|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
ruskie dzisiaj bez Doumbi i Cauny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
MU; Benfa; Pilzno moim zdaniem spokojnie do gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684 |
Dobry. Qponik na dziś i nic więcej  [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Czy Szachtar bedzie sie spinal...?? Jest po co...?? Jeżeli awans do nastepnej rundy LM jest dla Ciebie nie warty spinania to brak mi słów I wlasnie odp mi na pytanie.., jest o co, wciaz walka o awans... Thx Jak dla mnie X2  Man Unt w pierwszym meczu 1:1 z problemami  No nie wiem, kolejny mecz diabełków bez winu??? Gdyby zajmowali miejsce w czołówce z dobrą grą i zwycięstwami to mogę wierzyć że dzisiaj lekko odpuszczą jak to zwykli robić za Fergiego. Na chwilę obecną sa po wtopach i kiepskiej grze więc będą chcieli się zrehabilitować dobrą grą i moim zdaniem dzisiaj spokojnie pykną Shachtar spokojnie w LM to można pyknąć Legię, Lecha czy podobnych, i wcale nie chcę twierdzić, że Manchester dziś wygra czy przegra, tylko Szachtar ma o co walczyc, a MU cieniuje okrutnie, ale dalej jak się zepną to takie Leverkusen się przekonało. dziś wraca Rooney, to duzy plus, bo zaczną w końcu stwarzać zagrożenie. Inna kwestia, czy oni na pewno się juz przyzwyczaili do tego że nie ma Fergusona, wątpie, Moyes to taki nie wiadomo kto, czy on tam ma posłuch w szatni też bym nie był taki pewien, Rooney z kolegami dziś się nie spina, Szachtar w okolicach remisu, i trenerowi stołek się chwieje, a wcale nie jest powiedziane czy im na tym nie zależy. taki mecz bez sensu do grania, chyba że w stronę gości, choć kurs żadna rewelacja., osobiście uważam że pogranie remisu nie jest głupie, nie grywam x, ale dziś się poważnie zastanawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Aker... w Man Unt duzo zalezy od Rooney'a ale rowniez od Carricka ktory przez kontuzje nie gral w ostatnich potyczkach Diablow i zle to sie konczylo. Jezeli Szachtar ma wciaz szanse na awans to ukraincy beda kosic trawe. Jesli nie okaza Unt zbyt wielkiego respectu to moze znowu bedziemy przecierac oczy ze zdziwienia... dobrze wiemy jak sie gra pod presja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
1 Sergio Aguero Bayern Monachium v Man City (Strzeli gola w meczu) 10/12/2013 Brak 2.87 Odbędzie się 2 Edinson Cavani Benfica v PSG (Strzeli gola w meczu) 10/12/2013 Brak 2.50 Odbędzie się 3 Cristiano Ronaldo FC Kopenhaga v Real Madryt (Strzelec pierwszego gola) 10/12/2013 1/3 Kursy 3.60 Odbędzie się 4 Didier Drogba Galatasaray v Juventus (Strzeli gola w meczu) 10/12/2013 Brak 3.25 Odbędzie się 5 Wayne Rooney Man Utd v Szachtar Donieck (Strzeli gola w meczu) 10/12/2013 Brak 2.30 Odbędzie się 6 Pavel Horvath Viktoria Plzen v Cska Moskwa (Strzeli gola w meczu) 10/12/2013 Brak 4.75 Odbędzie się 7 Stefan Kiessling Real Sociedad v Bayer Leverkusen (Strzeli gola w meczu) 10/12/2013 Brak 2.20 Odbędzie się 8 Vladimir Weiss Olympiakos v Anderlecht (Strzeli gola w meczu) 10/12/2013 Brak 3.20 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Franciszek Smuda: „Na początku było trudno, bo poznaniacy nie dopuszczają blisko cudzoziemców z innych miast. Ale szybko się… no, jakoś… współżyłem ze wszystkimi” i teraz wiadomo skąd u wielce szanownego Biszopa taki negatywny stosunek do Rumaka. Rumak nie chce współżyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 1,071
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2013
Posty: 1,071 |
MU; Benfa; Pilzno moim zdaniem spokojnie do gry Benfa bez Cardozo, po za tym ze słabym ligowym przeciętniakiem w lidze 2-2 ostatni mecz, PSG zmienników ma dobrych więc ja by grał raczej w stronę goli @ powitać wszystkich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
Aker... w Man Unt duzo zalezy od Rooney'a ale rowniez od Carricka ktory przez kontuzje nie gral w ostatnich potyczkach Diablow i zle to sie konczylo. Jezeli Szachtar ma wciaz szanse na awans to ukraincy beda kosic trawe. Jesli nie okaza Unt zbyt wielkiego respectu to moze znowu bedziemy przecierac oczy ze zdziwienia... dobrze wiemy jak sie gra pod presja  Macie rację. odpuszczam ten mecz A co myslicie o Realu, Krystyna bedzie chciał sobie postrzelac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Franciszek Smuda: „Na początku było trudno, bo poznaniacy nie dopuszczają blisko cudzoziemców z innych miast. Ale szybko się… no, jakoś… współżyłem ze wszystkimi” i teraz wiadomo skąd u wielce szanownego Biszopa taki negatywny stosunek do Rumaka. Rumak nie chce współżyć  Było zaraz po meczu, ban! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Vindo franz długo szukał tego słowa ale dobrał idealnie  dzis boksujemy brameczkę cavaniego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Biszop Leverkusen gralo z Unt jakby grali z druzyna z "innej" galaktyki. Pozwalali diablom na zbyt wiele, a gdy oddajesz pole to tracisz kontrole. Leverkusen ten mecz przegrali w szatni, ogladalem tamten mecz i byli cieniem druzyny z Bundesligi. Zreszta w pierwszym meczu na OT bylo to samo. Z koleji z Dortmundem zagrali w weekend zajebisty mecz i gdyby tak grali z Unt to bylby to inny zespol i inne wyniki. Hypia okazal Moyesowi zbyt duzy respect. Mam nadzieje ze Szachtar zagra ofensywny football i bede kreowac duzo szans, a defensorzy Unt tez pomoga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Vindo franz długo szukał tego słowa ale dobrał idealnie  dzis boksujemy brameczkę cavaniego  no jak mu się przypomniało poznańskie spotkanie z Biszopem to nie mógł długo dojść, do słowa ma się rozumieć  no offence mr B 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Witam. 1x @7 Kopenhaga młodziki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391 |
Psg,united,real,atletico beda chcialy zachowac statut druzyn niepkonanych  za to remisy to inna bajka. Bayern bedzie chcial zrobic 6-0-0 a w pierwszym meczu pokazali co znaczy memory five
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
Real Olympiakos Pilzno DNB  Drogba, Gotze, Weiss to score 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
Real Olympiakos Pilzno DNB  Drogba, Gotze, Weiss to score  Olympiakos mi smierdzi wjebką dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Witam. 1x @7 Kopenhaga młodziki wapno Kopenhaga
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Witam. 1x @7 Kopenhaga młodziki wapno Kopenhaga 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Witam. 1x @7 Kopenhaga młodziki wapno Kopenhaga 2-2 3-2 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|