Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 46 z 46 1 2 44 45 46
jerome #6084458 20/11/2013 04:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
a mi sie strava podoba smile jesli sprawdza sie jeszcze te opinie, że jest duzo dokladneijsza od endo to juz w ogole super.
Jedyny minus to grafika ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaic.

Co do endo to mi od poczatku uzytkowania nigdy nie zanizylo dostansu, za to czesto zawyzalo. Kilka razy edytowalem ale zawsze na swoją niekorzysc smile Wsrod moich znajomych tez tylko dodawalo km.
Z testów McKrackena tez na to samo wychodzilo, choc u niego akurat to nie byly jakies duze roznice.

Bonus: Unibet
jerome #6084478 20/11/2013 04:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by jerome
Hm to ciekawe, bo to proste w sumie do wykrycia na wykresach, jak wyżej pisałem. Trzeba być idiotą by fałszować swój wynik sportowy, jako amator smile Dla mnie najważniejsza jest prawdziwość wyniku, jeżeli miałbym wybierać fałszowanie, to wolałbym zaniżanie niż zawyżanie, w końcu każdy walczy ze swoimi ograniczeniami, dopiero później z innymi.

W przypadku grupek sponsorowanych oni je potem banuja.
Utkwil mi w pamieci taki chlopaczek, Polak zreszta, w ktorejs z grup biegowych. Do szkoly robil polmaraton, po szkole polmaraton laugh
Ale patrzylem na jego treningi, mial je widoczne i normalne czasy okrazen. Ale jak ktos chce edytowac to moze.

A co do krakowskich blon to tam widze rekordzista jest gosc, co znowu u mnie jest rekordzista na kilku trasach w MTB.
Wzialem goscia na Strava do followersow, po tym jak zalozylem segment podjazd pod Ochodzita i gdzie wyladowalem na szarym koncu, bo sie okazalo,ze lecial tamtedy we wrzesniu Maraton MTB tongue

A dzis:
O 7 biegal - 13 km w tempe 4:16
o 11 na rowerze z kolega z grupy rowerowej 40 km i 1180 m przewyzszenia .
Dobry świr smile

Platini #6084671 20/11/2013 15:50
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
GAPy super sprawa, szkoda że treningu roweroweym ich nie ma, segmenty to samo. Strava lepiej rysuje na pewno wykresy, ale obie aplikacje dobrze się uzupełniają. Ja obserwuje na Stravie Laurensa Ten Dama, wydaje mi się że to przyszłość tych aplikacji, obserwacje treningów zawodowców, Ten Dam zbiera po 500 lików smile

Platini #6084773 20/11/2013 21:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

lupus #6084775 20/11/2013 21:35
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
a jacys znani biegacze? smile Czy nie ma szans ?

lupus #6086192 23/11/2013 08:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by lupus
Obie aplikacje maja swoje wady i zalety. Ale to portale sa ich rozwinieciem co zreszta doskonale widac na endo.com jak aktywni jestescie smile
Portal to podstawa smile
pozwole sobie sie nie zgodzic smile
podstawa jest urzadzenie pomiarowe, portal jest jego rozwinieciem a aplikacje na telefon to raczej zabawki przeznaczone dla osob rozpoczynajacych zabawe w bieganie, przede wszystkim dlatego, ze gps w kazdym telefonie moze byc roznej jakosci a sam telefon nie jest urzadzeniem dedykowanym do tego typu uzytkowania.

endo jest nastawione stricte na towarzyski aspekt aktywnosci fizycznej i przynajmniej jego darmowa wersja nie oferuje praktycznie zadnej mozliwosci analizy wynikow. strava w kwestii analizy jest lepsza poprzez segmenty, ponadto oferuje opcje sledzenia przebiegu obuwia, co ma znaczenie jesli trenujemy w wiecej niz jednej parze.

