|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Killing season 3/10
De Niro, Travolta....why kurwa? Słabe to strasznie. Łapią się, uciekają i tak przez półtorej godziny. Na filmwebie nawet dwójkę dałem... tragedia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/gwiazdor-filmow-szybcy-i-wsciekli-zginal-w-wypadku-samochodowym,375946.html 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kapitan Philips z Hanksem oglądał ktoś? Dość wysokie noty ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Kapitan Philips z Hanksem oglądał ktoś? Dość wysokie noty ma Bardzo dobry film, szczerze polecam, świetna realizacja, Hanks solidny, murzyny niezłe  solidna 7/10..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
w końcu konkretny odcinek The Walking Dead 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
w końcu konkretny odcinek The Walking Dead  i w koncu sie skonczy watek z nudnym wiezieniem, tylko teraz trzeba znow czekac do lutego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Bardzo dobry odcinek, generalnie serial na wysokim poziomie, bez zbędnego pudrowania, wiadomo, że nie co tydzień mogą prezentować takie fajerwerki, bo by im aktorów zabrakło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Panowie, mam prosbe; swieta za pasem, poszukuje wiec filmow w tej tematyce (gwiazdka, swieta itp.). Cos do obejrzenia z rodzinka w swieta, wiadomo o co chodzi  Narazie mam to, ale ogladane juz kilka razy i to w miare na swiezo wiec srednia atrakcja.. Listy do M Cztery gwiazdki Byly chyba tez swieta u Griswaldow (w Krzywym zwierciadle) Dzieki za pomoc!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
To wspaniałe życie Cud na 34 ulicy Opowieśc wigilijna (1970)
Love Actually
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
To wspaniałe życie Cud na 34 ulicy Opowieśc wigilijna (1970) Love Actually lepiej bym nie wybrał 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
a Kevin? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Nie wiem czy się zgodzicie ale trzeci sezon Homeland jak dla mnie jest kurewsko dobry! Nawet bym powiedział, że lepszy niż drugi. Trochę może zbyt szybko się pewne rzeczy rozwiązują co może spowodować w przyszłości słabe pomysły i naciąganie, ale na razie napięcie i akcja świetne!
Czy dobrze widzę, że jest już pewne, że będzie 4-ty sezon?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
mam podobne odczucia, 2 sezon oglądałem trochę na siłę, teraz nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. I nawet Carrie jakoś mniej irytuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Kapitan Philips z Hanksem oglądał ktoś? Dość wysokie noty ma Bardzo dobry film, szczerze polecam, świetna realizacja, Hanks solidny, murzyny niezłe  solidna 7/10.. zgadzam sie i rowniez polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Dzisiaj skończyłem Breaking Bad. Zatrzymałem się w połowie drugiego sezonu jak był wydawany na bieżąco, bo mi się nie wkręcił, ale wróciłem po pozytywnych opiniach, kiedy już prawie serial się kończył. Warto było. Pierwszy sezon bardzo dobry i mi się to podobało, ale już drugi zbytnio się ciągnął i nic ciekawego się nie działo, więc sobie odpuściłem oglądanie. Po dokończeniu podtrzymuje, drugi sezon słaby, trzeci też szału nie było wielkiego. Czwarty za to bardzo dobry i z odcinka na odcinek serial coraz lepszy. Piąty - kończący, masakra,  Każdy odcinek mega dobry, wciąga niesamowicie, dużo oglądania było, ale warto, choćby dla tych 2óch ostatnich sezonów,  Teraz coś nowego trzeba sobie zaplanować do oglądania,  Luther? Utopia? Peaky Blinders? Co najlepsze?  Na początku 2014, w styczniu restart The Following, Banshee i Sherlocka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Dzisiaj skończyłem Breaking Bad. Zatrzymałem się w połowie drugiego sezonu jak był wydawany na bieżąco, bo mi się nie wkręcił, ale wróciłem po pozytywnych opiniach, kiedy już prawie serial się kończył. Warto było. Pierwszy sezon bardzo dobry i mi się to podobało, ale już drugi zbytnio się ciągnął i nic ciekawego się nie działo, więc sobie odpuściłem oglądanie. Po dokończeniu podtrzymuje, drugi sezon słaby, trzeci też szału nie było wielkiego. Czwarty za to bardzo dobry i z odcinka na odcinek serial coraz lepszy. Piąty - kończący, masakra,  Każdy odcinek mega dobry, wciąga niesamowicie, dużo oglądania było, ale warto, choćby dla tych 2óch ostatnich sezonów, Teraz coś nowego trzeba sobie zaplanować do oglądania,  Person of Interest. 3 sezon obecnie nadają. Jesli Cie interesuje taka tematyka of korz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
To wspaniałe życie Cud na 34 ulicy Opowieśc wigilijna (1970)
Love Actually Dziekuje serdecznie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Luther? Utopia? Peaky Blinders? Co najlepsze?  Luther na pewno wart polecenia, Utopia moim zdaniem półka niżej, Peaky Bliders sam zacząłem wczoraj i dziś kończę pierwszy sezon, fajny klimat, serial trzyma wysoki poziom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Ok, dzięki,  To zaczynam Lutherem jak będzie czas w święta. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Gaske shameless sobie odpal wersje amerykańska, nikt tu nie wspomina o nim a to dla mnie najbardziej oczekiwany serial obok got
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|