Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
#60819 08/06/2004 23:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał Inzaghi78:
Ale jeszcze jedno mnie nurtuje: 3x musze obrocic ta 100??? czyli co?? Moge zagrac tzry kupony po 100 , lub 6 po 50, 10 po 30 itd??? tak Do kiedy musze sie wyrobic , do konca trwania promocji?? obojętnie Z tego rozumiem ze na upartego jakby ktos potrzebowal pilnie kasy to w ciagu dnia moze zagrac za 300 jeden mecz 1,01kurs zgadza się

Bonus: Unibet
#60820 08/06/2004 23:25
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
Sorki że się wtrącam ale mam pytanie <ale chyba nie aż tak ważne aby zakładać nowy temat>
Chodzi mianowicie o gre w expekcie przed 18. Konto sobie w banku założyłem <inteligo takie że można po skończeniu 13 lat> I teraz sprawa: czy expekt może sprawdzić że to konto jest na nieletniego? Może się to dowiedzieć obca osoba?
Słyszałem że expekt przy wypłacaniu kasy czasami chce skan dowodu, a więc może dane w expekcie zmienie na dane mojego ojca? :/

#60821 08/06/2004 23:26
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał andrzejek_84:
mam pytanko. jesli dostalem emaila od expekta o potwierdzeniu wyplaty, to powinienem miec juz kase na koncie, czy przyjdzie za pare dni czy godzin?
przeważnie jeden, dwa dni

#60822 08/06/2004 23:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]:
[qb]yo

PROMOCJA

"Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu przynajmniej trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim"

Mam pytanie ,bo pewny nie jestem , czyli abym mogl wyplacic z tych 100zl musze minimum zrobic 300zl ?
pozdro[/qb]
Nie do konca jest tak jak napisales..Nie musisz zrobic ze 100 zł 300 zł, ale musisz "puscic" kuponow za 300 zł, a to jest "mała" różnica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdr

#60823 08/06/2004 23:42
Dołączył: May 2004
Posty: 86
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 86
czyli do czasu kiedy postawie kuponów za 300,nie moge z ekspecta nic wyplacic bo zabiorą stówę tak???

#60824 08/06/2004 23:44
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał Greg[PL]:
[qb]ktos juz dostal za miesiac maj wyplate z tytulu referrali ?
ja dostalem ... 0 zł. troszke mnie to dziwi bo co miesiac mialem wieksze lub mniejsze wyplaty (ale zawsze jakies), zwlaszcza, ze w piramidzie na roznych poziomach mam ~ 200 osob. Nie wiem, ale dla mnie to nie mozliwe, ze zadna z tych osob nie przegrala na przestrzeni miesiaca chocby 10 zl.
Expekt cos kreci.

komus wyplacono referrale ?

<small>[ 08-06-2004, 13:30: Wiadomość edytowana przez: Greg[PL] ]</small>[/qb]
Greg: To nie tak jak mowisz. Prowizje z referecnji sa na plus i na mimus. Zalozmy, ze czesc Twoich poleconych zarobilo razem np 1000 zeta, a pozostali wtopili tylko 900 zera. Wtedy kasy nie dostaniesz!! Dostaje sie wtedy gdy lacznie Twoi gracze "lacznie" wtopia. Jesli teraz nie dostales to za miesiac spodziewaj sie podwojnej porcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No chyba, ze znowu Twoi beda wygrywac.
pozdro

#60825 08/06/2004 23:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
A ja mam takie pytanko odnosnie tej promocji:

"1. Dokonaj depozytu do Expekt.com w kwocie minimum 100 złotych i zagraj przynajmniej jeden zakład z naszej oferty."

Za ile mam puscic ten kupon, zeby moc ubiegacv sie o bonusa 100 zl? Za dowolna stawke?

#60826 08/06/2004 23:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał HashisH:
A ja mam takie pytanko odnosnie tej promocji:

"1. Dokonaj depozytu do Expekt.com w kwocie minimum 100 złotych i zagraj przynajmniej jeden zakład z naszej oferty."