garmin connect wypada najslabiej, pod wzgledem i towarzyskim i analizy, ale... dla mnie to podstawowe narzedzie do trzymania historii, gdyz istnieje (przynajmniej na ios) niezalezna aplikacja o nazwie connectstats, ktora jest najlepszym narzedziem do szybkiej analizy wynikow z jakim do tej pory mialem do czynienia. prawie kazdy aspekt treningow moze byc przedstawiony na wykresie, ktory w bardzo przystepny sposob pokazuje czy jest postep, stagnacja czy regres. jak dla mnie - number 1 smile connectstats, nie garmin connect oczywiscie smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by podstawek
Ja też ostatnio poczyniłem zakupy na sezon zimowy smile
Legginsy dają super komfort podczas biegania - nic nie podwiewa, ciepło. Ja, żeby lepiej wyglądać, zakładam na nie krótki spodenki wink Bo ciężko było mi się przekonać do samych legginsów.
Buty też muszę kupić nowe. Niestety te ostatnie nie pasują mi. Jak wróciłem po kontuzji piszczeli to pobolewał mnie mięsień piszczelowy tylny. Praktycznie w tym samym miejscu, co piszczel. Wróciłem na tydzień do swoich starych złomów i ból ustąpił więc niestety obecne buty mogę traktować tylko jako uzupełnienie. Czytałem dużo pozytywnych opinii o Puma Faas. Mają kilka modeli, przymierzałem. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Rozważam Faas 350S, albo Faas 500 v2, ewentualnie Faas 500S. Pumy w ogóle są dosyć tanie, a jak ściągnę je z USA to wyjdą ok. 140zł więc warte spróbowania.
Garmina też sobie w końcu kupiłem. Oczywiście kupiłem w sklepie w USA, bo wyszło mi dużo taniej. Różnica w porównaniu do tych polskich sklepów, jest taka, że tam jest tylko roczna gwarancja. Jednak cena 310XT HRM tam wychodzi z wysyłką ok. 600zł, gdzie u nas najtaniej 1113zł w azymucie. Za tyle to już mogę kupić tongue
Gdzie konkretnie kupowałeś Garmina? I jak wygląda kwestia cła?

Platini #6088643 26/11/2013 02:22
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Zegarek przyszedł jako gift i obyło się bez płacenia. Ogólnie wyszedł mi ok. 645zł. Kupowałem na amazonie, bo zależało mi na czasie. Porównywałem cenę tylko z ebayem więc być może da się jeszcze taniej wyrwać. A tak przy okazji to widziałem, że w naszych sklepach cena spadła poniżej 1000zł

Platini #6088650 26/11/2013 02:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Widze panowie, ze sprzety kupujecie, ciekawe czy ktorys z Was okreslal indywidualny prog beztlenowy ?

Chwalic sie swoimi wynikami

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by podstawek
Zegarek przyszedł jako gift i obyło się bez płacenia. Ogólnie wyszedł mi ok. 645zł. Kupowałem na amazonie, bo zależało mi na czasie. Porównywałem cenę tylko z ebayem więc być może da się jeszcze taniej wyrwać. A tak przy okazji to widziałem, że w naszych sklepach cena spadła poniżej 1000zł
dzięki za info smile
Co ciekawe wersja z HRM jest tańsza confused
Zaczekam jeszcze na black friday, może coś jeszcze potanieje i chyba tez sie skuszę smile

Platini #6088662 26/11/2013 02:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tylko uwazaj na modele uzywane oraz te refurbished.


PS http://www.ntnu.edu/cerg/vo2max
Co wam wyszlo?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by michael89
Widze panowie, ze sprzety kupujecie, ciekawe czy ktorys z Was okreslal indywidualny prog beztlenowy ?

Chwalic sie swoimi wynikami
za słabi jesteśmy, żeby szarpać kasę na takie badania smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
Originally Posted by McKracken
Originally Posted by lupus
Obie aplikacje maja swoje wady i zalety. Ale to portale sa ich rozwinieciem co zreszta doskonale widac na endo.com jak aktywni jestescie smile
Portal to podstawa smile
pozwole sobie sie nie zgodzic smile
podstawa jest urzadzenie pomiarowe, portal jest jego rozwinieciem a aplikacje na telefon to raczej zabawki przeznaczone dla osob rozpoczynajacych zabawe w bieganie, przede wszystkim dlatego, ze gps w kazdym telefonie moze byc roznej jakosci a sam telefon nie jest urzadzeniem dedykowanym do tego typu uzytkowania.

endo jest nastawione stricte na towarzyski aspekt aktywnosci fizycznej i przynajmniej jego darmowa wersja nie oferuje praktycznie zadnej mozliwosci analizy wynikow. strava w kwestii analizy jest lepsza poprzez segmenty, ponadto oferuje opcje sledzenia przebiegu obuwia, co ma znaczenie jesli trenujemy w wiecej niz jednej parze.

