Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 65 1 2 5 6 7 8 9 64 65
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Unibax -12 pkt i kara pieniezna

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by michael89
Unibax -12 pkt i kara pieniezna

i bilety za 1 zł na pierwsze trzy mecze domowe w przyszłym sezonie

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
dla mnie i tak powinan byc degradacja za tamta farse

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Ma ktoś stream do Czwa-ZG?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Jak na spar ciekawe zawody jak zwykle w częstochowie

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
swindon odbyły sie 4 biegi jak to policzy bet365 jesli odwołają zawody

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by michael89
dla mnie i tak powinan byc degradacja za tamta farse

po co degradacja i to jednego z niewielu wypłacalnych klubów, żeby jeszcze gorzej się działo w tej upadajacej zabawie? I co pierwsza liga na Motoarenie? grin

Kara jest moim zdaniem adekwatna, choć pewnie tych kar finansowych i tak nie zapłacą....

Ale sportowo i tak mają praktycznie 2014 sezon z głowy ( -12 punktów to 6 meczy w plecy, z reszty nie wygrają wszystkiego) więc raczej bedą po za play off a dla nich to jak degradacja!
No ale beda w lidze i beda nakręcać koniunkturę, a ta wobecnym czasie jest bardzo ważna i nie można sobie pzowolić na pozbycie się takiej marki z Eksraligi!


Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Zamiast Torunia z Ekstraliga pozegnac sie moze Wlokniarz.

Dzis zostal zatrzymany Artur Sukiennik. Szycha w KJG Company (firma palliwowa) i zbawca zuzla w Czewie. Wykladal kupe kasy na klub. Jego zona jest akcjonariuszka klubu.

Olbrzymia afera. W gre moze wchodzic pranie brudnych pieniedzy w klubie itd.

Wlokniarz moze tego nie przetrwac.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
"Dream Team" w Toruniu ?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
kasa Misiu cool kasa..

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
zycze im drugiego miejsca

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
w tym roku mieliśmy najlepszą zabawę od lat, poza finałem- choć też był zaskakujący wink
teraz nie ma KSM, bogaci zrobili super mega dreem teamy, a biedacy jak my--GKS, potem Lwy, nie będą się liczyć, Wrocek i Leszno walka o 5-6 , i gdzie tu zabawa mad

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Lwy nie beda sie liczyc? Mocne stwierdzenie.

Sklad Wlokniarza:

Laguta
Walasek
Jepsen Jensen
Holta
Kildemand
Czaja


Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677

1. Gorzów
Iversen 2,510; Zagar 2,172; Kasprzak 1,939; Gapiński 1,640; Świderski 1,493; Zmarzlik 1,783; Cyfer 1,065
suma: 12,602
rez: Sundstroem 1,436

2. Toruń
Holder 2,232; Gollob 2,154; Miedziński 2,082; Ward 2,041; Sajfutdinow 2,260; Przedpełski 1,750; (brak) 0,000
suma: 12,519
rez: brak

3. Zielona Góra
Hampel 2,514; Dudek 2,111; Protasiewicz 2,058; Jonsson 2,041; Łoktajew 1,671; Strzelec 0,906; Zgardziński 0,733
suma: 12,034
rez: Mikkel Jensen 1,417; Adamczewski (J) 0,698

4. Częstochowa
Łaguta Grisza 2,214; Walasek 2,075; Holta 1,838; Jepsen Jensen 1,802; Kildemand 1,703 (=śr 1 liga*0,75); Czaja 1,470; Malczewski 0,444
suma: 11,546
rez: Szombierski 1,250; Jabłoński Miro 1,444; Łęgowik (J) 0,423

5. Tarnów
Łaguta Artem 2,090; Kołodziej 2,073; Hancock 2,000; Buczkowski 1,652; Vaculik 1,464; Gomólski Kacp 1,427; Mazur 0,700
suma: 11,406
rez: Borowicz (J) 0,540

6. Wrocław
Woffinden 2,471; Batchelor 2,044; Janowski 1,938; Jędrzejak 1,667; Pavlić 1,524; Dolny 0,831; Malitowski 0,725
suma: 11,200
rez: Suchecki 1,371

7. Leszno
Pedersen Nicki 2,264; Pawlicki Przem 1,926; Bjerre 1,871; Zengota 1,840; Baliński 1,478; Pawlicki Piotr 1,929; Musielak 1,667
suma: 10,711
rez: Michelsen 1,000; Nowak (J) 0,368

8. Gdańsk
Lindgren 1,773; Madsen 1,694; ...


Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Takie male zestawienie skladow na nastepny sezon.

Szans na nawiazanie walki nie ma Gdansk.

Leszno i Wrocek beda mocne u siebie na torze ale na wejscie to TOP4 nie maja szans.