Za ile mam puscic ten kupon, zeby moc ubiegacv sie o bonusa 100 zl? Za dowolna stawke?
tak

#60827 08/06/2004 23:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał chokopok:
czyli do czasu kiedy postawie kuponów za 300,nie moge z ekspecta nic wyplacic bo zabiorą stówę tak???
tak

#60828 09/06/2004 00:03
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Czy jako obrót liczy się postawienie kuponu czy dopiero jego roztrzygnięcie? Chciałbym postawić trochę na długoterminowe w Euro2004 i tak mnie ciekawi.

#60829 09/06/2004 00:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał maverick:
Czy jako obrót liczy się postawienie kuponu czy dopiero jego roztrzygnięcie? Chciałbym postawić trochę na długoterminowe w Euro2004 i tak mnie ciekawi.
wystarczy zawrzeć zakład

#60830 09/06/2004 00:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
A ja mam taki problem że w środe wysłałem im kase a dzisiaj jest już prawie że następna środa i kasy niema wysłałem im skan wpłaty o który prosili i zobaczymy co zrobią !!

#60831 09/06/2004 02:20
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]:
[qb]yo

PROMOCJA

"Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu przynajmniej trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim"

Mam pytanie ,bo pewny nie jestem , czyli abym mogl wyplacic z tych 100zl musze minimum zrobic 300zl ?
pozdro[/qb]
Takie samo pytanko nurtuje mnie od rana!!!
i chyba tak właśnie jest ......
ale już sam nie wiem...
może
pomoże ktoś w upewnieniu się co do prawdziwości definicji promocji expekta napisanej przez Gy_Gy_Crav?>????????
dzięx z góry!!

#60832 09/06/2004 02:34
Dołączył: Jul 2002
Posty: 65
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 65
Musisz zagrać za minimum 300 zł, czyli np 1 kupon za 300 lub 10 kuponów za 30 zł lub 300 kuponów za 1 zł, itp
Ogólnie musisz wyslac tyle kuponów aby zainwestowac w nie 300 zł.

#60833 09/06/2004 02:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Quote
"Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu przynajmniej trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim"

Mam pytanie ,bo pewny nie jestem , czyli abym mogl wyplacic z tych 100zl musze minimum zrobic 300zl ?
pomoże ktoś w upewnieniu się co do prawdziwości definicji promocji expekta napisanej przez Gy_Gy_Crav?&?
brrrr, no no no, ważne aby zainwestować sumę bonusa trzykrotnie (obojętnie czy raz w całości, czy 600 razy po 50 groszy)

#60834 09/06/2004 03:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
mam pytanie, co mam wpisac po kolei jak chce wyplacic kase do expektu i czy dziala jeszcze program partnerski w expekcie?

#60835 09/06/2004 04:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
mam pytanie, co mam wpisac po kolei jak chce wyplacic kase do expektu i czy dziala jeszcze program partnerski w expekcie?
może jaśniej, bo jak wypłacić do z, a jak wpłacić to do <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#60836 09/06/2004 04:35
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Ile czasu od wysłania maila czekaliście na przyznanie bonusa? I jeszcze jedno: czy obrót zrobiony przed przyznaniem bonusa (choć już po wysłaniu maila) wlicza się do tych 300 pln?

#60837 09/06/2004 04:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Ile czasu od wysłania maila czekaliście na przyznanie bonusa?
jest napisane, że maksymalnie do 48 godzin mają czas

Quote
I jeszcze jedno: czy obrót zrobiony przed przyznaniem bonusa (choć już po wysłaniu maila) wlicza się do tych 300 pln?
nie, dopiero od momentu przyznania bonusa

#60838 09/06/2004 04:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
a czy z ty, bonusem nie jest tak ze otrzymujesz 100 i zeby wypłacic musisz 3 razy obrocic czyli zagrac 3 razy lub wiecej za 100 jesli przegrasz juz przy pierwszym kuponie bonusu nie masz wiec reszte z konta juz chyba mozna wyplacac

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, poozon), 1,514 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,867
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1