Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 29 1 2 11 12 13 14 15 28 29
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Kameleon
Killing season 3/10

De Niro, Travolta....why kurwa? Słabe to strasznie. Łapią się, uciekają i tak przez półtorej godziny.


Na filmwebie nawet dwójkę dałem... tragedia blush

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/gwiazdor-filmow-szybcy-i-wsciekli-zginal-w-wypadku-samochodowym,375946.html

frown

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Kapitan Philips z Hanksem oglądał ktoś? Dość wysokie noty ma

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Originally Posted by TEO
Kapitan Philips z Hanksem oglądał ktoś? Dość wysokie noty ma

Bardzo dobry film, szczerze polecam, świetna realizacja, Hanks solidny, murzyny niezłe wink solidna 7/10..

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
w końcu konkretny odcinek The Walking Dead smile

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Jose
w końcu konkretny odcinek The Walking Dead smile

i w koncu sie skonczy watek z nudnym wiezieniem, tylko teraz trzeba znow czekac do lutego wink

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Bardzo dobry odcinek, generalnie serial na wysokim poziomie, bez zbędnego pudrowania, wiadomo, że nie co tydzień mogą prezentować takie fajerwerki, bo by im aktorów zabrakło wink

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Panowie, mam prosbe; swieta za pasem, poszukuje wiec filmow w tej tematyce (gwiazdka, swieta itp.). Cos do obejrzenia z rodzinka w swieta, wiadomo o co chodzi smile

Narazie mam to, ale ogladane juz kilka razy i to w miare na swiezo wiec srednia atrakcja..

Listy do M
Cztery gwiazdki

Byly chyba tez swieta u Griswaldow (w Krzywym zwierciadle) smile

Dzieki za pomoc!

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
To wspaniałe życie
Cud na 34 ulicy
Opowieśc wigilijna (1970)




Love Actually

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by mat2000
To wspaniałe życie
Cud na 34 ulicy
Opowieśc wigilijna (1970)
Love Actually

lepiej bym nie wybrał piwo

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
a Kevin? laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Nie wiem czy się zgodzicie ale trzeci sezon Homeland jak dla mnie jest kurewsko dobry! Nawet bym powiedział, że lepszy niż drugi. Trochę może zbyt szybko się pewne rzeczy rozwiązują co może spowodować w przyszłości słabe pomysły i naciąganie, ale na razie napięcie i akcja świetne!

Czy dobrze widzę, że jest już pewne, że będzie 4-ty sezon?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
mam podobne odczucia, 2 sezon oglądałem trochę na siłę, teraz nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. I nawet Carrie jakoś mniej irytuje wink

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by Coronach
Originally Posted by TEO
Kapitan Philips z Hanksem oglądał ktoś? Dość wysokie noty ma

Bardzo dobry film, szczerze polecam, świetna realizacja, Hanks solidny, murzyny niezłe wink solidna 7/10..

zgadzam sie i rowniez polecam aplauz

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Dzisiaj skończyłem Breaking Bad. Zatrzymałem się w połowie drugiego sezonu jak był wydawany na bieżąco, bo mi się nie wkręcił, ale wróciłem po pozytywnych opiniach, kiedy już prawie serial się kończył.

Warto było. Pierwszy sezon bardzo dobry i mi się to podobało, ale już drugi zbytnio się ciągnął i nic ciekawego się nie działo, więc sobie odpuściłem oglądanie. Po dokończeniu podtrzymuje, drugi sezon słaby, trzeci też szału nie było wielkiego. Czwarty za to bardzo dobry i z odcinka na odcinek serial coraz lepszy. Piąty - kończący, masakra, smile Każdy odcinek mega dobry, wciąga niesamowicie, dużo oglądania było, ale warto, choćby dla tych 2óch ostatnich sezonów, tongue

Teraz coś nowego trzeba sobie zaplanować do oglądania, smile

Luther?
Utopia?
Peaky Blinders?

Co najlepsze? smile

Na początku 2014, w styczniu restart The Following, Banshee i Sherlocka. smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Originally Posted by Gaske
Dzisiaj skończyłem Breaking Bad. Zatrzymałem się w połowie drugiego sezonu jak był wydawany na bieżąco, bo mi się nie wkręcił, ale wróciłem po pozytywnych opiniach, kiedy już prawie serial się kończył.

Warto było. Pierwszy sezon bardzo dobry i mi się to podobało, ale już drugi zbytnio się ciągnął i nic ciekawego się nie działo, więc sobie odpuściłem oglądanie. Po dokończeniu podtrzymuje, drugi sezon słaby, trzeci też szału nie było wielkiego. Czwarty za to bardzo dobry i z odcinka na odcinek serial coraz lepszy. Piąty - kończący, masakra, smile Każdy odcinek mega dobry, wciąga niesamowicie, dużo oglądania było, ale warto, choćby dla tych 2óch ostatnich sezonów, tongue

Teraz coś nowego trzeba sobie zaplanować do oglądania, smile
Person of Interest.
3 sezon obecnie nadają.
Jesli Cie interesuje taka tematyka of korz.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Originally Posted by mat2000
To wspaniałe życie
Cud na 34 ulicy
Opowieśc wigilijna (1970)




Love Actually

Dziekuje serdecznie!!

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by Gaske
Luther?
Utopia?
Peaky Blinders?

Co najlepsze? smile
Luther na pewno wart polecenia, Utopia moim zdaniem półka niżej, Peaky Bliders sam zacząłem wczoraj i dziś kończę pierwszy sezon, fajny klimat, serial trzyma wysoki poziom.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Ok, dzięki, smile

To zaczynam Lutherem jak będzie czas w święta. smile

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Gaske shameless sobie odpal wersje amerykańska, nikt tu nie wspomina o nim a to dla mnie najbardziej oczekiwany serial obok got

Strona 13 z 29 1 2 11 12 13 14 15 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,595 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1