|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
NATIONAL LEAGUE
7.10 PM ET Cincinnati (38-32, 21-13 away) NY Mets (43-26, 20-14 home) CIN: Ramirez(2-5, 3.44 ERA) NYM: Trachsel(4-4, 4.81 ERA)
INTERLEAGUE
7.05 PM ET Florida (29-37, 14-20 away) Baltimore (32-39, 19-17 home) FLA: Willis(3-6, 4.39 ERA) BAL: Cabrera(4-3, 4.17 ERA)
7.05 PM ET Washington (32-40, 17-21 away) Boston (40-28, 19-10 home) WAS: Hernandez(5-7, 5.18 ERA) BOS: Wakefield(4-8, 3.97 ERA)
7.05 PM ET Cubs (27-42, 15-22 away) Cleveland (31-38, 18-16 home) CHC: Maddux(7-6, 4.82 ERA) CLE: Lee(5-5, 5.04 ERA)
7.05 PM ET NY Yankees (38-30, 18-16 away) Philadelphia (35-35, 18-21 home) NYY: Mussina(8-3, 3.14 ERA) PHI: Lidle(4-6, 4.89 ERA)
7.15 PM ET Arizona (36-34, 18-16 away) Tampa Bay (29-41, 14-15 home) ARI: Batista(6-4, 4.68 ERA) TAM: Hendrickson(3-7, 3.62 ERA)
7.35 PM ET Toronto (37-32, 14-18 away) Atlanta (30-40, 14-17 home) TOR: Towers(1-8, 9.00 ERA) ATL: Sosa(1-9, 5.35 ERA)
8.05 PM ET Detroit (47-24, 27-10 away) Milwaukee (35-36, 24-16 home) DET: Miner(2-1, 2.65 ERA) MIL: Helling(0-0, 0.00 ERA)
8.05 PM ET St. Louis (42-26, 18-13 away) White Sox (44-25, 24-10 home) STL: Mulder(6-4, 5.32 ERA) CHW: Vazquez(7-4, 4.54 ERA)
8.05 PM ET Minnesota (34-34, 13-24 away) Houston (36-34, 24-16 home) MIN: Radke(5-7, 5.83 ERA) HOU: Oswalt(6-3, 3.21 ERA)
8.05 PM ET San Diego (36-33, 18-14 away) Texas (38-32, 19-19 home) SDG: Thompson(2-2, 4.24 ERA) TEX: Padilla(6-4, 4.65 ERA)
8.10 PM ET Pittsburgh (26-45, 8-25 away) Kansas City (19-49, 10-19 home) PIT: Wells(0-0, 0.00 ERA) KAN: Redman(3-4, 5.68 ERA)
9.05 PM ET Oakland (38-32, 17-17 away) Colorado (35-35, 17-16 home) OAK: Loaiza(2-3, 6.03 ERA) COL: Jennings(5-6, 4.32 ERA)
10.10 PM ET Seattle (34-37, 12-20 away) LA Dodgers (36-33, 19-14 home) SEA: Pineiro(5-7, 5.42 ERA) LAD: Penny(7-1, 2.49 ERA)
10.15 PM ET LA Angels (31-39, 15-19 away) San Francisco (35-35, 18-17 home) LAA: Lackey(4-4, 3.46 ERA) SFO: Morris(4-7, 4.81 ERA)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
FLO WWWWWWWW 8xW gram na ich L - BAL ML 1.88 NYY LLL 3xL (jak na janki to juz i tak sporo wiec dzis ML`ka na ich W) NYY 1.74 ATL LLLLLLL 7xL gra z TOR LLL 3xL, chyba jednak zagram ML ATL 1.80 MIN WWWWWWW 7xW tez bym gral ich L ale kurs na HOU 1.58 mnie zniecheca PIT LLLLL 5xL jedne ogorki graja z innymi ogorkami(KC), odpuszczam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
nie ma to jak dwa tematy "dzienne" na ten sam dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale wpisze sie tylko do jednego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
na dziś mam... dokładnie 16 typków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> nie będę ich tutaj wszystkich przytaczał, ogranicze się tylko do ważniejszych. spędziłem już dziś ładnych pare godzinek nad analizą - mam łep jak wiadro i oczy jak główki od szczpilki od gapienia się w monitor - więc moje uzasadnienie typków będzie raczej ubogie, bo chce jeszcze skorzystać z tych resztek pięknego dnia...
