Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#608780 11/07/2006 14:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
Zleciłem dziś rano wypłatę i dostałem taki oto liścik. Mogłby mi ktoś to przetłumaczyć ??

"Hallo XXX!

Ihren Auszahlungswunsch über xxx Euro haben wir entgegengenommen.
Allerdings benötigen wir zu Ihrer Sicherheit vor Ihrer erstmaligen Auszahlung die Kopie Ihres Personalausweises, Reisepasses oder Führerscheins bevor wir die gewünschte Auszahlung durchführen können.

Kopien amtlicher Lichtbildausweise übermitteln Sie uns bitte unter Angabe Ihres Benutzernamens an die E-Mail-Adresse support@starbet.com oder per Fax-Sendung an die Nummer +43 (1) 205334.

Sollten Sie uns eine Kopie Ihres Ausweises im Zuge einer früher erfolgten Auszahlung bereits zukommen haben lassen, betrachten Sie die Aufforderung über die Zusendung Ihres Ausweises bitte als gegenstandslos.

Mit besten Grüßen,

Ihr starbet.com-Team!"


Z góry dzięki

Bonus: Unibet
#608781 11/07/2006 15:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Pisza ze amsz im wyslac skan dowodu prawka lub paszportu na support@starbet.com i wtedy kase wyplaca Ci na konto.

#608782 11/07/2006 15:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
dzięki. A podać im swój login w tytule czy coś takiego ?? i zeskanowac obydwie strony dowodu ??

#608783 11/07/2006 16:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
mial ktos problem z rejestracja??wypaleniam wszystkie dane i nic sie nie dzieje

#608784 11/07/2006 16:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
dzięki. A podać im swój login w tytule czy coś takiego ?? i zeskanowac obydwie strony dowodu ??

1) tak
2) tak

#608785 11/07/2006 17:04
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
dzięki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#608786 11/07/2006 20:54
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
mam jeszcze jedno pytanko, w jakiej walucie przyjdą mi pieniążki na konto (mBank) ??

#608787 11/07/2006 21:24
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
W jenach albo peso.
Bozeee ale ty glupie pytania zadajesz nigdy nie grales u innych bukow? Wszystko ci przewalutuja.
Co do tlumaczenia to nie wiesz ze istnieja w necie programy tlumaczace takie teksty? altavista.com i kilknij na babel fish translator na przyklad.
Wszystko bylo tyle razy walkowane a ten swoje

#608788 11/07/2006 22:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809


Spokojnie. Przeciez widac ze chlopak jest poczatkujacy i zielony w tych sprawach. Moze to jego pierwszy buk?
Po to w koncu mamy forum aby pomagac tez innym
Kasa przyjdzie Ci w PLN ,za przewalutowanie z eur na pLN mBank pobierze mala prowizje (10-15zl)

#608789 11/07/2006 22:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
@Loony25 - wypada podawać rzetelną informacje, mBank odkąd istnieje nigdy nie pobierał prowizji od przychodzących przelewów zagranicznych (przynajmniej dla euro i dolarow). Chyba, ze pisząc o "prowizji" masz na myśli, że kurs jest trochę słabszy niż aktualny (te 2-3 setne).

@martwyciąg - therror zadał pytanie - w jakiej walucie przyjdą pieniądze? - nie uzysakł odpowiedzi na pytanie. To, ze mu przewalutuja, mysle ze wie. Czytaj ze zrozumieniem.

@therror - przelew zapewne przyjdzie w euro

#608790 11/07/2006 22:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
therror sprecyzuj bardziej to pytanie. Bo chyba wiadomo ze przewalutuja i bedzie kasa w PLN. a z ta prowizja to mialem na mysli oplate za przewalutowanie...

#608791 13/07/2006 20:48
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
nic mi bank nie potrącił za przewalutowanie, jedynie policzyli mi po kursie 3,98 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szybka wypłata, w dwa dni od zlecenia kasa jest na koncie

#608792 14/07/2006 09:05
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
tak jak pisałem,w tych sprawach abrdzo rzetelny buk +super support.Lipa to to,że zauważyłem ,że raz na jakiś czas,np jakies mecze intertoto każą łączyc w kombo potrójne conajmniej....Ale w sumie mi to wisi bo gram ogólnie mlb,a zwykłe linie oni tam wystawiali to można było pograć.

#608793 14/07/2006 18:25
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Kod 5 euro - TCNW-WNK2-YNEL-89LP, jak ktos ma kod to bet-at-home to przyjme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#608794 14/07/2006 18:30
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Albo jakis inny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#608795 14/07/2006 19:01
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
Mnie zdziwiła szybkość wypłaty. Zleciłem wczoraj z rana, a dziś z rana kasa była już na moim koncie w banku. Duży plus dla starbet.

#608796 14/07/2006 19:21
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
Quote
Kod 5 euro - TCNW-WNK2-YNEL-89LP, jak ktos ma kod to bet-at-home to przyjme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

masz wiecej tych kodow do startbet bo ten nie dziala ale jak masz oddam za bon 15 zlotowy do bet at home? odpisz

#608797 16/07/2006 21:46
Dołączył: May 2004
Posty: 113
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
jakby ktoś chciał sie wymienić na inne kody to mam za 3 i 5 euro...

#608798 27/07/2006 16:22
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
mam powazny problem posiadam w starbet ponad 40 euro . dzisiaj probowalem sie zalogowac i zalogowalem sie zle trzy razy i konto zostalo zablokowane co do nich napisac zeby mi je odblokowali . prosze o pomoc , poniewaz jestem bezradny . czekam na odpowiedz tutaj albo na PW

#608799 27/07/2006 16:58
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
napisałem ci na pw

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, alfa, rafal08, Green Arrow, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, forty, Lukasz111, 11kera11, bukma), 829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,075
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1