Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#605332 01/07/2006 20:01
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
haven dziwna sprawa - pisales do supportu ?

Bonus: Unibet
#605333 01/07/2006 20:01
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
po cholere w takim badz razie oni daja ten bony skory tak ciezko z wyplatami - ehh

#605334 01/07/2006 22:22
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
wpisalem przy rejestracji kod s tej stronki i mam 27 zl
jesli zrobie z tego 100 nie wplacajac nic to bede mogl wyplacic ta kase do swojego portfela ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#605335 01/07/2006 22:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
wpisalem przy rejestracji kod s tej stronki i mam 27 zl
jesli zrobie z tego 100 nie wplacajac nic to bede mogl wyplacic ta kase do swojego portfela ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


nie, bo minimalna wyplata to 120:)

jak dojdziesz do 120 to smialo mozesz wyplacac, ale najpierw (chyba) musisz wplacic cos, zeby moc wyplacic ta sama droga

#605336 01/07/2006 22:55
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
a to luz, i tak zamierzam grac w baw, a teraz przez przypadek 10 singli po 2 zl postawilem tongue no to po bonusie

#605337 01/07/2006 23:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
udalo sie komus wyplacic ta kaske z bonu ?:)
to on tylko tak dla zajarki jest, żeby sobie pograć a kasy i tak na koncie bankowym nie zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#605338 02/07/2006 00:34
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
Quote
Quote
Quote
wchodzisz na tę strone: http://www.momentsofvictory.com/ na dole po lewej wpisujesz e-mail i tam gdzie wpisales wyskakuje kod, który wpisujesz na stronie baw i dostajesz 27 zł 69 groszy. Obrót 5 razy

sprawdzone dziala: wchodzi sie do moje konto > wplaty >freebet

Działa kod ale czy zadziała próba wypłaty jeśli korzystało się z innej promocji (np 20E na WC2006)?

Promocji nie wolno łaczyć (jest to w regulaminie).

W przypadku wszystkich darmowych stawek na zakłady lub gry oraz bonusów marketingowych obowiązuje zasada, że przez okres 60 dni jedna osoba może zrealizować tylko jedną darmową stawkę na zakłady/bonus marketingowy. Dopiero po upływie tego terminu można realizować dalsze darmowe stawki na zakłady lub gry/bonusy marketingowe. Jeśli zostanie uzyskana wygrana, a przy tym zostanie naruszony przepis o 60-dniowej karencji dla darmowych stawek na zakłady lub gry/bonusów marketingowych, spółka zastrzega sobie prawo do zatrzymania wygranej.


To tak tam jhset ???Bo ja np. korzystalem z ona na 8zł jakies 30 dni temu i teraz dostale ten binus na 27zł i jak by go obrucil to i tak nie wypace i mi konto zablokuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ????????

#605339 02/07/2006 05:46
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Jak długo trzeba czekać by mi rozliczyli wczorajsze spotkanie tenisowe:
Lleyton Hewitt (AUS) - Filippo Volandri (ITA)
Postawiłem na Hewitta tylko dlatego, że był kurs 1,01 ale nie wiem nawet gdzie mam szukać wyniku tego spotkania? Wie ktoś jak się ono zakończyło?BAW nie rozliczyło mi tego spotkania pomimo, iż minęło 14 godz od zamknięcia zakładu.

o kurde,dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#605340 02/07/2006 11:16
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
chłopaki jak szybko odpowiada support w soboty?

#605341 02/07/2006 11:36
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Mi wczoraj support opowiedział po 7 godzinach.

#605342 02/07/2006 11:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
niezłe padło.nie spodziewam sie jak np w starbet odpowiedzi po 40 min...ale 7h to dla mnie lekka przesada.no nic,dzięki za odpowiedź.

#605343 02/07/2006 17:02
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
to jak? komuś sie udało wypłacić ten 5 eurowy bonus??

#605344 02/07/2006 17:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Dostalem odpowiedz z bawu ze Ci co korzystali z jakiejs promocji marketingowej i doladowuje ten kod i chca wyplacac to support nie widzi problemow. tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#605345 02/07/2006 17:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Dostalem odpowiedz z bawu ze Ci co korzystali z jakiejs promocji marketingowej i doladowuje ten kod i chca wyplacac to support nie widzi problemow. tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
mhy... czyli przytoczony paragraf z regulaminu jest nie ważny?
ale z drugiej strony to są dwa różne bonusy- pierwszy żeby uzyskać było trzeba dać coś od siebie, a tu jest tzw bon na żwyność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#605346 02/07/2006 17:28
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Być może dzisiaj zdołam dokonać obrotu tego bonusa na 27 pln i zoabczymy czy uda sie wypłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#605347 02/07/2006 17:32
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Być może dzisiaj zdołam dokonać obrotu tego bonusa na 27 pln i zoabczymy czy uda sie wypłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Ja z niego zrobiłem 200 zł. Przed chwilą zleciłem wypłatę i teraz czekam co postanowi BaW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#605348 02/07/2006 19:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
panowie jak napisze do supportu, ze moj ojciec chce zagrac, co za tym idzie oytworzyc konto na siebie by dostac bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to ciekawe co oni na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak myslicie, wypali to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#605349 02/07/2006 19:32
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
nie wypali...

#605350 02/07/2006 19:32
Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
tak spokojnie wypali ale nie musisz pisac zaloz sobei konto normalnie i nic sie nei boJ!!!!

#605351 02/07/2006 19:32
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Kris5 to ironia czy serio piszesz ??

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1