typek dnia to dla mnie: Boston /-1,5/ - washinghton 1 (2,13) Pinnacle dla mnie to najpewniejszy z dzisiejszych meczy, ale ku mojemu zdziwieni ekseprci typują w stosunku 5:2 na wygraną Washinghtonu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> jestem ciekaw wyniku tego spotkania, bo da mi ono pośrednio odpowiedź jak jest ta moja cała analiza. czy lepiej kierować się własną intuicją i własnymi przemyśleniami, czy oglądac się na lepszejszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Houston - minnesota 2 (2,60) value bet bez dwóch zdań. Houston ostatnio przegrana seria z cieniasami z KC, Minnesota w niesamowitym gazie!!! faworytem napewno Astors, tym bardziej że narzuca Oswalt, ale kurs 2,6 to jak dla mnie promocja, z której nie wolno nie skorzystać
Dodgers - Seattle over 8,5 (2,00) nie chce mi się rozpisywać.... dużo overów na stadionie LAD i już! ot taki powód tego typku!
Philles - Yankees 2 (1,71) ...bo kiedyś trzeba wygrać...<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Mussina ostatnio cieniował, czas na rehabilitacje.
atlanta - toronto 2 (2,16) szanse wyceniam mniej więcej pół na pół, no z małym wskazaniem na Toronto. A skoro tak, to kurs 2,16 jest value bet'em. Obie ekipy w dołku ostanio, ale to co odstawia Atlanta to już chyba nie tylko dołek, to totalna zapaść! PS. eksperci skłaniają się ku wygranej Atlanty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
i jeszcze kilka luźnych typków w mojej ulubionej opcji, czyli under/over dla poszczególnych drużyn (w Pinnacle oczywiście) minnesota over 3,5 (1,91) cubs over 4 (1,9) milky over 4 (1,86)
i wystarczy, idę pobiegać z psiakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Pisalem i mi sie zwiesil net :/
Gram dzis BAL, bo gram na porazke FLO, mam na 2 etapie Wygrana HOU, kurs niski(Oswalt), ale Minna w gazie, predzej czy pozniej musza przegrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W ramach ciekawostki powiem, ze za 2 dni rzuca Clemens, sam jestesm ciekaw(i pewnie nie tylko ja) jak wypadnie debiut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Zagram tez chyba ATL, Twoers bilans 1-9, era 9, byl oddelegowany do nizszej ligi jakis czas temu, tam bilans 2-2, ERA 2,48, ale nizsze ligi to nie MLB. ATl w dolku 13 zwyeciestw mniej niz liderzy :szok:
PS Smiga wam covers? Mi sie co chwile wiesza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85 |
Jak dla mnie jednym z ciekawszych typów na dzisiejszą nockę są derby Kalifornii i postawienie na gospodarzy z SF Kurs 1.971 jest także zachęcający. Lackey to leszcz jakich mało i mimo, iż Morris może a nawet wymiataczem na pewno nie jest to zadecyduje atut własnego stadionu a także aktualna forma zespołów. Po wyrównanym meczyu wygrana 1 punktem SF
L.A. Angels 4th AL WEST (31-39) L 2 San Francisco 4th NL WEST (35-35) W 1
LAA: Lackey (4-4, 3.46) SF: Morris (4-7, 4.81)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Seattle Mariners u Los Angeles Dodgers (Totals) Więcej niż 8 - stawka: 2.00 kurs: 1.87
Washington Nationals u Boston Red Sox (Totals) Powyżej 10 - stawka: 2.00 kurs: 1.91
Philadelphia Phillies - New York Yankees 2 kurs: 1.65 stawka: 1 ew.: 1.65
Baltimore Orioles - Florida Marlins 1 kurs: 1.80 stawka: 15 ew.: 27
Arizona Diamondbacks u Tampa Bay Devil Rays (Totals) Więcej niż 9,5 stawka: 2.00 kurs: 1.87
New York Yankees u Philadelphia Phillies 1 stawka: 3.70 kurs: 1.59
Houston Astros - Minnesota Twins 1 stawka: 1 kurs: 1.58
