|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał Inzaghi78: Ale jeszcze jedno mnie nurtuje: 3x musze obrocic ta 100??? czyli co?? Moge zagrac tzry kupony po 100 , lub 6 po 50, 10 po 30 itd??? tak Do kiedy musze sie wyrobic , do konca trwania promocji?? obojętnie Z tego rozumiem ze na upartego jakby ktos potrzebowal pilnie kasy to w ciagu dnia moze zagrac za 300 jeden mecz 1,01kurs zgadza się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37 |
Sorki że się wtrącam ale mam pytanie <ale chyba nie aż tak ważne aby zakładać nowy temat> Chodzi mianowicie o gre w expekcie przed 18. Konto sobie w banku założyłem <inteligo takie że można po skończeniu 13 lat> I teraz sprawa: czy expekt może sprawdzić że to konto jest na nieletniego? Może się to dowiedzieć obca osoba? Słyszałem że expekt przy wypłacaniu kasy czasami chce skan dowodu, a więc może dane w expekcie zmienie na dane mojego ojca? :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał andrzejek_84: mam pytanko. jesli dostalem emaila od expekta o potwierdzeniu wyplaty, to powinienem miec juz kase na koncie, czy przyjdzie za pare dni czy godzin? przeważnie jeden, dwa dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]: [qb]yo
PROMOCJA
"Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu przynajmniej trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim"
Mam pytanie ,bo pewny nie jestem , czyli abym mogl wyplacic z tych 100zl musze minimum zrobic 300zl ? pozdro[/qb] Nie do konca jest tak jak napisales..Nie musisz zrobic ze 100 zł 300 zł, ale musisz "puscic" kuponow za 300 zł, a to jest "mała" różnica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 86 |
czyli do czasu kiedy postawie kuponów za 300,nie moge z ekspecta nic wyplacic bo zabiorą stówę tak???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał Greg[PL]: [qb]ktos juz dostal za miesiac maj wyplate z tytulu referrali ? ja dostalem ... 0 zł. troszke mnie to dziwi bo co miesiac mialem wieksze lub mniejsze wyplaty (ale zawsze jakies), zwlaszcza, ze w piramidzie na roznych poziomach mam ~ 200 osob. Nie wiem, ale dla mnie to nie mozliwe, ze zadna z tych osob nie przegrala na przestrzeni miesiaca chocby 10 zl. Expekt cos kreci.
komus wyplacono referrale ? <small>[ 08-06-2004, 13:30: Wiadomość edytowana przez: Greg[PL] ]</small>[/qb] Greg: To nie tak jak mowisz. Prowizje z referecnji sa na plus i na mimus. Zalozmy, ze czesc Twoich poleconych zarobilo razem np 1000 zeta, a pozostali wtopili tylko 900 zera. Wtedy kasy nie dostaniesz!! Dostaje sie wtedy gdy lacznie Twoi gracze "lacznie" wtopia. Jesli teraz nie dostales to za miesiac spodziewaj sie podwojnej porcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No chyba, ze znowu Twoi beda wygrywac. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86 |
A ja mam takie pytanko odnosnie tej promocji:
"1. Dokonaj depozytu do Expekt.com w kwocie minimum 100 złotych i zagraj przynajmniej jeden zakład z naszej oferty."
Za ile mam puscic ten kupon, zeby moc ubiegacv sie o bonusa 100 zl? Za dowolna stawke?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał HashisH: A ja mam takie pytanko odnosnie tej promocji:
"1. Dokonaj depozytu do Expekt.com w kwocie minimum 100 złotych i zagraj przynajmniej jeden zakład z naszej oferty."
Za ile mam puscic ten kupon, zeby moc ubiegacv sie o bonusa 100 zl? Za dowolna stawke? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał chokopok: czyli do czasu kiedy postawie kuponów za 300,nie moge z ekspecta nic wyplacic bo zabiorą stówę tak??? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Czy jako obrót liczy się postawienie kuponu czy dopiero jego roztrzygnięcie? Chciałbym postawić trochę na długoterminowe w Euro2004 i tak mnie ciekawi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał maverick: Czy jako obrót liczy się postawienie kuponu czy dopiero jego roztrzygnięcie? Chciałbym postawić trochę na długoterminowe w Euro2004 i tak mnie ciekawi. wystarczy zawrzeć zakład
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775 |
A ja mam taki problem że w środe wysłałem im kase a dzisiaj jest już prawie że następna środa i kasy niema wysłałem im skan wpłaty o który prosili i zobaczymy co zrobią !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]: [qb]yo
PROMOCJA
"Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu przynajmniej trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim"
Mam pytanie ,bo pewny nie jestem , czyli abym mogl wyplacic z tych 100zl musze minimum zrobic 300zl ? pozdro[/qb] Takie samo pytanko nurtuje mnie od rana!!! i chyba tak właśnie jest ...... ale już sam nie wiem... może pomoże ktoś w upewnieniu się co do prawdziwości definicji promocji expekta napisanej przez Gy_Gy_Crav?>???????? dzięx z góry!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 65 |
Musisz zagrać za minimum 300 zł, czyli np 1 kupon za 300 lub 10 kuponów za 30 zł lub 300 kuponów za 1 zł, itp Ogólnie musisz wyslac tyle kuponów aby zainwestowac w nie 300 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
"Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu przynajmniej trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim"
Mam pytanie ,bo pewny nie jestem , czyli abym mogl wyplacic z tych 100zl musze minimum zrobic 300zl ? pomoże ktoś w upewnieniu się co do prawdziwości definicji promocji expekta napisanej przez Gy_Gy_Crav?&? brrrr, no no no, ważne aby zainwestować sumę bonusa trzykrotnie (obojętnie czy raz w całości, czy 600 razy po 50 groszy)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mam pytanie, co mam wpisac po kolei jak chce wyplacic kase do expektu i czy dziala jeszcze program partnerski w expekcie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
mam pytanie, co mam wpisac po kolei jak chce wyplacic kase do expektu i czy dziala jeszcze program partnerski w expekcie? może jaśniej, bo jak wypłacić do z, a jak wpłacić to do <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Ile czasu od wysłania maila czekaliście na przyznanie bonusa? I jeszcze jedno: czy obrót zrobiony przed przyznaniem bonusa (choć już po wysłaniu maila) wlicza się do tych 300 pln?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Ile czasu od wysłania maila czekaliście na przyznanie bonusa? jest napisane, że maksymalnie do 48 godzin mają czas I jeszcze jedno: czy obrót zrobiony przed przyznaniem bonusa (choć już po wysłaniu maila) wlicza się do tych 300 pln? nie, dopiero od momentu przyznania bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321 |
a czy z ty, bonusem nie jest tak ze otrzymujesz 100 i zeby wypłacic musisz 3 razy obrocic czyli zagrac 3 razy lub wiecej za 100 jesli przegrasz juz przy pierwszym kuponie bonusu nie masz wiec reszte z konta juz chyba mozna wyplacac
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|