Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 140 1 2 3 4 5 6 139 140
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Polansky nie odstepuje poziomem od Smyczka 50 na 50 mecz

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
jedzie go ladnie

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Andreozzi.. z 40-15 się w głupi sposób połamać i wdupić seta..

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Guido w TB pozamiatał, to po mecz boks

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
ehh 2bp zmaścił..

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
udało się za 5 razem hura trzymaj swoje teraz !

Dołączył: Feb 2012
Posty: 417
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 417
co za wieczor..

wplacilam 100zl na bet365..

Joao Souza @ 6.00
100.00 PLN Single 12/10/2013 22:44:26 100.00 600.00

pozniej(rejs do 5 gemow)
1st set - Maximo Gonzalez @ 1.80
600.00 PLN Single 13/10/2013 01:16:49 600.00 1,080.00

pozniej(rejs do 3 gemow)
2nd set - Guido Andreozzi @ 2.20
1,080.00 PLN Single 13/10/2013 02:02:24 1,080.00 2,376.00

pozniej
Guido Andreozzi to win set 2 @ 1.95
1,376.00 PLN Single 13/10/2013 02:25:15 1,376.00 2,683.20
plus kontra -400 po 6.00 na gonze

i w tej chwili mam

Guido Andreozzi @ 2.75
1,200.00 PLN Single 13/10/2013 03:07:13 1,200.00

i

Maximo Gonzalez @ 2.75
1,200.00 PLN Single 13/10/2013 03:26:49 1,200.00

plus prawie 9stow na koncie

czyli w jeden wieczor ze 100zl ponad 4 tysiace zysku co by sie nie stalo w tym meczu juz...

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Originally Posted by Kirilenko
co za wieczor..

wplacilam 100zl na bet365..

Joao Souza @ 6.00
100.00 PLN Single 12/10/2013 22:44:26 100.00 600.00

pozniej(rejs do 5 gemow)
1st set - Maximo Gonzalez @ 1.80
600.00 PLN Single 13/10/2013 01:16:49 600.00 1,080.00

pozniej(rejs do 3 gemow)
2nd set - Guido Andreozzi @ 2.20
1,080.00 PLN Single 13/10/2013 02:02:24 1,080.00 2,376.00

pozniej
Guido Andreozzi to win set 2 @ 1.95
1,376.00 PLN Single 13/10/2013 02:25:15 1,376.00 2,683.20
plus kontra -400 po 6.00 na gonze

i w tej chwili mam

Guido Andreozzi @ 2.75
1,200.00 PLN Single 13/10/2013 03:07:13 1,200.00

i

Maximo Gonzalez @ 2.75
1,200.00 PLN Single 13/10/2013 03:26:49 1,200.00

plus prawie 9stow na koncie

czyli w jeden wieczor ze 100zl ponad 4 tysiace zysku co by sie nie stalo w tym meczu juz...


ja wpłaciłem 2k i na czysto prawie 11k tongue

Dołączył: Feb 2012
Posty: 417
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 417
piekny mecz:) zeby nie te dwie kontry byloby prawie 6 tysiecy, ale nie liczylam na nic, po prostu 100 dla zabicia czasu, a wyszlo bardzo milo. dobranoc i duzych wygranych zycze

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
piwo

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Djoko
Kerber
boks

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Siema

Zaczynamy

Karaczew & Martinavarr

boks

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
A co powiecie o takich betach

Sekulic M.-Simonsson F. 2 po pięknym kursie.

Oraz porażka Pauli Kani.

Ukrainki nie widziałem nigdy , zna ktoś jej styl ? Wczoraj ograła gospodynię gładko więc i z piękną Paulą może wygrać.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Ymer z Copilem też kurs szalony.

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Diilmach
A co powiecie o takich betach

Sekulic M.-Simonsson F. 2 po pięknym kursie.

Oraz porażka Pauli Kani.

Ukrainki nie widziałem nigdy , zna ktoś jej styl ? Wczoraj ograła gospodynię gładko więc i z piękną Paulą może wygrać.

Mialem pisać o Simonnsonie

do tego biore Nikole Cirićia i może jeszcze coś poszukam...

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
o Ymerze wczoraj pisalem, gdyby Copil nie bronil tutaj IIR to paciatego Szweda bralbym od razu...

Zostane przy swoim

Simonsson + Cirić

ze średnich dogów

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Karatsev debliste też poskłada. Wiadomo Martin grał kiedyś w singla , ale to nie to samo. Ruska widziałem z Miszką , grał fajnie

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Diilmach
Karatsev debliste też poskłada. Wiadomo Martin grał kiedyś w singla , ale to nie to samo. Ruska widziałem z Miszką , grał fajnie

Mam to na górze z Martinavarrem w dublu

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Ja jeszcze napisze o Ćirićiu

Renavand miał już swój okres że był lekko promowany przez Francuzów chyba nawet miał IIR na jednym ATPku u siebie.

Był w TOP300 i chyba nawet spotkania nie wygrał na kwalach do Szlemów

Jak i teraz cienizna straszna nie potrafi wygrać meczu od Czerwca!

A Ćirić wiadomo podobny profil, ale wraca po kontuzji musi próbować grać na takich zadupiach

Strona 4 z 140 1 2 3 4 5 6 139 140

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, Lukasz111), 2,674 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1