[color:"red"] kewin: suche typki podajemy w dziale PP (Private Picks) nastepnym razem napisz kilka słow ... czym sie kierowałes przy wyborze typów .. w przeciwnym razie .. post zostanie usuniety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Last edited by kewin; 20/06/2006 22:46.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
LAD plecy, Hou plecy przez bolka jakiegos, bo Oswalt ladnie rzucal, BAl nc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Tylko weszli mi Soxi, ktorych zagralem zamiast atlanty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
dzisiaj overowa noc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> dawno tak nie było ... zeby chłopaki w takiej ilości sie rozpunktowali (w sumie 178 pkt .. co daje srednia 11.866 na jeden mecz) ... Szkoda że Penny z Dodgersów miał słabszy dzien :/ (grany under) bo nocka byłaby na 100% (było 3/4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
mnie zszokował wynik Soxów. Tego się często nie widzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Noi szkoda że FLA w końcu nie przegrała, bo byłoby całkie ładnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
CWS zlapalo forme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieje, ze rozwala STL do zera w tej serii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85 |
Jak dla mnie jednym z ciekawszych typów na dzisiejszą nockę są derby Kalifornii i postawienie na gospodarzy z SF Kurs 1.971 jest także zachęcający. Lackey to leszcz jakich mało i mimo, iż Morris może a nawet wymiataczem na pewno nie jest to zadecyduje atut własnego stadionu a także aktualna forma zespołów. Po wyrównanym meczyu wygrana 1 punktem SF
L.A. Angels 4th AL WEST (31-39) L 2 San Francisco 4th NL WEST (35-35) W 1
LAA: Lackey (4-4, 3.46) SF: Morris (4-7, 4.81) czyli wszystko zgodnie z napisanym wcześniej scenariuszem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wynik 2:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
FLO WWWWWWWW 8xW gram na ich L - BAL ML 1.88 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> kolejne W FLO seria 9xW NYY LLL 3xL (jak na janki to juz i tak sporo wiec dzis ML`ka na ich W) NYY 1.74 janki daly rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ATL LLLLLLL 7xL gra z TOR LLL 3xL, chyba jednak zagram ML ATL 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ATL ponownie L, seria 8xL MIN WWWWWWW 7xW tez bym gral ich L ale kurs na HOU 1.58 mnie zniecheca, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jednak dobrze ze nie bylo wyzszego kursu na HOU bo pewnie bym ich zagral, obecna seria MIN 8xW PIT LLLLL 5xL jedne ogorki graja z innymi ogorkami(KC), odpuszczam, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nawet ogorki z KC okazaly sie dla nich za mocne, PIT 6xL
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
nie ma to jak dwa tematy "dzienne" na ten sam dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale wpisze sie tylko do jednego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
na dziś mam... dokładnie 16 typków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> nie będę ich tutaj wszystkich przytaczał, ogranicze się tylko do ważniejszych. spędziłem już dziś ładnych pare godzinek nad analizą - mam łep jak wiadro i oczy jak główki od szczpilki od gapienia się w monitor - więc moje uzasadnienie typków będzie raczej ubogie, bo chce jeszcze skorzystać z tych resztek pięknego dnia...