garmin connect wypada najslabiej, pod wzgledem i towarzyskim i analizy, ale... dla mnie to podstawowe narzedzie do trzymania historii, gdyz istnieje (przynajmniej na ios) niezalezna aplikacja o nazwie connectstats, ktora jest najlepszym narzedziem do szybkiej analizy wynikow z jakim do tej pory mialem do czynienia. prawie kazdy aspekt treningow moze byc przedstawiony na wykresie, ktory w bardzo przystepny sposob pokazuje czy jest postep, stagnacja czy regres. jak dla mnie - number 1 smile connectstats, nie garmin connect oczywiscie smile

Dodam jeszcze ,że na ios (ipad) jest jeszcze zamiast connectStats coś takiego jak TrainingLog. Co do porrtali które fajnie pozwalaja kontrolowac swoje postepy można wymienić run-log.com . Ja korzystam z endo , garmina connect i run-log.com . Na ios jak kolega connectstats .

Dziś po 2 tygodniach odpoczynku powoli zaczyna wznawiać treningi . Rozpisałem sobie coś takiego :

http://run-log.com/plan_treningowy/powrot-do-formy-2013,1358.html

Plan jest zrealizować to do końca roku ,a od stycznia zmienić tryb treningowy na 3 razy w tygodniu i szykować się po polówkę w Poznaniu z zamiarem dobicia do 1:49:59 wink Nie wiem czy nie popełniam błędu ,ale zaryzykuje treningi pod pulsometr ,a od stycznia już tempówki . Licze ,że koledzy będą podpowiadali czasem co robię nie tak w swoich treningach .

Platini #6089663 27/11/2013 16:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Po kilku miesiącach przerwy podejmuję kolejną próbę powrotu do biegania wink Którą ? Nie pamiętam, ale wiem na pewno, że jest to ostatnia próba. Jeśli tym razem kręgosłup nie wytrzyma, to odpuszczam bieganie. Trzy miesiące trenowałem mięśnie kręgosłupa w nadziei, że to pomoże i ból nie będzie się pojawiał. Zobaczymy. Póki co zaczynam bardzo delikatnie, żeby stopniowo się obciążać. Chociaż już wczoraj bodajże na 2km w parku był pierwszy poślizg, po którym prawie zawyłem z bólu, ale na szczęście okazało się, że to był tylko impuls wink
Trzymajcie kciuki wink

lupus i podstawek - dzięki za motywujące lajki wink

Platini #6089761 27/11/2013 21:46
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Połącz basen z bieganiem, zacznij bardzo delikatnie i nie zwiększaj szybko obciążeń. Ja tak robię i o ile rok temu coś zaczęło mnie boleć w biodrze, to teraz jest bez żadnego problemu, wieloletnich zaniedbań nie da się nadrobić w 3 miesiące, wiem co mówię wink

jerome #6091663 29/11/2013 23:16
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by jerome
Ja tak robię i o ile rok temu coś zaczęło mnie boleć w biodrze, to teraz jest bez żadnego problemu, wieloletnich zaniedbań nie da się nadrobić w 3 miesiące, wiem co mówię wink
Znowu nie przesadzaj z tymi wieloletnimi zaniedbaniami wink Pamiętam jak dziś, jak w 2006 roku człowiek biegał jak sarenka i miał 3,40 dosiężnego, a dopiero mamy... 2013 grin grin grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by podstawek
Zegarek przyszedł jako gift i obyło się bez płacenia. Ogólnie wyszedł mi ok. 645zł. Kupowałem na amazonie, bo zależało mi na czasie. Porównywałem cenę tylko z ebayem więc być może da się jeszcze taniej wyrwać. A tak przy okazji to widziałem, że w naszych sklepach cena spadła poniżej 1000zł
Obecnie na amazon.com jest świetna cena za 310XT - 160 USD, ale
nie chcą shipnąc go do Polski frown "This item cannot be shipped to the address you selected"
Podstawek, jak Ci się udało to obejść?

Platini #6093750 01/12/2013 20:21
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
kupił go ktoś z USA w moim imieniu i później wysłał do Polski jako gift

Strona 46 z 46 1 2 44 45 46

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon), 2,338 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,345
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1