|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czesc.nie moge znalez ytego tematu wiec chyba go nie ma. Mam pytanie odnsoenie bonusa 20e czy oni maja polskie konto zeby bez zbednych opłat wypłacic(ewentalenie)pieniadze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
czesc.nie moge znalez ytego tematu wiec chyba go nie ma. Mam pytanie odnsoenie bonusa 20e czy oni maja polskie konto zeby bez zbednych opłat wypłacic(ewentalenie)pieniadze? a gdzie tam pisza o bonusie...? chyba ze mowisz o jakims starym bonusie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
jak wchodzi prze xscoresa to jest bon 20e-kurs conajmniej 2-raz obrót
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
kubski daj dokladnego linka ja widze reklame bet-at-home
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Dzisiaj mialem taka sytuacje, ze Globet nie zaakceptowal mi zakladu od razu. Postawilem okolo 7:00, mecz zaczyna (zaczal sie juz) o 9:00 i nie wiadomo czy zaakceptowali. Na maila nie odpowiadaja, live chat nie dziala.
Czy jest szansa, ze zaakceptuja po meczu jesli zaklad bedzie wygrany? I czy jaes jakas metoda, zeby w przyszlosci nie dopuscic do takie sytuacji? Tzn. czy da sie poznac jaka kwote zaakceptuja od razu a jaka wezma do akceptacji?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Strasznie nędzny ten globet. Kursy do bani. Strona w obsłudze też dość toporna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
Potrafi ktos przelaczyc sie na English version ? :|
Mi ten link promocyjno/bonusowy jakos chyba nie dziala bo otwiera sie z niego home page globet-u
Popieram rowiez roberta423 - stronka strasznie toporna :/
Pozdawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
nowy WK ,to normalka w globecie raczej tego nie wyczajisz ale mimo tego ładnie się ich ogrywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Potrafi ktos przelaczyc sie na English version ? :|
Mi ten link promocyjno/bonusowy jakos chyba nie dziala bo otwiera sie z niego home page globet-u
Popieram rowiez roberta423 - stronka strasznie toporna :/
Pozdawiam otwieraj w mozilli to bedziesz mial po ang
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
nowy WK ,to normalka w globecie raczej tego nie wyczajisz ale mimo tego ładnie się ich ogrywa. Musze ich pochwalic, ze zaakceptowali calosc w trakcie meczu i wczesniej niz wg strony zaczynaja pracowac. Zaklad wszedl. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63 |
pomocy ten wloski mnie dobija i nijak nie moge przejsc Registrazione nuovo cliente <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze ktos to przetlumaczyc osobiscie walczylem przy pomocy slownika online i sie poddalem
na koniec rejestracji takie info Devi selezionare una Provincia di residenza Attenzione il recapito telefonico deve contenere solo numeri (non inserire nessun tipo di separatore)
co do Provincia di residenza to moge tylko wloskie wybrac a wlasnej nie mozna wpisac :/ i moj tel sie im nie podoba nie wiem czemu :/
a i gdzie tam sie dokladny adres pisze bo tez nie mam pojecia
andrzejek_84 zainstalowalem sobie mozillie ale i tak dalej ten wloski trzeba gdzies klik klik zrobic czy co ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
zibi228 : proponuje zmienic jezyk na....polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
ps. ale żeby Zibi mial klopoty z "wloszczyzną" ....;) wstyd Panie Kolego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
upppsssss , sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie zauwazylem wczesniejszego linka . faktycznie nie ma zmiany jezyka ! ale az dziwne bo na tej wloskiej stronie nie moge sie nawet zalogowac .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
co do Provincia di residenza to moge tylko wloskie wybrac a wlasnej nie mozna wpisac :/ i moj tel sie im nie podoba nie wiem czemu :/ a to nie jest przypadkiem oddział GLOBETU tylko dla makaroniarzy ? ps. jesli mozna to proszę modów o wykasowanie moich porzednich postów , sorki za smietnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63 |
ps. ale żeby Zibi mial klopoty z "wloszczyzną" ....;) wstyd Panie Kolego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> hehe wiedzialem ze mi ktos to wypomnie ale tak bywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> co do bucka to tak jak kolega przypuszcza najprawdopodobnie jest to jakis lokalny buck dla makaronow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja ostatnio zalapalem sie tutaj na bonusa i strone mialem po angielsku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Wiekszego za przeproszeniem gówna to jeszcze nie widziałem
Wplacilem kase specjalnie dla Tenisa, bo maja bogata oferte i dobre kursy postawilem sobie zaklad za 200e, bylo accepted w historii widnialo jako pending, wchodze sobie po wygranym typie, a tam k*** stawka ktora postawilem zwrocona . Support odpisal ze przed meczem jeszcze odrzucili stawke. To po ch** bylo accepted? Jawne oszustwo jak dla mnie i tyle:-/
Jak mozna odrzucac stawke tuz przed meczem a wczesniej ja akceptowac? to jakas paranoja
i ejszcze wyplaty na neteller nie ma , ani na MB. Szok normalnie:-/
|
|
|
Link skopiowany do schowka