|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
haven dziwna sprawa - pisales do supportu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
po cholere w takim badz razie oni daja ten bony skory tak ciezko z wyplatami - ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
wpisalem przy rejestracji kod s tej stronki i mam 27 zl jesli zrobie z tego 100 nie wplacajac nic to bede mogl wyplacic ta kase do swojego portfela ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
wpisalem przy rejestracji kod s tej stronki i mam 27 zl jesli zrobie z tego 100 nie wplacajac nic to bede mogl wyplacic ta kase do swojego portfela ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie, bo minimalna wyplata to 120:) jak dojdziesz do 120 to smialo mozesz wyplacac, ale najpierw (chyba) musisz wplacic cos, zeby moc wyplacic ta sama droga
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
a to luz, i tak zamierzam grac w baw, a teraz przez przypadek 10 singli po 2 zl postawilem  no to po bonusie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
udalo sie komus wyplacic ta kaske z bonu ?:) to on tylko tak dla zajarki jest, żeby sobie pograć a kasy i tak na koncie bankowym nie zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548 |
wchodzisz na tę strone: http://www.momentsofvictory.com/ na dole po lewej wpisujesz e-mail i tam gdzie wpisales wyskakuje kod, który wpisujesz na stronie baw i dostajesz 27 zł 69 groszy. Obrót 5 razy sprawdzone dziala: wchodzi sie do moje konto > wplaty >freebet Działa kod ale czy zadziała próba wypłaty jeśli korzystało się z innej promocji (np 20E na WC2006)? Promocji nie wolno łaczyć (jest to w regulaminie). W przypadku wszystkich darmowych stawek na zakłady lub gry oraz bonusów marketingowych obowiązuje zasada, że przez okres 60 dni jedna osoba może zrealizować tylko jedną darmową stawkę na zakłady/bonus marketingowy. Dopiero po upływie tego terminu można realizować dalsze darmowe stawki na zakłady lub gry/bonusy marketingowe. Jeśli zostanie uzyskana wygrana, a przy tym zostanie naruszony przepis o 60-dniowej karencji dla darmowych stawek na zakłady lub gry/bonusów marketingowych, spółka zastrzega sobie prawo do zatrzymania wygranej.To tak tam jhset ???Bo ja np. korzystalem z ona na 8zł jakies 30 dni temu i teraz dostale ten binus na 27zł i jak by go obrucil to i tak nie wypace i mi konto zablokuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ????????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Jak długo trzeba czekać by mi rozliczyli wczorajsze spotkanie tenisowe: Lleyton Hewitt (AUS) - Filippo Volandri (ITA) Postawiłem na Hewitta tylko dlatego, że był kurs 1,01 ale nie wiem nawet gdzie mam szukać wyniku tego spotkania? Wie ktoś jak się ono zakończyło?BAW nie rozliczyło mi tego spotkania pomimo, iż minęło 14 godz od zamknięcia zakładu. o kurde,dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
chłopaki jak szybko odpowiada support w soboty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Mi wczoraj support opowiedział po 7 godzinach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
niezłe padło.nie spodziewam sie jak np w starbet odpowiedzi po 40 min...ale 7h to dla mnie lekka przesada.no nic,dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
to jak? komuś sie udało wypłacić ten 5 eurowy bonus??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Dostalem odpowiedz z bawu ze Ci co korzystali z jakiejs promocji marketingowej i doladowuje ten kod i chca wyplacac to support nie widzi problemow. tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Dostalem odpowiedz z bawu ze Ci co korzystali z jakiejs promocji marketingowej i doladowuje ten kod i chca wyplacac to support nie widzi problemow. tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mhy... czyli przytoczony paragraf z regulaminu jest nie ważny? ale z drugiej strony to są dwa różne bonusy- pierwszy żeby uzyskać było trzeba dać coś od siebie, a tu jest tzw bon na żwyność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Być może dzisiaj zdołam dokonać obrotu tego bonusa na 27 pln i zoabczymy czy uda sie wypłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Być może dzisiaj zdołam dokonać obrotu tego bonusa na 27 pln i zoabczymy czy uda sie wypłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Ja z niego zrobiłem 200 zł. Przed chwilą zleciłem wypłatę i teraz czekam co postanowi BaW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
panowie jak napisze do supportu, ze moj ojciec chce zagrac, co za tym idzie oytworzyc konto na siebie by dostac bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to ciekawe co oni na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak myslicie, wypali to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 430 |
tak spokojnie wypali ale nie musisz pisac zaloz sobei konto normalnie i nic sie nei boJ!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Kris5 to ironia czy serio piszesz ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|