Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#604204 18/06/2006 15:16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czesc.nie moge znalez ytego tematu wiec chyba go nie ma.
Mam pytanie odnsoenie bonusa 20e czy oni maja polskie konto zeby bez zbednych opłat wypłacic(ewentalenie)pieniadze?

Bonus: Unibet
#604205 18/06/2006 18:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
czesc.nie moge znalez ytego tematu wiec chyba go nie ma.
Mam pytanie odnsoenie bonusa 20e czy oni maja polskie konto zeby bez zbednych opłat wypłacic(ewentalenie)pieniadze?

a gdzie tam pisza o bonusie...? chyba ze mowisz o jakims starym bonusie...

#604206 19/06/2006 22:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
jak wchodzi prze xscoresa to jest bon 20e-kurs conajmniej 2-raz obrót

#604207 20/06/2006 06:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
kubski daj dokladnego linka ja widze reklame bet-at-home

#604208 25/08/2006 07:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Dzisiaj mialem taka sytuacje, ze Globet nie zaakceptowal mi zakladu od razu. Postawilem okolo 7:00, mecz zaczyna (zaczal sie juz) o 9:00 i nie wiadomo czy zaakceptowali. Na maila nie odpowiadaja, live chat nie dziala.

Czy jest szansa, ze zaakceptuja po meczu jesli zaklad bedzie wygrany? I czy jaes jakas metoda, zeby w przyszlosci nie dopuscic do takie sytuacji? Tzn. czy da sie poznac jaka kwote zaakceptuja od razu a jaka wezma do akceptacji?

Wojtek

#604209 29/08/2006 21:07
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237

#604210 30/08/2006 10:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Strasznie nędzny ten globet.
Kursy do bani.
Strona w obsłudze też dość toporna.

#604211 30/08/2006 18:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Potrafi ktos przelaczyc sie na English version ? :|

Mi ten link promocyjno/bonusowy jakos chyba nie dziala bo otwiera sie z niego home page globet-u

Popieram rowiez roberta423 - stronka strasznie toporna :/

Pozdawiam

#604212 30/08/2006 21:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
nowy WK ,to normalka w globecie raczej tego nie wyczajisz ale mimo tego ładnie się ich ogrywa.

#604213 31/08/2006 08:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Quote
Potrafi ktos przelaczyc sie na English version ? :|

Mi ten link promocyjno/bonusowy jakos chyba nie dziala bo otwiera sie z niego home page globet-u

Popieram rowiez roberta423 - stronka strasznie toporna :/

Pozdawiam
otwieraj w mozilli to bedziesz mial po ang

#604214 31/08/2006 08:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
nowy WK ,to normalka w globecie raczej tego nie wyczajisz ale mimo tego ładnie się ich ogrywa.

Musze ich pochwalic, ze zaakceptowali calosc w trakcie meczu i wczesniej niz wg strony zaczynaja pracowac. Zaklad wszedl.

Wojtek

#604215 04/09/2006 10:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63
journeyman
journeyman
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63

pomocy ten wloski mnie dobija i nijak nie moge przejsc Registrazione nuovo cliente <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze ktos to przetlumaczyc
osobiscie walczylem przy pomocy slownika online i sie poddalem

na koniec rejestracji takie info
Devi selezionare una Provincia di residenza
Attenzione il recapito telefonico deve contenere solo numeri (non inserire nessun tipo di separatore)

co do Provincia di residenza to moge tylko wloskie wybrac a wlasnej nie mozna wpisac :/
i moj tel sie im nie podoba nie wiem czemu :/

a i gdzie tam sie dokladny adres pisze bo tez nie mam pojecia

andrzejek_84 zainstalowalem sobie mozillie ale i tak dalej ten wloski trzeba gdzies klik klik zrobic czy co ??

#604216 04/09/2006 11:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
zibi228 : proponuje zmienic jezyk na....polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#604217 04/09/2006 11:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
ps. ale żeby Zibi mial klopoty z "wloszczyzną" ....;)
wstyd Panie Kolego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#604218 04/09/2006 11:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
upppsssss , sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
nie zauwazylem wczesniejszego linka .
faktycznie nie ma zmiany jezyka !
ale az dziwne bo na tej wloskiej stronie nie moge sie nawet zalogowac .

#604219 04/09/2006 11:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
co do Provincia di residenza to moge tylko wloskie wybrac a wlasnej nie mozna wpisac :/
i moj tel sie im nie podoba nie wiem czemu :/
a to nie jest przypadkiem oddział GLOBETU tylko dla makaroniarzy ?

ps. jesli mozna to proszę modów o wykasowanie moich porzednich postów , sorki za smietnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#604220 05/09/2006 07:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63
journeyman
journeyman
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63

Quote
ps. ale żeby Zibi mial klopoty z "wloszczyzną" ....;)
wstyd Panie Kolego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

hehe wiedzialem ze mi ktos to wypomnie ale tak bywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

co do bucka to tak jak kolega przypuszcza najprawdopodobnie
jest to jakis lokalny buck dla makaronow

#604221 05/09/2006 08:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja ostatnio zalapalem sie tutaj na bonusa i strone mialem po angielsku

#604222 05/09/2006 09:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
andrzejek ale chyba GLOBET [globet.it] GLOBETOWI [enigma.globet.co.uk] nie równy ...

#604223 26/09/2006 11:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Wiekszego za przeproszeniem gówna to jeszcze nie widziałem

Wplacilem kase specjalnie dla Tenisa, bo maja bogata oferte i dobre kursy
postawilem sobie zaklad za 200e, bylo accepted w historii widnialo jako pending, wchodze sobie po wygranym typie, a tam k*** stawka ktora postawilem zwrocona . Support odpisal ze przed meczem jeszcze odrzucili stawke. To po ch** bylo accepted? Jawne oszustwo jak dla mnie i tyle:-/

Jak mozna odrzucac stawke tuz przed meczem a wczesniej ja akceptowac? to jakas paranoja

i ejszcze wyplaty na neteller nie ma , ani na MB. Szok normalnie:-/

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, forty, ANZELMO, kamel, burbon, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,525
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1