Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#608826 04/07/2006 08:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
co z ta wyplata na karte,bede gnebil,bo mialo trwac 2 tyg a trwa juz 2 miesiace.Nie sadzisz Muppet ze to niepowazne? jaka w ogole jest przyczyna niedostepnosci tej opcji,a w dodatku przelew od chorendalnej sumy.To jedyny buk od ktorego nie mozna normalnie wyplacic pieniedzy dwoma najpopularniejszymi metodami.Nie chce przez zaden moneybukres.Czekam na efektywne info w tej sprawie,bo to juz nie sa zarty

Bonus: Unibet
#608827 04/07/2006 10:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Wypłata kartą kredytową nie jest w tej chwili dostępna, do dyspozycji są inne opcje wypłaty

#608828 05/07/2006 19:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Czy jest mozliwa wyplata na konto bankowe w Polsce ? Czy cos to kosztuje i czy mozliwe to jest kiedy depozyt byl Netellerem. Jakies min lub max ?

Pozdrawiam

#608829 05/07/2006 21:03
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
ile czasu idzie kaska na netellera??

#608830 06/07/2006 12:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
mam taki maly problem w sobote 1 lipca wyplacilemkase na neteller do dzisiejwszego dnia nie wplynela na moje konto napisalem do nich maila z pytaniem czemu jeszcze wyplaty nie ma a oni po 5 minutach cofneli mi kase spowrotem na konto hmmm.

#608831 06/07/2006 12:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
1. Nie ma polskiego konta bankowego
2. Kasa idzie do 48 godzin regulaminowo, a ile w praktyce to nie wiem, to muszą ich klienci się wypowiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czasem godzinę, czasem kilka godzin. Zazwyczaj szybko
3. Devsman trochę nie rozumiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak chcesz to opisz problem dokladnie, podaj login i wyslij mi to na priv (chyba ze wolisz tutaj) to sie tym zajmę

pozdrawiam

#608832 06/07/2006 12:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
Juz mowie o co chodzi wplacilem przez moneybookers a pozniej wyplacilem przez neteller i napisali mi cos takiego

Dear Customer,



We received your Neteller withdrawal request. Please note that since you made your deposit through Moneybookers, you must withdraw your funds though Moneybookers or a cheque.



Regards,

10Bet [media.lsbetmed.com] CSD

wczesniej wplacajac przez moneybookers wyplacalem na neteller i kasa dochodzila <hmmm>

moj login na 10bet to devsiok

#608833 06/07/2006 12:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
dodam tylko ze jakis miesiac wczesniej wplacalem juz metoda moneybookers i wyplacalem na neteller i wyplacili mi normalnie

#608834 06/07/2006 13:37
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
To miałeś fuksa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Z moneybookers tylko na moneybookers. Czeku nie polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#608835 06/07/2006 13:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
czemu czeku nie polecasz ?? za dlugo trwa ??

#608836 06/07/2006 15:22
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Tak, trwa tygodniami, a nawet i miesiącami + horrendalna prowizja

#608837 06/07/2006 21:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Czy mają w ofercie piłkę ręczną?Konto moze byc w PLN?

#608838 06/07/2006 21:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Czy mają w ofercie piłkę ręczną?Konto moze byc w PLN?

reczna jest, PLNow nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#608839 07/07/2006 06:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dziekuję za info,sprawdze ich w tym sezonie na handballa.Szkoda ze nie maja konta w złotówkach-te euro,$,itp mi sie mylą

#608840 07/07/2006 12:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Możesz wybrać izraleskie szekele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Złotówki powinny się pojawić wraz z polskim kontem bankowym. Poinformuję kiedy zostanie uruchomione.

#608841 08/07/2006 09:49
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7
Muppet, jaki jest obrót poprzez link http://www.soccerpunter.com/soccer_bookmakers.php ?

Czy istnieje minimalny kurs ?

#608842 08/07/2006 09:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Nie istnieje minimalny kurs, obrót 3x depozyt+ otrzymany bonus

Promocja ważna tylko do JUTRA!!!

#608843 08/07/2006 11:40
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7
DZIĘKI, już wpłaciłem 75 euro - pierwszy zakład postawiony - @ z dokumentami i prośba o bonus wysłany - dzięki muppet za info

#608844 08/07/2006 14:17
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
wyczyscielem cookies, wszedlem na strone soccerpunter kliknalem na baner 10bet [media.lsbetmed.com], zarejestrowalem sie, wplacilem pieniadze, postawilem za wplacona kwote zaklad, napisalem maila o dodanie bonusa ( z zastrzezeniem ze rejestowalem sie przez strone soccerpunter ) o 9 rano i ... nic totalny olal. minelo 7 godzin a tu nic
muppet czy ktos tam pracuje i odbiera maile ? czy promocja moze juz niewazna ?

#608845 08/07/2006 15:16
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
wyczyscielem cookies, wszedlem na strone soccerpunter kliknalem na baner 10bet, zarejestrowalem sie, wplacilem pieniadze, postawilem za wplacona kwote zaklad, napisalem maila o dodanie bonusa ( z zastrzezeniem ze rejestowalem sie przez strone soccerpunter ) o 9 rano i ... nic totalny olal. minelo 7 godzin a tu nic
muppet czy ktos tam pracuje i odbiera maile ? czy promocja moze juz niewazna ?

Coś taki nerwowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czekam od północy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1