Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#605384 20/06/2006 15:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
NATIONAL LEAGUE

7.10 PM ET
Cincinnati (38-32, 21-13 away)
NY Mets (43-26, 20-14 home)
CIN: Ramirez(2-5, 3.44 ERA)
NYM: Trachsel(4-4, 4.81 ERA)

INTERLEAGUE

7.05 PM ET
Florida (29-37, 14-20 away)
Baltimore (32-39, 19-17 home)
FLA: Willis(3-6, 4.39 ERA)
BAL: Cabrera(4-3, 4.17 ERA)

7.05 PM ET
Washington (32-40, 17-21 away)
Boston (40-28, 19-10 home)
WAS: Hernandez(5-7, 5.18 ERA)
BOS: Wakefield(4-8, 3.97 ERA)

7.05 PM ET
Cubs (27-42, 15-22 away)
Cleveland (31-38, 18-16 home)
CHC: Maddux(7-6, 4.82 ERA)
CLE: Lee(5-5, 5.04 ERA)

7.05 PM ET
NY Yankees (38-30, 18-16 away)
Philadelphia (35-35, 18-21 home)
NYY: Mussina(8-3, 3.14 ERA)
PHI: Lidle(4-6, 4.89 ERA)

7.15 PM ET
Arizona (36-34, 18-16 away)
Tampa Bay (29-41, 14-15 home)
ARI: Batista(6-4, 4.68 ERA)
TAM: Hendrickson(3-7, 3.62 ERA)

7.35 PM ET
Toronto (37-32, 14-18 away)
Atlanta (30-40, 14-17 home)
TOR: Towers(1-8, 9.00 ERA)
ATL: Sosa(1-9, 5.35 ERA)

8.05 PM ET
Detroit (47-24, 27-10 away)
Milwaukee (35-36, 24-16 home)
DET: Miner(2-1, 2.65 ERA)
MIL: Helling(0-0, 0.00 ERA)

8.05 PM ET
St. Louis (42-26, 18-13 away)
White Sox (44-25, 24-10 home)
STL: Mulder(6-4, 5.32 ERA)
CHW: Vazquez(7-4, 4.54 ERA)

8.05 PM ET
Minnesota (34-34, 13-24 away)
Houston (36-34, 24-16 home)
MIN: Radke(5-7, 5.83 ERA)
HOU: Oswalt(6-3, 3.21 ERA)

8.05 PM ET
San Diego (36-33, 18-14 away)
Texas (38-32, 19-19 home)
SDG: Thompson(2-2, 4.24 ERA)
TEX: Padilla(6-4, 4.65 ERA)

8.10 PM ET
Pittsburgh (26-45, 8-25 away)
Kansas City (19-49, 10-19 home)
PIT: Wells(0-0, 0.00 ERA)
KAN: Redman(3-4, 5.68 ERA)

9.05 PM ET
Oakland (38-32, 17-17 away)
Colorado (35-35, 17-16 home)
OAK: Loaiza(2-3, 6.03 ERA)
COL: Jennings(5-6, 4.32 ERA)

10.10 PM ET
Seattle (34-37, 12-20 away)
LA Dodgers (36-33, 19-14 home)
SEA: Pineiro(5-7, 5.42 ERA)
LAD: Penny(7-1, 2.49 ERA)

10.15 PM ET
LA Angels (31-39, 15-19 away)
San Francisco (35-35, 18-17 home)
LAA: Lackey(4-4, 3.46 ERA)
SFO: Morris(4-7, 4.81 ERA)

Bonus: Unibet
#605385 20/06/2006 16:35
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
FLO WWWWWWWW 8xW gram na ich L - BAL ML 1.88
NYY LLL 3xL (jak na janki to juz i tak sporo wiec dzis ML`ka na ich W) NYY 1.74
ATL LLLLLLL 7xL gra z TOR LLL 3xL, chyba jednak zagram ML ATL 1.80
MIN WWWWWWW 7xW tez bym gral ich L ale kurs na HOU 1.58 mnie zniecheca
PIT LLLLL 5xL jedne ogorki graja z innymi ogorkami(KC), odpuszczam

