Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 104 1 2 3 4 5 103 104
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
ruskie dzisiaj bez Doumbi i Cauny

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307
Likes: 3
MU; Benfa; Pilzno moim zdaniem spokojnie do gry

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Dobry. Qponik na dziś i nic więcej laugh

[Linked Image]

boks boks boks

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by aker
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by aker
Originally Posted by pindoool
Czy Szachtar bedzie sie spinal...?? Jest po co...??

Jeżeli awans do nastepnej rundy LM jest dla Ciebie nie warty spinania to brak mi słów

I wlasnie odp mi na pytanie.., jest o co, wciaz walka o awans... Thx

Jak dla mnie X2 wink Man Unt w pierwszym meczu 1:1 z problemami wink

No nie wiem, kolejny mecz diabełków bez winu???
Gdyby zajmowali miejsce w czołówce z dobrą grą i zwycięstwami to mogę wierzyć że dzisiaj lekko odpuszczą jak to zwykli robić za Fergiego.
Na chwilę obecną sa po wtopach i kiepskiej grze więc będą chcieli się zrehabilitować dobrą grą i moim zdaniem dzisiaj spokojnie pykną Shachtar

spokojnie w LM to można pyknąć Legię, Lecha czy podobnych, i wcale nie chcę twierdzić, że Manchester dziś wygra czy przegra, tylko Szachtar ma o co walczyc, a MU cieniuje okrutnie, ale dalej jak się zepną to takie Leverkusen się przekonało.
dziś wraca Rooney, to duzy plus, bo zaczną w końcu stwarzać zagrożenie.
Inna kwestia, czy oni na pewno się juz przyzwyczaili do tego że nie ma Fergusona, wątpie, Moyes to taki nie wiadomo kto, czy on tam ma posłuch w szatni też bym nie był taki pewien, Rooney z kolegami dziś się nie spina, Szachtar w okolicach remisu, i trenerowi stołek się chwieje, a wcale nie jest powiedziane czy im na tym nie zależy.
taki mecz bez sensu do grania, chyba że w stronę gości, choć kurs żadna rewelacja.,
osobiście uważam że pogranie remisu nie jest głupie, nie grywam x, ale dziś się poważnie zastanawiam.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Aker... w Man Unt duzo zalezy od Rooney'a ale rowniez od Carricka ktory przez kontuzje nie gral w ostatnich potyczkach Diablow i zle to sie konczylo. Jezeli Szachtar ma wciaz szanse na awans to ukraincy beda kosic trawe. Jesli nie okaza Unt zbyt wielkiego respectu to moze znowu bedziemy przecierac oczy ze zdziwienia... dobrze wiemy jak sie gra pod presja wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
1 Sergio Aguero Bayern Monachium v Man City
(Strzeli gola w meczu) 10/12/2013 Brak 2.87 Odbędzie się
2 Edinson Cavani Benfica v PSG
(Strzeli gola w meczu) 10/12/2013 Brak 2.50 Odbędzie się
3 Cristiano Ronaldo FC Kopenhaga v Real Madryt
(Strzelec pierwszego gola) 10/12/2013 1/3 Kursy 3.60 Odbędzie się
4 Didier Drogba Galatasaray v Juventus
(Strzeli gola w meczu) 10/12/2013 Brak 3.25 Odbędzie się
5 Wayne Rooney Man Utd v Szachtar Donieck
(Strzeli gola w meczu) 10/12/2013 Brak 2.30 Odbędzie się
6 Pavel Horvath Viktoria Plzen v Cska Moskwa
(Strzeli gola w meczu) 10/12/2013 Brak 4.75 Odbędzie się
7 Stefan Kiessling Real Sociedad v Bayer Leverkusen
(Strzeli gola w meczu) 10/12/2013 Brak 2.20 Odbędzie się
8 Vladimir Weiss Olympiakos v Anderlecht
(Strzeli gola w meczu) 10/12/2013 Brak 3.20 Odbędzie się

