|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Unibax -12 pkt i kara pieniezna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Unibax -12 pkt i kara pieniezna i bilety za 1 zł na pierwsze trzy mecze domowe w przyszłym sezonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
dla mnie i tak powinan byc degradacja za tamta farse
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Ma ktoś stream do Czwa-ZG?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Jak na spar ciekawe zawody jak zwykle w częstochowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
swindon odbyły sie 4 biegi jak to policzy bet365 jesli odwołają zawody
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
dla mnie i tak powinan byc degradacja za tamta farse po co degradacja i to jednego z niewielu wypłacalnych klubów, żeby jeszcze gorzej się działo w tej upadajacej zabawie? I co pierwsza liga na Motoarenie?  Kara jest moim zdaniem adekwatna, choć pewnie tych kar finansowych i tak nie zapłacą.... Ale sportowo i tak mają praktycznie 2014 sezon z głowy ( -12 punktów to 6 meczy w plecy, z reszty nie wygrają wszystkiego) więc raczej bedą po za play off a dla nich to jak degradacja! No ale beda w lidze i beda nakręcać koniunkturę, a ta wobecnym czasie jest bardzo ważna i nie można sobie pzowolić na pozbycie się takiej marki z Eksraligi!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Zamiast Torunia z Ekstraliga pozegnac sie moze Wlokniarz.
Dzis zostal zatrzymany Artur Sukiennik. Szycha w KJG Company (firma palliwowa) i zbawca zuzla w Czewie. Wykladal kupe kasy na klub. Jego zona jest akcjonariuszka klubu.
Olbrzymia afera. W gre moze wchodzic pranie brudnych pieniedzy w klubie itd.
Wlokniarz moze tego nie przetrwac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
kasa Misiu  kasa..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
zycze im drugiego miejsca
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
w tym roku mieliśmy najlepszą zabawę od lat, poza finałem- choć też był zaskakujący  teraz nie ma KSM, bogaci zrobili super mega dreem teamy, a biedacy jak my--GKS, potem Lwy, nie będą się liczyć, Wrocek i Leszno walka o 5-6 , i gdzie tu zabawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Lwy nie beda sie liczyc? Mocne stwierdzenie.
Sklad Wlokniarza:
Laguta Walasek Jepsen Jensen Holta Kildemand Czaja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
1. Gorzów Iversen 2,510; Zagar 2,172; Kasprzak 1,939; Gapiński 1,640; Świderski 1,493; Zmarzlik 1,783; Cyfer 1,065 suma: 12,602 rez: Sundstroem 1,436
2. Toruń Holder 2,232; Gollob 2,154; Miedziński 2,082; Ward 2,041; Sajfutdinow 2,260; Przedpełski 1,750; (brak) 0,000 suma: 12,519 rez: brak
3. Zielona Góra Hampel 2,514; Dudek 2,111; Protasiewicz 2,058; Jonsson 2,041; Łoktajew 1,671; Strzelec 0,906; Zgardziński 0,733 suma: 12,034 rez: Mikkel Jensen 1,417; Adamczewski (J) 0,698
4. Częstochowa Łaguta Grisza 2,214; Walasek 2,075; Holta 1,838; Jepsen Jensen 1,802; Kildemand 1,703 (=śr 1 liga*0,75); Czaja 1,470; Malczewski 0,444 suma: 11,546 rez: Szombierski 1,250; Jabłoński Miro 1,444; Łęgowik (J) 0,423
5. Tarnów Łaguta Artem 2,090; Kołodziej 2,073; Hancock 2,000; Buczkowski 1,652; Vaculik 1,464; Gomólski Kacp 1,427; Mazur 0,700 suma: 11,406 rez: Borowicz (J) 0,540
6. Wrocław Woffinden 2,471; Batchelor 2,044; Janowski 1,938; Jędrzejak 1,667; Pavlić 1,524; Dolny 0,831; Malitowski 0,725 suma: 11,200 rez: Suchecki 1,371
7. Leszno Pedersen Nicki 2,264; Pawlicki Przem 1,926; Bjerre 1,871; Zengota 1,840; Baliński 1,478; Pawlicki Piotr 1,929; Musielak 1,667 suma: 10,711 rez: Michelsen 1,000; Nowak (J) 0,368
