|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Polansky nie odstepuje poziomem od Smyczka 50 na 50 mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
Andreozzi.. z 40-15 się w głupi sposób połamać i wdupić seta..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
Guido w TB pozamiatał, to po mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
udało się za 5 razem  trzymaj swoje teraz !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 417
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 417 |
co za wieczor..
wplacilam 100zl na bet365..
Joao Souza @ 6.00 100.00 PLN Single 12/10/2013 22:44:26 100.00 600.00
pozniej(rejs do 5 gemow) 1st set - Maximo Gonzalez @ 1.80 600.00 PLN Single 13/10/2013 01:16:49 600.00 1,080.00
pozniej(rejs do 3 gemow) 2nd set - Guido Andreozzi @ 2.20 1,080.00 PLN Single 13/10/2013 02:02:24 1,080.00 2,376.00
pozniej Guido Andreozzi to win set 2 @ 1.95 1,376.00 PLN Single 13/10/2013 02:25:15 1,376.00 2,683.20 plus kontra -400 po 6.00 na gonze
i w tej chwili mam
Guido Andreozzi @ 2.75 1,200.00 PLN Single 13/10/2013 03:07:13 1,200.00
i
Maximo Gonzalez @ 2.75 1,200.00 PLN Single 13/10/2013 03:26:49 1,200.00
plus prawie 9stow na koncie
czyli w jeden wieczor ze 100zl ponad 4 tysiace zysku co by sie nie stalo w tym meczu juz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
co za wieczor..
wplacilam 100zl na bet365..
Joao Souza @ 6.00 100.00 PLN Single 12/10/2013 22:44:26 100.00 600.00
pozniej(rejs do 5 gemow) 1st set - Maximo Gonzalez @ 1.80 600.00 PLN Single 13/10/2013 01:16:49 600.00 1,080.00
pozniej(rejs do 3 gemow) 2nd set - Guido Andreozzi @ 2.20 1,080.00 PLN Single 13/10/2013 02:02:24 1,080.00 2,376.00
pozniej Guido Andreozzi to win set 2 @ 1.95 1,376.00 PLN Single 13/10/2013 02:25:15 1,376.00 2,683.20 plus kontra -400 po 6.00 na gonze
i w tej chwili mam
Guido Andreozzi @ 2.75 1,200.00 PLN Single 13/10/2013 03:07:13 1,200.00
i
Maximo Gonzalez @ 2.75 1,200.00 PLN Single 13/10/2013 03:26:49 1,200.00
plus prawie 9stow na koncie
czyli w jeden wieczor ze 100zl ponad 4 tysiace zysku co by sie nie stalo w tym meczu juz... ja wpłaciłem 2k i na czysto prawie 11k 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 417
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 417 |
piekny mecz:) zeby nie te dwie kontry byloby prawie 6 tysiecy, ale nie liczylam na nic, po prostu 100 dla zabicia czasu, a wyszlo bardzo milo. dobranoc i duzych wygranych zycze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Djoko Kerber 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Siema Zaczynamy Karaczew & Martinavarr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
A co powiecie o takich betach
Sekulic M.-Simonsson F. 2 po pięknym kursie.
Oraz porażka Pauli Kani.
Ukrainki nie widziałem nigdy , zna ktoś jej styl ? Wczoraj ograła gospodynię gładko więc i z piękną Paulą może wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Ymer z Copilem też kurs szalony.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
A co powiecie o takich betach
Sekulic M.-Simonsson F. 2 po pięknym kursie.
Oraz porażka Pauli Kani.
Ukrainki nie widziałem nigdy , zna ktoś jej styl ? Wczoraj ograła gospodynię gładko więc i z piękną Paulą może wygrać. Mialem pisać o Simonnsonie do tego biore Nikole Cirićia i może jeszcze coś poszukam...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
o Ymerze wczoraj pisalem, gdyby Copil nie bronil tutaj IIR to paciatego Szweda bralbym od razu...
Zostane przy swoim
Simonsson + Cirić
ze średnich dogów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Karatsev debliste też poskłada. Wiadomo Martin grał kiedyś w singla , ale to nie to samo. Ruska widziałem z Miszką , grał fajnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Karatsev debliste też poskłada. Wiadomo Martin grał kiedyś w singla , ale to nie to samo. Ruska widziałem z Miszką , grał fajnie Mam to na górze z Martinavarrem w dublu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ja jeszcze napisze o Ćirićiu
Renavand miał już swój okres że był lekko promowany przez Francuzów chyba nawet miał IIR na jednym ATPku u siebie.
Był w TOP300 i chyba nawet spotkania nie wygrał na kwalach do Szlemów
Jak i teraz cienizna straszna nie potrafi wygrać meczu od Czerwca!
A Ćirić wiadomo podobny profil, ale wraca po kontuzji musi próbować grać na takich zadupiach
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|