#605386 20/06/2006 17:50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
nie ma to jak dwa tematy "dzienne" na ten sam dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale wpisze sie tylko do jednego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

na dziś mam... dokładnie 16 typków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> nie będę ich tutaj wszystkich przytaczał, ogranicze się tylko do ważniejszych. spędziłem już dziś ładnych pare godzinek nad analizą - mam łep jak wiadro i oczy jak główki od szczpilki od gapienia się w monitor - więc moje uzasadnienie typków będzie raczej ubogie, bo chce jeszcze skorzystać z tych resztek pięknego dnia...

typek dnia to dla mnie:
Boston /-1,5/ - washinghton 1 (2,13) Pinnacle
dla mnie to najpewniejszy z dzisiejszych meczy, ale ku mojemu zdziwieni ekseprci typują w stosunku 5:2 na wygraną Washinghtonu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> jestem ciekaw wyniku tego spotkania, bo da mi ono pośrednio odpowiedź jak jest ta moja cała analiza. czy lepiej kierować się własną intuicją i własnymi przemyśleniami, czy oglądac się na lepszejszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Houston - minnesota 2 (2,60)
value bet bez dwóch zdań. Houston ostatnio przegrana seria z cieniasami z KC, Minnesota w niesamowitym gazie!!! faworytem napewno Astors, tym bardziej że narzuca Oswalt, ale kurs 2,6 to jak dla mnie promocja, z której nie wolno nie skorzystać

Dodgers - Seattle over 8,5 (2,00)
nie chce mi się rozpisywać.... dużo overów na stadionie LAD i już! ot taki powód tego typku!

Philles - Yankees 2 (1,71)
...bo kiedyś trzeba wygrać...<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Mussina ostatnio cieniował, czas na rehabilitacje.

atlanta - toronto 2 (2,16)
szanse wyceniam mniej więcej pół na pół, no z małym wskazaniem na Toronto. A skoro tak, to kurs 2,16 jest value bet'em. Obie ekipy w dołku ostanio, ale to co odstawia Atlanta to już chyba nie tylko dołek, to totalna zapaść! PS. eksperci skłaniają się ku wygranej Atlanty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

i jeszcze kilka luźnych typków w mojej ulubionej opcji, czyli under/over dla poszczególnych drużyn (w Pinnacle oczywiście)
minnesota over 3,5 (1,91)
cubs over 4 (1,9)
milky over 4 (1,86)


i wystarczy, idę pobiegać z psiakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#605387 20/06/2006 19:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Pisalem i mi sie zwiesil net :/

Gram dzis BAL, bo gram na porazke FLO, mam na 2 etapie
Wygrana HOU, kurs niski(Oswalt), ale Minna w gazie, predzej czy pozniej musza przegrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W ramach ciekawostki powiem, ze za 2 dni rzuca Clemens, sam jestesm ciekaw(i pewnie nie tylko ja) jak wypadnie debiut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Zagram tez chyba ATL, Twoers bilans 1-9, era 9, byl oddelegowany do nizszej ligi jakis czas temu, tam bilans 2-2, ERA 2,48, ale nizsze ligi to nie MLB.
ATl w dolku 13 zwyeciestw mniej niz liderzy :szok:


PS Smiga wam covers?
Mi sie co chwile wiesza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#605388 20/06/2006 20:19
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
Jak dla mnie jednym z ciekawszych typów na dzisiejszą nockę są derby Kalifornii i postawienie na gospodarzy z SF Kurs 1.971 jest także zachęcający. Lackey to leszcz jakich mało i mimo, iż Morris może a nawet wymiataczem na pewno nie jest to zadecyduje atut własnego stadionu a także aktualna forma zespołów. Po wyrównanym meczyu wygrana 1 punktem SF

L.A. Angels 4th AL WEST (31-39) L 2
San Francisco 4th NL WEST (35-35) W 1

LAA: Lackey (4-4, 3.46)
SF: Morris (4-7, 4.81)

#605389 20/06/2006 21:08
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Seattle Mariners u Los Angeles Dodgers (Totals) Więcej niż 8 -
stawka: 2.00 kurs: 1.87

