Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 22 1 2 8 9 10 11 12 21 22
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
no i tak jak zapowiadali po 60 dniach wprowadzili nowy cennik
vipy mają 1 euro a pozostali 10 euro (!)
słono sobie liczą

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
gdzie ten cennik ?
Za co 10e ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
10 euro? tzn w sensie maksymalną opłata za przelew?

Właśnie się zdziwiłem, bo przelewałem z konta na konto i zabrało ładą sumkę, a konto bez VIPa.

Oj zaboli, kieszeń odczuje. Mimo wszystko dużo robię takich transakcji.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Bodajże 1% wartości przelewu nie więcej jednak jak 10 euro.

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Niestety banda ch.ja

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Czy ktoś wie może czy istnieje jakiś system płatności, który pozwala "doładować" konto kartą kredytową a wypłacić na konto bankowe? Tzn. miałoby to działać np jak unibet, który pozwala na taką wpłatę i wypłatę innym sposobem niż ostatnio wykorzystany. Ale chodzi mi o coś spoza bukmacherki. Może jakieś PayU, PayPal itp?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
wypłaty z bankomatów bezpłatnie nadal dla VIP BRONZE - czy też coś zmienili??? bo nie mogę nigdzie znaleźć

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Złodzieje mad
euro po 4.04 blush

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Niestety na rynku bukmacherskim są prawie monopolistą. Neteller wypada jeszcze drożej :/

Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
LED Offline
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
Originally Posted by AGASSI
Złodzieje mad
euro po 4.04 blush


3 dni temu wypłacając 1000e policzyli po 4.03 laugh

Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
a nie da sie wyplacic banknotami euro?
to jeszcze nic funty po 4,34 wbk mial podczas gdy na granicy kantor kupowal po 4,70

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by damian1679
a nie da sie wyplacic banknotami euro?
to jeszcze nic funty po 4,34 wbk mial podczas gdy na granicy kantor kupowal po 4,70
da sie, na lotnisku w stolicy...

Dołączył: Oct 2013
Posty: 114
A
member
member
A Offline
Dołączył: Oct 2013
Posty: 114
euronet miał wprowadzać bankomaty w euro ale coś ich chyba nie widać

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
hej, 3 razy wpisałem błędny nr PIN, na jakiego maila napisać by najszybciej odblokowali kartę ?

dziękuję

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Originally Posted by amicarz
euronet miał wprowadzać bankomaty w euro ale coś ich chyba nie widać
hej,wprowadzili,wystarczy na ich stronie poszukać - niestety najwięcej jest w stolicy:(
link:http://www.euronetpolska.pl/index.php?m=maps&m_2=front&id=254

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by AGASSI
Złodzieje mad
euro po 4.04 blush

Średni kurs Euro to ostatnio 4,16 - 4,19. Wiedłki w kantorach, np. dzisiaj w Galerii Mokotów 4,05 - 4,29 w zależności kupno - sprzedaż.

Kurs po przewalutowaniu w bankomacie Euronetu w tym tygodniu to mniej więcej 3,75 -3,85 za jedno Euro... kto tu jest prawdziwym złodziejem? smile

W regulminie MB jest prowizja za przewalutowanie i według mnie wszystko się zgadza. Ta prowizja to 2,49% z której muszą "wyżyć" Skrill, MasterCard i właściciel bankomatu.


Originally Posted by Poljot
Niestety na rynku bukmacherskim są prawie monopolistą. Neteller wypada jeszcze drożej :/

Neteller teoretycznie wypada drożej ze względu na wyższą prowizję za wypłatę z bankomatu i droższe o 0,5% przewalutowanie, ale nie ma corocznej opłaty za kartę, jest mniej awaryjny od Skrilla i ma trzykrotnie wyższe limity wypłat, więc w sumie to ostatnio wolę Netka.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Poljot
Czy ktoś wie może czy istnieje jakiś system płatności, który pozwala "doładować" konto kartą kredytową a wypłacić na konto bankowe? Tzn. miałoby to działać np jak unibet, który pozwala na taką wpłatę i wypłatę innym sposobem niż ostatnio wykorzystany. Ale chodzi mi o coś spoza bukmacherki. Może jakieś PayU, PayPal itp?


Jeśli coś spoza bukmacherki, to może po prostu przelew z karty kredytowej na docelowe konto bankowe? No chyba, że chodzi Ci o wypranie paru groszy, to wtedy wypłacasz gotówkę z bankomatu i wpłacasz na poczcie na konkretne konto na Kajmanach.

Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
to Pawcias czemu nie wyplacasz euro skoro jak domniemam mieszkasz w Warszawie?

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Originally Posted by Pawcias
Originally Posted by Poljot
Czy ktoś wie może czy istnieje jakiś system płatności, który pozwala "doładować" konto kartą kredytową a wypłacić na konto bankowe? Tzn. miałoby to działać np jak unibet, który pozwala na taką wpłatę i wypłatę innym sposobem niż ostatnio wykorzystany. Ale chodzi mi o coś spoza bukmacherki. Może jakieś PayU, PayPal itp?


Jeśli coś spoza bukmacherki, to może po prostu przelew z karty kredytowej na docelowe konto bankowe? No chyba, że chodzi Ci o wypranie paru groszy, to wtedy wypłacasz gotówkę z bankomatu i wpłacasz na poczcie na konkretne konto na Kajmanach.

Jest taka opcja? Jak to zrobić? W jakim banku?

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Pytam oczywiście o inną opcję niż przelew z karty na konto w tym samym banku, bo że tak się da to wiem.

Strona 10 z 22 1 2 8 9 10 11 12 21 22

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 869 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1