8. Gdańsk Lindgren 1,773; Madsen 1,694; ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Takie male zestawienie skladow na nastepny sezon. Szans na nawiazanie walki nie ma Gdansk. Leszno i Wrocek beda mocne u siebie na torze ale na wejscie to TOP4 nie maja szans. Wsrod reszty zespolow to kazdy moze wygrac z kazdym a patrzac, ze uciekinierzy maja -8pkt w plecy to licze, ze nie wejda do czworki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Takie male zestawienie skladow na nastepny sezon. Szans na nawiazanie walki nie ma Gdansk. Leszno i Wrocek beda mocne u siebie na torze ale na wejscie to TOP4 nie maja szans. Wsrod reszty zespolow to kazdy moze wygrac z kazdym a patrzac, ze uciekinierzy maja -8pkt w plecy to licze, ze nie wejda do czworki  Z takim skladem czuje zrobia rewolucje  Jesli kontuzje ominal Anioly to czuje osiem pkt odrobia z palcem w nosie. A w play -off'ach wiadomo wszystko sie moze zdarzyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Takie male zestawienie skladow na nastepny sezon. Szans na nawiazanie walki nie ma Gdansk. Leszno i Wrocek beda mocne u siebie na torze ale na wejscie to TOP4 nie maja szans. Wsrod reszty zespolow to kazdy moze wygrac z kazdym a patrzac, ze uciekinierzy maja -8pkt w plecy to licze, ze nie wejda do czworki  Z takim skladem czuje zrobia rewolucje  Jesli kontuzje ominal Anioly to czuje osiem pkt odrobia z palcem w nosie. A w play -off'ach wiadomo wszystko sie moze zdarzyc  W Toruniu juz jeden dream team z Rickardssonem i Crumpem mieli. Jak skonczyli? Medal byl, ale nie zloty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
1. Gorzów Iversen 2,510; Zagar 2,172; Kasprzak 1,939; Gapiński 1,640; Świderski 1,493; Zmarzlik 1,783; Cyfer 1,065 suma: 12,602 rez: Sundstroem 1,436
2. Toruń Holder 2,232; Gollob 2,154; Miedziński 2,082; Ward 2,041; Sajfutdinow 2,260; Przedpełski 1,750; (brak) 0,000 suma: 12,519 rez: brak
3. Zielona Góra Hampel 2,514; Dudek 2,111; Protasiewicz 2,058; Jonsson 2,041; Łoktajew 1,671; Strzelec 0,906; Zgardziński 0,733 suma: 12,034 rez: Mikkel Jensen 1,417; Adamczewski (J) 0,698
4. Częstochowa Łaguta Grisza 2,214; Walasek 2,075; Holta 1,838; Jepsen Jensen 1,802; Kildemand 1,703 (=śr 1 liga*0,75); Czaja 1,470; Malczewski 0,444 suma: 11,546 rez: Szombierski 1,250; Jabłoński Miro 1,444; Łęgowik (J) 0,423
5. Tarnów Łaguta Artem 2,090; Kołodziej 2,073; Hancock 2,000; Buczkowski 1,652; Vaculik 1,464; Gomólski Kacp 1,427; Mazur 0,700 suma: 11,406 rez: Borowicz (J) 0,540
6. Wrocław Woffinden 2,471; Batchelor 2,044; Janowski 1,938; Jędrzejak 1,667; Pavlić 1,524; Dolny 0,831; Malitowski 0,725 suma: 11,200 rez: Suchecki 1,371
7. Leszno Pedersen Nicki 2,264; Pawlicki Przem 1,926; Bjerre 1,871; Zengota 1,840; Baliński 1,478; Pawlicki Piotr 1,929; Musielak 1,667 suma: 10,711 rez: Michelsen 1,000; Nowak (J) 0,368
8. Gdańsk Lindgren 1,773; Madsen 1,694; ... Gafa , THJ, Mroczka Pieszczoch, Kossak bedie łogień 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
U uciekinierow sporo znakow zapytania. Nie wiadomo jak bedzie smigal Emil po tym gongu co dostal od miedziaka. Holder i Gollob rowniez po kontuzjach... W innych ekipach nie ma takich niepewnosci co do zawodnikow. A trzeba dodac jeszcze wiele innych czynnikow jak to, ze nawet jak Emil wroci do swojej dawnej dyspozycji to i tak dla niego priorytetem bedzie GP  Za Torun umierac nie bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
A tak w ogole to Emil w Toruniu jeszcze nic nie podpisal i nadal jest zawodnikiem Wlokniarza  Sprawa bardzo skomplikowana przez idiote Suskiewicza. Torun moze zostac z reka w nocniku i w skladzie bedzie jechal Pulczas czy Brzozowski 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|