Wsrod reszty zespolow to kazdy moze wygrac z kazdym a patrzac, ze uciekinierzy maja -8pkt w plecy to licze, ze nie wejda do czworki smile


Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by ssaczu
Takie male zestawienie skladow na nastepny sezon.

Szans na nawiazanie walki nie ma Gdansk.

Leszno i Wrocek beda mocne u siebie na torze ale na wejscie to TOP4 nie maja szans.

Wsrod reszty zespolow to kazdy moze wygrac z kazdym a patrzac, ze uciekinierzy maja -8pkt w plecy to licze, ze nie wejda do czworki smile

Z takim skladem czuje zrobia rewolucje wink Jesli kontuzje ominal Anioly to czuje osiem pkt odrobia z palcem w nosie. A w play -off'ach wiadomo wszystko sie moze zdarzyc laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by ssaczu
Takie male zestawienie skladow na nastepny sezon.

Szans na nawiazanie walki nie ma Gdansk.

Leszno i Wrocek beda mocne u siebie na torze ale na wejscie to TOP4 nie maja szans.

Wsrod reszty zespolow to kazdy moze wygrac z kazdym a patrzac, ze uciekinierzy maja -8pkt w plecy to licze, ze nie wejda do czworki smile

Z takim skladem czuje zrobia rewolucje wink Jesli kontuzje ominal Anioly to czuje osiem pkt odrobia z palcem w nosie. A w play -off'ach wiadomo wszystko sie moze zdarzyc laugh
W Toruniu juz jeden dream team z Rickardssonem i Crumpem mieli. Jak skonczyli? Medal byl, ale nie zloty.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by ssaczu
1. Gorzów
Iversen 2,510; Zagar 2,172; Kasprzak 1,939; Gapiński 1,640; Świderski 1,493; Zmarzlik 1,783; Cyfer 1,065
suma: 12,602
rez: Sundstroem 1,436

2. Toruń
Holder 2,232; Gollob 2,154; Miedziński 2,082; Ward 2,041; Sajfutdinow 2,260; Przedpełski 1,750; (brak) 0,000
suma: 12,519
rez: brak

3. Zielona Góra
Hampel 2,514; Dudek 2,111; Protasiewicz 2,058; Jonsson 2,041; Łoktajew 1,671; Strzelec 0,906; Zgardziński 0,733
suma: 12,034
rez: Mikkel Jensen 1,417; Adamczewski (J) 0,698

4. Częstochowa
Łaguta Grisza 2,214; Walasek 2,075; Holta 1,838; Jepsen Jensen 1,802; Kildemand 1,703 (=śr 1 liga*0,75); Czaja 1,470; Malczewski 0,444
suma: 11,546
rez: Szombierski 1,250; Jabłoński Miro 1,444; Łęgowik (J) 0,423

5. Tarnów
Łaguta Artem 2,090; Kołodziej 2,073; Hancock 2,000; Buczkowski 1,652; Vaculik 1,464; Gomólski Kacp 1,427; Mazur 0,700
suma: 11,406
rez: Borowicz (J) 0,540

6. Wrocław
Woffinden 2,471; Batchelor 2,044; Janowski 1,938; Jędrzejak 1,667; Pavlić 1,524; Dolny 0,831; Malitowski 0,725
suma: 11,200
rez: Suchecki 1,371

7. Leszno
Pedersen Nicki 2,264; Pawlicki Przem 1,926; Bjerre 1,871; Zengota 1,840; Baliński 1,478; Pawlicki Piotr 1,929; Musielak 1,667
suma: 10,711
rez: Michelsen 1,000; Nowak (J) 0,368

8. Gdańsk
Lindgren 1,773; Madsen 1,694; ... Gafa , THJ, Mroczka Pieszczoch, Kossak
bedie łogień laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
U uciekinierow sporo znakow zapytania.

Nie wiadomo jak bedzie smigal Emil po tym gongu co dostal od miedziaka.

Holder i Gollob rowniez po kontuzjach...

W innych ekipach nie ma takich niepewnosci co do zawodnikow.

A trzeba dodac jeszcze wiele innych czynnikow jak to, ze nawet jak Emil wroci do swojej dawnej dyspozycji to i tak dla niego priorytetem bedzie GP wink Za Torun umierac nie bedzie.


Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
A tak w ogole to Emil w Toruniu jeszcze nic nie podpisal i nadal jest zawodnikiem Wlokniarza smile

Sprawa bardzo skomplikowana przez idiote Suskiewicza.

Torun moze zostac z reka w nocniku i w skladzie bedzie jechal Pulczas czy Brzozowski laugh

Strona 7 z 65 1 2 5 6 7 8 9 64 65

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,293 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1