typek dnia to dla mnie: Boston /-1,5/ - washinghton 1 (2,13) Pinnacle 11-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> dla mnie to najpewniejszy z dzisiejszych meczy, ale ku mojemu zdziwieni ekseprci typują w stosunku 5:2 na wygraną Washinghtonu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> jestem ciekaw wyniku tego spotkania, bo da mi ono pośrednio odpowiedź jak jest ta moja cała analiza. czy lepiej kierować się własną intuicją i własnymi przemyśleniami, czy oglądac się na lepszejszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Houston - minnesota 2 (2,60) 5-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> value bet bez dwóch zdań. Houston ostatnio przegrana seria z cieniasami z KC, Minnesota w niesamowitym gazie!!! faworytem napewno Astors, tym bardziej że narzuca Oswalt, ale kurs 2,6 to jak dla mnie promocja, z której nie wolno nie skorzystać
Dodgers - Seattle over 8,5 (2,00) 4-9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> nie chce mi się rozpisywać.... dużo overów na stadionie LAD i już! ot taki powód tego typku!
Philles - Yankees 2 (1,71) 7-9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> ...bo kiedyś trzeba wygrać...<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Mussina ostatnio cieniował, czas na rehabilitacje.
atlanta - toronto 2 (2,16) 5-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> szanse wyceniam mniej więcej pół na pół, no z małym wskazaniem na Toronto. A skoro tak, to kurs 2,16 jest value bet'em. Obie ekipy w dołku ostanio, ale to co odstawia Atlanta to już chyba nie tylko dołek, to totalna zapaść! PS. eksperci skłaniają się ku wygranej Atlanty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
i jeszcze kilka luźnych typków w mojej ulubionej opcji, czyli under/over dla poszczególnych drużyn (w Pinnacle oczywiście) minnesota over 3,5 (1,91) 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> cubs over 4 (1,9) 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> milky over 4 (1,86) 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
i wystarczy, idę pobiegać z psiakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> reasumując - NOC BAJKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> poprzednie dwie nocki były nie najlepsze, ale za to dziś się porządnie obłowiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> tym bardziej, że trafiłem jeszcze kilka typków, których nie podałem publicznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> I jeszcze jedna sprawa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> CHWS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> postawiłem tylko niewiele na to, że CWS zdobędą w meczu ponad 5,5 pkt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ale nie o to chodzi!!! TO był dla mnie mecz ogromnie ważny emocjonalnie! Kocham White Sox'ów - nieznosze Cardinals!!!! To aby Soxi wygrali było dla mnie wazniejsze nawet niż trafienie typku który grałem za siano! ale to co zrobili wczoraj przeszło moje najoptymistyczniejszcze oczekiwania!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Bravo CHWS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Chętnie widziałbym komplet zwycięstw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> do zobacznie w następnym temacie dziennym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
TO był dla mnie mecz ogromnie ważny emocjonalnie! Kocham White Sox'ów - nieznosze Cardinals!!!! To aby Soxi wygrali było dla mnie wazniejsze nawet niż trafienie typku który grałem za siano! ale to co zrobili wczoraj przeszło moje najoptymistyczniejszcze oczekiwania!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Bravo CHWS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Chętnie widziałbym komplet zwycięstw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Czyli co , teraz jesteś w mega euforii po zwyciestwie a jak dostaną baty w tym sezonie jeszcze od Luisów ( a tak pewnie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) to bedzie ogromny smutek i gatka jaki to ten sport jest bee? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Spoko wróci ten z mojego avatarka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> to wynik będzie w odwrotną strone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> - a tego Mulderka to powinni do rezew przesunąć żeby gość sobie przypomniał jak się rzuca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nocka ładna tylko ta Floryda mogłaby skończyć tą jazde (bo sami pewnie nie wiedza dlaczego im tak dobrze idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) - ale to zapewne stanie się dzisiaj a najpóźniej jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|