Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 65 z 104 1 2 63 64 65 66 67 103 104
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by pindoool
No comment .....Qrwa z Nara.... kto to qrwa jest Nara..??
Ta która doszła do 3R USO, ta która rok temu ograła Hercog w Tokio 61 64 a wczoraj był na nią przyzwoity kurs wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by pindoool
No comment .....Qrwa z Nara.... kto to qrwa jest Nara..??
gospodarz

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
@ Nap .... Sztefcia dzisiaj pogoni czarna...??

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Eee... od dawna wiadomo, ze granie czegokolwiek z "POL" w nazwie lub nazwisku.... nie wrozy nic dobrego laugh laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by pindoool
Eee... od dawna wiadomo, ze granie czegokolwiek z "POL" w nazwie lub nazwisku.... nie wrozy nic dobrego laugh laugh

hehe

Dołączył: Jul 2011
Posty: 277
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2011
Posty: 277
Suarez-navarro , ukraina i anglia z pewniakow

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by vaiml
Suarez-navarro , ukraina i anglia z pewniakow
Żeby Anglia dzisiaj nie wyjebała połowy globu wink

Czarnogóra im nie leży, ciężki mecz do ugryzienia.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Navarro,Voegele,Stan over 21,5 boks

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Ogladal ktos wczoraj mecz Alves-Ghem? Patrzac na wyniki to Alves po 2.75 z beznadziejnym ostatnio Eliasem powinien sobie poradzić. Elias nagral ostatnio 5 gemów Monteiro a ten to poziom obecnie Ghema ktorego pokonal wczoraj wlasnie Alves. Do tego Alves sie tutaj urodzil i tutaj mieszka wiec na pewno pelna mobilizacja i chec. w 2011 jedynej edycji tego turnieju byl w polfinale, wczesniejsze turnieje rowniez nie grajac najlepiej, bo tulal sie po jakiś futuresach

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Roger #17
i co jaziri dostal pozwolenie na mecz?

Walkower cop nie dostał pozwolenia

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by zenekk
Ogladal ktos wczoraj mecz Alves-Ghem? Patrzac na wyniki to Alves po 2.75 z beznadziejnym ostatnio Eliasem powinien sobie poradzić. Elias nagral ostatnio 5 gemów Monteiro a ten to poziom obecnie Ghema ktorego pokonal wczoraj wlasnie Alves. Do tego Alves sie tutaj urodzil i tutaj mieszka wiec na pewno pelna mobilizacja i chec. w 2011 jedynej edycji tego turnieju byl w polfinale, wczesniejsze turnieje rowniez nie grajac najlepiej, bo tulal sie po jakiś futuresach
ogladalem, atmosfera jak na davisie (to miasto alvesa), ale gral slabo szczerze mowiac, tak slabo ze po wygranej padl na kort i lezal laugh mial serw po mecz i 3 meczowe na podaniu zmascil dfem albo prostymi ue, doping tam mu pomaga strasznie


Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Roger #17
i co jaziri dostal pozwolenie na mecz?

Walkower cop nie dostał pozwolenia


hehe peszek

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Roger #17
i co jaziri dostal pozwolenie na mecz?

Walkower cop nie dostał pozwolenia

na co pozwolenia bo ja nie w temacie?

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by zenekk
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Roger #17
i co jaziri dostal pozwolenie na mecz?

Walkower cop nie dostał pozwolenia

na co pozwolenia bo ja nie w temacie?
na mecz bo tunezyjczyk z zydem nie moze grac bez uprawnien z gory laugh




Wawrinka ma najlepszy rok w karierze, moze by stuknal wkoncu rafe, tu gdzie stukali go mayer, melzer laugh

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
ta napewnos tuknie Rafe tymbardziej żę w ciagu boskiego h2h 10:0 nieugrał ejszcze z nim seta : )

Monfils +5.5
Suarez Navarro boks

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
Monfils seta ogarnie, czy lepiej over 20 gemów zagrać?

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by vamos rafa
ta napewnos tuknie Rafe tymbardziej żę w ciagu boskiego h2h 10:0 nieugrał ejszcze z nim seta : )
=
verdasco mial kiedys 0-14 z rafa i wygral... robredo mial 0-10 z fedem

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by Roger #17
Originally Posted by vamos rafa
ta napewnos tuknie Rafe tymbardziej żę w ciagu boskiego h2h 10:0 nieugrał ejszcze z nim seta : )
=
verdasco mial kiedys 0-14 z rafa i wygral... robredo mial 0-10 z fedem
ta tylko verdasco wygrał wtedy na kuriozalnej mące na którą wszyscy z czołówki narzekali i odgrażali sie bojkotem na następny rok wiec tu bym sie nie doszukiwał sensacji,zresztą niech najpierw wygra seta to będzie można rozmawiać o meczu wogóle

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Originally Posted by Roger #17
Originally Posted by zenekk
Ogladal ktos wczoraj mecz Alves-Ghem? Patrzac na wyniki to Alves po 2.75 z beznadziejnym ostatnio Eliasem powinien sobie poradzić. Elias nagral ostatnio 5 gemów Monteiro a ten to poziom obecnie Ghema ktorego pokonal wczoraj wlasnie Alves. Do tego Alves sie tutaj urodzil i tutaj mieszka wiec na pewno pelna mobilizacja i chec. w 2011 jedynej edycji tego turnieju byl w polfinale, wczesniejsze turnieje rowniez nie grajac najlepiej, bo tulal sie po jakiś futuresach
ogladalem, atmosfera jak na davisie (to miasto alvesa), ale gral slabo szczerze mowiac, tak slabo ze po wygranej padl na kort i lezal laugh mial serw po mecz i 3 meczowe na podaniu zmascil dfem albo prostymi ue, doping tam mu pomaga strasznie

ale jakiś poziom mial ten mecz? Widzialem Eliasa z Monteiro i gral beznadziejnie wiec moze Alvesa trybuny dziś poniosą zwłaszcza ze rywal w slabej formie

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by zenekk
ale jakiś poziom mial ten mecz? Widzialem Eliasa z Monteiro i gral beznadziejnie wiec moze Alvesa trybuny dziś poniosą zwłaszcza ze rywal w slabej formie
poziom bardzo slaby smile moze przepchnal gospodarza, 2 solidne powroty zrobil jakby nie patrzec

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Originally Posted by Roger #17
Originally Posted by zenekk
ale jakiś poziom mial ten mecz? Widzialem Eliasa z Monteiro i gral beznadziejnie wiec moze Alvesa trybuny dziś poniosą zwłaszcza ze rywal w slabej formie
poziom bardzo slaby smile moze przepchnal gospodarza, 2 solidne powroty zrobil jakby nie patrzec

Dzięki, może lepiej odpuscic albo poczekac jak przegra 1 seta i wtedy dopiero dać. Może zacznie jak wczoraj Schwartzman smile

Strona 65 z 104 1 2 63 64 65 66 67 103 104

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, rafal08), 3,109 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1