|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
no i tak jak zapowiadali po 60 dniach wprowadzili nowy cennik vipy mają 1 euro a pozostali 10 euro (!) słono sobie liczą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046 |
gdzie ten cennik ? Za co 10e ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
10 euro? tzn w sensie maksymalną opłata za przelew?
Właśnie się zdziwiłem, bo przelewałem z konta na konto i zabrało ładą sumkę, a konto bez VIPa.
Oj zaboli, kieszeń odczuje. Mimo wszystko dużo robię takich transakcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Bodajże 1% wartości przelewu nie więcej jednak jak 10 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504 |
Czy ktoś wie może czy istnieje jakiś system płatności, który pozwala "doładować" konto kartą kredytową a wypłacić na konto bankowe? Tzn. miałoby to działać np jak unibet, który pozwala na taką wpłatę i wypłatę innym sposobem niż ostatnio wykorzystany. Ale chodzi mi o coś spoza bukmacherki. Może jakieś PayU, PayPal itp?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
wypłaty z bankomatów bezpłatnie nadal dla VIP BRONZE - czy też coś zmienili??? bo nie mogę nigdzie znaleźć
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Złodzieje  euro po 4.04 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504 |
Niestety na rynku bukmacherskim są prawie monopolistą. Neteller wypada jeszcze drożej :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
Złodzieje  euro po 4.04  3 dni temu wypłacając 1000e policzyli po 4.03 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
a nie da sie wyplacic banknotami euro? to jeszcze nic funty po 4,34 wbk mial podczas gdy na granicy kantor kupowal po 4,70
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
a nie da sie wyplacic banknotami euro? to jeszcze nic funty po 4,34 wbk mial podczas gdy na granicy kantor kupowal po 4,70 da sie, na lotnisku w stolicy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2013
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2013
Posty: 114 |
euronet miał wprowadzać bankomaty w euro ale coś ich chyba nie widać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
hej, 3 razy wpisałem błędny nr PIN, na jakiego maila napisać by najszybciej odblokowali kartę ?
dziękuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
euronet miał wprowadzać bankomaty w euro ale coś ich chyba nie widać hej,wprowadzili,wystarczy na ich stronie poszukać - niestety najwięcej jest w stolicy:( link:http://www.euronetpolska.pl/index.php?m=maps&m_2=front&id=254
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Złodzieje  euro po 4.04  Średni kurs Euro to ostatnio 4,16 - 4,19. Wiedłki w kantorach, np. dzisiaj w Galerii Mokotów 4,05 - 4,29 w zależności kupno - sprzedaż. Kurs po przewalutowaniu w bankomacie Euronetu w tym tygodniu to mniej więcej 3,75 -3,85 za jedno Euro... kto tu jest prawdziwym złodziejem? W regulminie MB jest prowizja za przewalutowanie i według mnie wszystko się zgadza. Ta prowizja to 2,49% z której muszą "wyżyć" Skrill, MasterCard i właściciel bankomatu. Niestety na rynku bukmacherskim są prawie monopolistą. Neteller wypada jeszcze drożej :/ Neteller teoretycznie wypada drożej ze względu na wyższą prowizję za wypłatę z bankomatu i droższe o 0,5% przewalutowanie, ale nie ma corocznej opłaty za kartę, jest mniej awaryjny od Skrilla i ma trzykrotnie wyższe limity wypłat, więc w sumie to ostatnio wolę Netka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Czy ktoś wie może czy istnieje jakiś system płatności, który pozwala "doładować" konto kartą kredytową a wypłacić na konto bankowe? Tzn. miałoby to działać np jak unibet, który pozwala na taką wpłatę i wypłatę innym sposobem niż ostatnio wykorzystany. Ale chodzi mi o coś spoza bukmacherki. Może jakieś PayU, PayPal itp? Jeśli coś spoza bukmacherki, to może po prostu przelew z karty kredytowej na docelowe konto bankowe? No chyba, że chodzi Ci o wypranie paru groszy, to wtedy wypłacasz gotówkę z bankomatu i wpłacasz na poczcie na konkretne konto na Kajmanach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
to Pawcias czemu nie wyplacasz euro skoro jak domniemam mieszkasz w Warszawie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504 |
Czy ktoś wie może czy istnieje jakiś system płatności, który pozwala "doładować" konto kartą kredytową a wypłacić na konto bankowe? Tzn. miałoby to działać np jak unibet, który pozwala na taką wpłatę i wypłatę innym sposobem niż ostatnio wykorzystany. Ale chodzi mi o coś spoza bukmacherki. Może jakieś PayU, PayPal itp? Jeśli coś spoza bukmacherki, to może po prostu przelew z karty kredytowej na docelowe konto bankowe? No chyba, że chodzi Ci o wypranie paru groszy, to wtedy wypłacasz gotówkę z bankomatu i wpłacasz na poczcie na konkretne konto na Kajmanach. Jest taka opcja? Jak to zrobić? W jakim banku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504 |
Pytam oczywiście o inną opcję niż przelew z karty na konto w tym samym banku, bo że tak się da to wiem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|