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Franciszek Smuda: „Na początku było trudno, bo poznaniacy nie dopuszczają blisko cudzoziemców z innych miast. Ale szybko się… no, jakoś… współżyłem ze wszystkimi”

i teraz wiadomo skąd u wielce szanownego Biszopa taki negatywny stosunek do Rumaka. Rumak nie chce współżyć grin

Dołączył: May 2013
Posty: 1,071
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2013
Posty: 1,071
Originally Posted by aker
MU; Benfa; Pilzno moim zdaniem spokojnie do gry

Benfa bez Cardozo, po za tym ze słabym ligowym przeciętniakiem w lidze 2-2 ostatni mecz, PSG zmienników ma dobrych więc ja by grał raczej w stronę goli

@ powitać wszystkich piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307
Likes: 3
Originally Posted by pindoool
Aker... w Man Unt duzo zalezy od Rooney'a ale rowniez od Carricka ktory przez kontuzje nie gral w ostatnich potyczkach Diablow i zle to sie konczylo. Jezeli Szachtar ma wciaz szanse na awans to ukraincy beda kosic trawe. Jesli nie okaza Unt zbyt wielkiego respectu to moze znowu bedziemy przecierac oczy ze zdziwienia... dobrze wiemy jak sie gra pod presja wink

Macie rację. odpuszczam ten mecz

A co myslicie o Realu, Krystyna bedzie chciał sobie postrzelac

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by vindom
Franciszek Smuda: „Na początku było trudno, bo poznaniacy nie dopuszczają blisko cudzoziemców z innych miast. Ale szybko się… no, jakoś… współżyłem ze wszystkimi”

i teraz wiadomo skąd u wielce szanownego Biszopa taki negatywny stosunek do Rumaka. Rumak nie chce współżyć grin

Było zaraz po meczu, ban!
laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Vindo franz długo szukał tego słowa
ale dobrał idealnie smile
dzis boksujemy brameczkę cavaniego boks

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Biszop Leverkusen gralo z Unt jakby grali z druzyna z "innej" galaktyki. Pozwalali diablom na zbyt wiele, a gdy oddajesz pole to tracisz kontrole. Leverkusen ten mecz przegrali w szatni, ogladalem tamten mecz i byli cieniem druzyny z Bundesligi. Zreszta w pierwszym meczu na OT bylo to samo. Z koleji z Dortmundem zagrali w weekend zajebisty mecz i gdyby tak grali z Unt to bylby to inny zespol i inne wyniki. Hypia okazal Moyesowi zbyt duzy respect. Mam nadzieje ze Szachtar zagra ofensywny football i bede kreowac duzo szans, a defensorzy Unt tez pomoga wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Biczu
Vindo franz długo szukał tego słowa
ale dobrał idealnie smile
dzis boksujemy brameczkę cavaniego boks

no jak mu się przypomniało poznańskie spotkanie z Biszopem to nie mógł długo dojść, do słowa ma się rozumieć grin wink

no offence mr B smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Witam. 1x @7 Kopenhaga młodziki

Dołączył: Nov 2013
Posty: 391
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391
Psg,united,real,atletico beda chcialy zachowac statut druzyn niepkonanych tongue za to remisy to inna bajka. Bayern bedzie chcial zrobic 6-0-0 a w pierwszym meczu pokazali co znaczy memory five

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Real
Olympiakos
Pilzno DNB

boks

Drogba, Gotze, Weiss to score

boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307
Likes: 3
Originally Posted by Scherrer
Real
Olympiakos
Pilzno DNB

boks

Drogba, Gotze, Weiss to score

boks

Olympiakos mi smierdzi wjebką dnia

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by c1nek
Witam. 1x @7 Kopenhaga młodziki
wapno Kopenhaga

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by c1nek
Witam. 1x @7 Kopenhaga młodziki
wapno Kopenhaga
2-2

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by c1nek
Witam. 1x @7 Kopenhaga młodziki
wapno Kopenhaga
2-2
3-2 grin

Strona 3 z 104 1 2 3 4 5 103 104

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, aker, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO), 2,437 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,925
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1