Washington Nationals u Boston Red Sox (Totals) Powyżej 10 -
stawka: 2.00 kurs: 1.91

Philadelphia Phillies - New York Yankees 2
kurs: 1.65 stawka: 1
ew.: 1.65

Baltimore Orioles - Florida Marlins 1
kurs: 1.80 stawka: 15
ew.: 27

Arizona Diamondbacks u Tampa Bay Devil Rays (Totals) Więcej niż 9,5
stawka: 2.00 kurs: 1.87

New York Yankees u Philadelphia Phillies 1
stawka: 3.70 kurs: 1.59

Houston Astros - Minnesota Twins 1
stawka: 1 kurs: 1.58

[color:"red"] kewin:
suche typki podajemy w dziale PP (Private Picks)
nastepnym razem napisz kilka słow ... czym sie kierowałes przy wyborze typów .. w przeciwnym razie .. post zostanie usuniety
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Last edited by kewin; 20/06/2006 22:46.
#605390 21/06/2006 06:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
LAD plecy, Hou plecy przez bolka jakiegos, bo Oswalt ladnie rzucal, BAl nc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Tylko weszli mi Soxi, ktorych zagralem zamiast atlanty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#605391 21/06/2006 07:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
dzisiaj overowa noc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
dawno tak nie było ... zeby chłopaki w takiej ilości sie rozpunktowali (w sumie 178 pkt .. co daje srednia 11.866 na jeden mecz) ...
Szkoda że Penny z Dodgersów miał słabszy dzien :/ (grany under) bo nocka byłaby na 100% (było 3/4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#605392 21/06/2006 08:24
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
mnie zszokował wynik Soxów. Tego się często nie widzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Noi szkoda że FLA w końcu nie przegrała, bo byłoby całkie ładnie...

#605393 21/06/2006 08:43
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
CWS zlapalo forme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieje, ze rozwala STL do zera w tej serii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#605394 21/06/2006 09:01
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
Quote
Jak dla mnie jednym z ciekawszych typów na dzisiejszą nockę są derby Kalifornii i postawienie na gospodarzy z SF Kurs 1.971 jest także zachęcający. Lackey to leszcz jakich mało i mimo, iż Morris może a nawet wymiataczem na pewno nie jest to zadecyduje atut własnego stadionu a także aktualna forma zespołów. Po wyrównanym meczyu wygrana 1 punktem SF

L.A. Angels 4th AL WEST (31-39) L 2
San Francisco 4th NL WEST (35-35) W 1

LAA: Lackey (4-4, 3.46)
SF: Morris (4-7, 4.81)

czyli wszystko zgodnie z napisanym wcześniej scenariuszem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wynik 2:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />

#605395 21/06/2006 09:56
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Quote
FLO WWWWWWWW 8xW gram na ich L - BAL ML 1.88 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> kolejne W FLO seria 9xW
NYY LLL 3xL (jak na janki to juz i tak sporo wiec dzis ML`ka na ich W) NYY 1.74 janki daly rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
ATL LLLLLLL 7xL gra z TOR LLL 3xL, chyba jednak zagram ML ATL 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ATL ponownie L, seria 8xL
MIN WWWWWWW 7xW tez bym gral ich L ale kurs na HOU 1.58 mnie zniecheca, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jednak dobrze ze nie bylo wyzszego kursu na HOU bo pewnie bym ich zagral, obecna seria MIN 8xW
PIT LLLLL 5xL jedne ogorki graja z innymi ogorkami(KC), odpuszczam, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nawet ogorki z KC okazaly sie dla nich za mocne, PIT 6xL

#605396 21/06/2006 10:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Quote
nie ma to jak dwa tematy "dzienne" na ten sam dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale wpisze sie tylko do jednego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

na dziś mam... dokładnie 16 typków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> nie będę ich tutaj wszystkich przytaczał, ogranicze się tylko do ważniejszych. spędziłem już dziś ładnych pare godzinek nad analizą - mam łep jak wiadro i oczy jak główki od szczpilki od gapienia się w monitor - więc moje uzasadnienie typków będzie raczej ubogie, bo chce jeszcze skorzystać z tych resztek pięknego dnia...

