ogladal ktos wczoraj mecz Alves-Ghem? Patrzac na wyniki to Alves po 2.75 z beznadziejnym ostatnio Eliasem powinien sobie poradzić. Elias nagral ostatnio 5 gemów Monteiro a ten to poziom obecnie Ghema ktorego pokonal wczoraj wlasnie Alves. Do tego Alves sie tutaj urodzil i tutaj mieszka wiec na pewno pelna mobilizacja i chec. w 2011 jedynej edycji tego turnieju byl w polfinale, wczesniejsze turnieje rowniez nie grajac najlepiej, bo tulal sie po jakiś futuresach ogladalem, atmosfera jak na davisie (to miasto alvesa), ale gral slabo szczerze mowiac, tak slabo ze po wygranej padl na kort i lezal  mial serw po mecz i 3 meczowe na podaniu zmascil dfem albo prostymi ue, doping tam mu pomaga strasznie i co jaziri dostal pozwolenie na mecz? Walkower  nie dostał pozwolenia hehe peszek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
i co jaziri dostal pozwolenie na mecz? Walkower  nie dostał pozwolenia na co pozwolenia bo ja nie w temacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
i co jaziri dostal pozwolenie na mecz? Walkower  nie dostał pozwolenia na co pozwolenia bo ja nie w temacie? na mecz bo tunezyjczyk z zydem nie moze grac bez uprawnien z gory  Wawrinka ma najlepszy rok w karierze, moze by stuknal wkoncu rafe, tu gdzie stukali go mayer, melzer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
ta napewnos tuknie Rafe tymbardziej żę w ciagu boskiego h2h 10:0 nieugrał ejszcze z nim seta : ) Monfils +5.5 Suarez Navarro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224 |
Monfils seta ogarnie, czy lepiej over 20 gemów zagrać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
ta napewnos tuknie Rafe tymbardziej żę w ciagu boskiego h2h 10:0 nieugrał ejszcze z nim seta : ) = verdasco mial kiedys 0-14 z rafa i wygral... robredo mial 0-10 z fedem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
ta napewnos tuknie Rafe tymbardziej żę w ciagu boskiego h2h 10:0 nieugrał ejszcze z nim seta : ) = verdasco mial kiedys 0-14 z rafa i wygral... robredo mial 0-10 z fedem ta tylko verdasco wygrał wtedy na kuriozalnej mące na którą wszyscy z czołówki narzekali i odgrażali sie bojkotem na następny rok wiec tu bym sie nie doszukiwał sensacji,zresztą niech najpierw wygra seta to będzie można rozmawiać o meczu wogóle
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Ogladal ktos wczoraj mecz Alves-Ghem? Patrzac na wyniki to Alves po 2.75 z beznadziejnym ostatnio Eliasem powinien sobie poradzić. Elias nagral ostatnio 5 gemów Monteiro a ten to poziom obecnie Ghema ktorego pokonal wczoraj wlasnie Alves. Do tego Alves sie tutaj urodzil i tutaj mieszka wiec na pewno pelna mobilizacja i chec. w 2011 jedynej edycji tego turnieju byl w polfinale, wczesniejsze turnieje rowniez nie grajac najlepiej, bo tulal sie po jakiś futuresach ogladalem, atmosfera jak na davisie (to miasto alvesa), ale gral slabo szczerze mowiac, tak slabo ze po wygranej padl na kort i lezal  mial serw po mecz i 3 meczowe na podaniu zmascil dfem albo prostymi ue, doping tam mu pomaga strasznie ale jakiś poziom mial ten mecz? Widzialem Eliasa z Monteiro i gral beznadziejnie wiec moze Alvesa trybuny dziś poniosą zwłaszcza ze rywal w slabej formie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
ale jakiś poziom mial ten mecz? Widzialem Eliasa z Monteiro i gral beznadziejnie wiec moze Alvesa trybuny dziś poniosą zwłaszcza ze rywal w slabej formie poziom bardzo slaby  moze przepchnal gospodarza, 2 solidne powroty zrobil jakby nie patrzec
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
ale jakiś poziom mial ten mecz? Widzialem Eliasa z Monteiro i gral beznadziejnie wiec moze Alvesa trybuny dziś poniosą zwłaszcza ze rywal w slabej formie poziom bardzo slaby  moze przepchnal gospodarza, 2 solidne powroty zrobil jakby nie patrzec Dzięki, może lepiej odpuscic albo poczekac jak przegra 1 seta i wtedy dopiero dać. Może zacznie jak wczoraj Schwartzman 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|