|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
co z ta wyplata na karte,bede gnebil,bo mialo trwac 2 tyg a trwa juz 2 miesiace.Nie sadzisz Muppet ze to niepowazne? jaka w ogole jest przyczyna niedostepnosci tej opcji,a w dodatku przelew od chorendalnej sumy.To jedyny buk od ktorego nie mozna normalnie wyplacic pieniedzy dwoma najpopularniejszymi metodami.Nie chce przez zaden moneybukres.Czekam na efektywne info w tej sprawie,bo to juz nie sa zarty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Wypłata kartą kredytową nie jest w tej chwili dostępna, do dyspozycji są inne opcje wypłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
Czy jest mozliwa wyplata na konto bankowe w Polsce ? Czy cos to kosztuje i czy mozliwe to jest kiedy depozyt byl Netellerem. Jakies min lub max ?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
ile czasu idzie kaska na netellera??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
mam taki maly problem w sobote 1 lipca wyplacilemkase na neteller do dzisiejwszego dnia nie wplynela na moje konto napisalem do nich maila z pytaniem czemu jeszcze wyplaty nie ma a oni po 5 minutach cofneli mi kase spowrotem na konto hmmm.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
1. Nie ma polskiego konta bankowego 2. Kasa idzie do 48 godzin regulaminowo, a ile w praktyce to nie wiem, to muszą ich klienci się wypowiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czasem godzinę, czasem kilka godzin. Zazwyczaj szybko 3. Devsman trochę nie rozumiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak chcesz to opisz problem dokladnie, podaj login i wyslij mi to na priv (chyba ze wolisz tutaj) to sie tym zajmę
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
Juz mowie o co chodzi wplacilem przez moneybookers a pozniej wyplacilem przez neteller i napisali mi cos takiego Dear Customer, We received your Neteller withdrawal request. Please note that since you made your deposit through Moneybookers, you must withdraw your funds though Moneybookers or a cheque. Regards, 10Bet [ media.lsbetmed.com] CSD wczesniej wplacajac przez moneybookers wyplacalem na neteller i kasa dochodzila <hmmm> moj login na 10bet to devsiok
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
dodam tylko ze jakis miesiac wczesniej wplacalem juz metoda moneybookers i wyplacalem na neteller i wyplacili mi normalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
To miałeś fuksa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Z moneybookers tylko na moneybookers. Czeku nie polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
czemu czeku nie polecasz ?? za dlugo trwa ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Tak, trwa tygodniami, a nawet i miesiącami + horrendalna prowizja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Czy mają w ofercie piłkę ręczną?Konto moze byc w PLN?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy mają w ofercie piłkę ręczną?Konto moze byc w PLN? reczna jest, PLNow nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Dziekuję za info,sprawdze ich w tym sezonie na handballa.Szkoda ze nie maja konta w złotówkach-te euro,$,itp mi sie mylą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Możesz wybrać izraleskie szekele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Złotówki powinny się pojawić wraz z polskim kontem bankowym. Poinformuję kiedy zostanie uruchomione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Nie istnieje minimalny kurs, obrót 3x depozyt+ otrzymany bonus
Promocja ważna tylko do JUTRA!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7 |
DZIĘKI, już wpłaciłem 75 euro - pierwszy zakład postawiony - @ z dokumentami i prośba o bonus wysłany - dzięki muppet za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42 |
wyczyscielem cookies, wszedlem na strone soccerpunter kliknalem na baner 10bet [ media.lsbetmed.com], zarejestrowalem sie, wplacilem pieniadze, postawilem za wplacona kwote zaklad, napisalem maila o dodanie bonusa ( z zastrzezeniem ze rejestowalem sie przez strone soccerpunter ) o 9 rano i ... nic totalny olal. minelo 7 godzin a tu nic muppet czy ktos tam pracuje i odbiera maile ? czy promocja moze juz niewazna ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
wyczyscielem cookies, wszedlem na strone soccerpunter kliknalem na baner 10bet, zarejestrowalem sie, wplacilem pieniadze, postawilem za wplacona kwote zaklad, napisalem maila o dodanie bonusa ( z zastrzezeniem ze rejestowalem sie przez strone soccerpunter ) o 9 rano i ... nic totalny olal. minelo 7 godzin a tu nic muppet czy ktos tam pracuje i odbiera maile ? czy promocja moze juz niewazna ? Coś taki nerwowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czekam od północy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|