typek dnia to dla mnie:
Boston /-1,5/ - washinghton 1 (2,13) Pinnacle 11-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
dla mnie to najpewniejszy z dzisiejszych meczy, ale ku mojemu zdziwieni ekseprci typują w stosunku 5:2 na wygraną Washinghtonu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> jestem ciekaw wyniku tego spotkania, bo da mi ono pośrednio odpowiedź jak jest ta moja cała analiza. czy lepiej kierować się własną intuicją i własnymi przemyśleniami, czy oglądac się na lepszejszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Houston - minnesota 2 (2,60) 5-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
value bet bez dwóch zdań. Houston ostatnio przegrana seria z cieniasami z KC, Minnesota w niesamowitym gazie!!! faworytem napewno Astors, tym bardziej że narzuca Oswalt, ale kurs 2,6 to jak dla mnie promocja, z której nie wolno nie skorzystać

Dodgers - Seattle over 8,5 (2,00) 4-9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
nie chce mi się rozpisywać.... dużo overów na stadionie LAD i już! ot taki powód tego typku!

Philles - Yankees 2 (1,71) 7-9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
...bo kiedyś trzeba wygrać...<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Mussina ostatnio cieniował, czas na rehabilitacje.

atlanta - toronto 2 (2,16) 5-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
szanse wyceniam mniej więcej pół na pół, no z małym wskazaniem na Toronto. A skoro tak, to kurs 2,16 jest value bet'em. Obie ekipy w dołku ostanio, ale to co odstawia Atlanta to już chyba nie tylko dołek, to totalna zapaść! PS. eksperci skłaniają się ku wygranej Atlanty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

i jeszcze kilka luźnych typków w mojej ulubionej opcji, czyli under/over dla poszczególnych drużyn (w Pinnacle oczywiście)
minnesota over 3,5 (1,91) 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
cubs over 4 (1,9) 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
milky over 4 (1,86)
1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

i wystarczy, idę pobiegać z psiakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

reasumując - NOC BAJKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> poprzednie dwie nocki były nie najlepsze, ale za to dziś się porządnie obłowiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> tym bardziej, że trafiłem jeszcze kilka typków, których nie podałem publicznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

I jeszcze jedna sprawa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> CHWS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
postawiłem tylko niewiele na to, że CWS zdobędą w meczu ponad 5,5 pkt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ale nie o to chodzi!!! TO był dla mnie mecz ogromnie ważny emocjonalnie! Kocham White Sox'ów - nieznosze Cardinals!!!! To aby Soxi wygrali było dla mnie wazniejsze nawet niż trafienie typku który grałem za siano! ale to co zrobili wczoraj przeszło moje najoptymistyczniejszcze oczekiwania!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Bravo CHWS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Chętnie widziałbym komplet zwycięstw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

do zobacznie w następnym temacie dziennym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#605397 21/06/2006 12:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Quote
TO był dla mnie mecz ogromnie ważny emocjonalnie! Kocham White Sox'ów - nieznosze Cardinals!!!! To aby Soxi wygrali było dla mnie wazniejsze nawet niż trafienie typku który grałem za siano! ale to co zrobili wczoraj przeszło moje najoptymistyczniejszcze oczekiwania!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Bravo CHWS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Chętnie widziałbym komplet zwycięstw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Czyli co , teraz jesteś w mega euforii po zwyciestwie a jak dostaną baty w tym sezonie jeszcze od Luisów ( a tak pewnie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) to bedzie ogromny smutek i gatka jaki to ten sport jest bee? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Spoko wróci ten z mojego avatarka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> to wynik będzie w odwrotną strone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> - a tego Mulderka to powinni do rezew przesunąć żeby gość sobie przypomniał jak się rzuca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nocka ładna tylko ta Floryda mogłaby skończyć tą jazde (bo sami pewnie nie wiedza dlaczego im tak dobrze idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) - ale to zapewne stanie się dzisiaj a najpóźniej jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, burbon, 11kera11, Sensei, bukma), 833 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1