|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
Zleciłem dziś rano wypłatę i dostałem taki oto liścik. Mogłby mi ktoś to przetłumaczyć ?? "Hallo XXX!
Ihren Auszahlungswunsch über xxx Euro haben wir entgegengenommen. Allerdings benötigen wir zu Ihrer Sicherheit vor Ihrer erstmaligen Auszahlung die Kopie Ihres Personalausweises, Reisepasses oder Führerscheins bevor wir die gewünschte Auszahlung durchführen können.
Kopien amtlicher Lichtbildausweise übermitteln Sie uns bitte unter Angabe Ihres Benutzernamens an die E-Mail-Adresse support@starbet.com oder per Fax-Sendung an die Nummer +43 (1) 205334.
Sollten Sie uns eine Kopie Ihres Ausweises im Zuge einer früher erfolgten Auszahlung bereits zukommen haben lassen, betrachten Sie die Aufforderung über die Zusendung Ihres Ausweises bitte als gegenstandslos. Mit besten Grüßen,
Ihr starbet.com-Team!"Z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Pisza ze amsz im wyslac skan dowodu prawka lub paszportu na support@starbet.com i wtedy kase wyplaca Ci na konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
dzięki. A podać im swój login w tytule czy coś takiego ?? i zeskanowac obydwie strony dowodu ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5 |
mial ktos problem z rejestracja??wypaleniam wszystkie dane i nic sie nie dzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
dzięki. A podać im swój login w tytule czy coś takiego ?? i zeskanowac obydwie strony dowodu ?? 1) tak 2) tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
dzięki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
mam jeszcze jedno pytanko, w jakiej walucie przyjdą mi pieniążki na konto (mBank) ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
W jenach albo peso. Bozeee ale ty glupie pytania zadajesz nigdy nie grales u innych bukow? Wszystko ci przewalutuja. Co do tlumaczenia to nie wiesz ze istnieja w necie programy tlumaczace takie teksty? altavista.com i kilknij na babel fish translator na przyklad. Wszystko bylo tyle razy walkowane a ten swoje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Spokojnie. Przeciez widac ze chlopak jest poczatkujacy i zielony w tych sprawach. Moze to jego pierwszy buk? Po to w koncu mamy forum aby pomagac tez innym Kasa przyjdzie Ci w PLN ,za przewalutowanie z eur na pLN mBank pobierze mala prowizje (10-15zl)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
@Loony25 - wypada podawać rzetelną informacje, mBank odkąd istnieje nigdy nie pobierał prowizji od przychodzących przelewów zagranicznych (przynajmniej dla euro i dolarow). Chyba, ze pisząc o "prowizji" masz na myśli, że kurs jest trochę słabszy niż aktualny (te 2-3 setne).
@martwyciąg - therror zadał pytanie - w jakiej walucie przyjdą pieniądze? - nie uzysakł odpowiedzi na pytanie. To, ze mu przewalutuja, mysle ze wie. Czytaj ze zrozumieniem.
@therror - przelew zapewne przyjdzie w euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
therror sprecyzuj bardziej to pytanie. Bo chyba wiadomo ze przewalutuja i bedzie kasa w PLN. a z ta prowizja to mialem na mysli oplate za przewalutowanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
nic mi bank nie potrącił za przewalutowanie, jedynie policzyli mi po kursie 3,98 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szybka wypłata, w dwa dni od zlecenia kasa jest na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
tak jak pisałem,w tych sprawach abrdzo rzetelny buk +super support.Lipa to to,że zauważyłem ,że raz na jakiś czas,np jakies mecze intertoto każą łączyc w kombo potrójne conajmniej....Ale w sumie mi to wisi bo gram ogólnie mlb,a zwykłe linie oni tam wystawiali to można było pograć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
Kod 5 euro - TCNW-WNK2-YNEL-89LP, jak ktos ma kod to bet-at-home to przyjme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
Albo jakis inny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312 |
Mnie zdziwiła szybkość wypłaty. Zleciłem wczoraj z rana, a dziś z rana kasa była już na moim koncie w banku. Duży plus dla starbet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123 |
Kod 5 euro - TCNW-WNK2-YNEL-89LP, jak ktos ma kod to bet-at-home to przyjme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> masz wiecej tych kodow do startbet bo ten nie dziala ale jak masz oddam za bon 15 zlotowy do bet at home? odpisz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 113 |
jakby ktoś chciał sie wymienić na inne kody to mam za 3 i 5 euro...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123 |
mam powazny problem posiadam w starbet ponad 40 euro . dzisiaj probowalem sie zalogowac i zalogowalem sie zle trzy razy i konto zostalo zablokowane co do nich napisac zeby mi je odblokowali . prosze o pomoc , poniewaz jestem bezradny . czekam na odpowiedz tutaj albo na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka