|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046 |
Wychodzi, że Donieckie to pusiaki dnia. Szkoda... Kursiwo było zacne. Chyba nie myslales, ze Manchester w ciagu 6 dni , przegra trzeci mecz z rzedu na wlasnym stadionie.. 1x byla pewka  ta jasne, szczególnie patrząc na mecz, ale czasami tak jest że słabsza dużyna wygrywa, bo w tym meczu Szachtar był duzo lepszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391 |
Ktos dobrze posmarowal kartki i handi w grecji
W Anglii za zolta wolaja sobie 30tys za czerwo od 50-70tys. Ciekawe ile w lm
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,352 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,352 Likes: 3 |
MU; Benfa; Pilzno moim zdaniem spokojnie do gry ech nie ma to jak posłuchać szpeców i zmienić wygranego kupona
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Wychodzi, że Donieckie to pusiaki dnia. Szkoda... Kursiwo było zacne. Chyba nie myslales, ze Manchester w ciagu 6 dni , przegra trzeci mecz z rzedu na wlasnym stadionie.. 1x byla pewka  ta jasne, szczególnie patrząc na mecz, ale czasami tak jest że słabsza dużyna wygrywa, bo w tym meczu Szachtar był duzo lepszy. Bayern tez byl lepszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki. 2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy 3. start meczu: patrz punkt 2. 4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych 5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów 6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie. 7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników. 8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki. 2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy 3. start meczu: patrz punkt 2. 4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych 5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów 6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie. 7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników. 8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
witam  W Monachium po over 10,5 Corners  1 Powyżej 10.5 Bayern Monachium v Man City (Azjatyckie rzuty rożne) 10/12/2013 Brak 1.95 Odbędzie się Stawka: 1.050,00 Zwrot: 2.047,50  Bayer Leverkusen 0.0,-0.5 @ 1.85 509,51 PLN Singiel  W Monachium po over 13,5 corners  1 Powyżej 13.5 Bayern Monachium v Man City (Azjatyckie rzuty rożne) 10/12/2013 Brak 1.85 Odbędzie się Stawka: 147,00 Zwrot: 271,95  1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki. 2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy 3. start meczu: patrz punkt 2. 4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych 5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów 6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie. 7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników. 8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391 |
Jutro specyficzna grupa g, ciekawe co tym razem wymysla
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Szachtar @ 4.33  , (0) @ 3.20 Benfa @ 2.20  , (0) @ 1.62 Pilzno @ 2.38 (0) @ 1.70  Ale niesmak po Doniecku pozostał straszny...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
witam  W Monachium po over 10,5 Corners  1 Powyżej 10.5 Bayern Monachium v Man City (Azjatyckie rzuty rożne) 10/12/2013 Brak 1.95 Odbędzie się Stawka: 1.050,00 Zwrot: 2.047,50  Bayer Leverkusen 0.0,-0.5 @ 1.85 509,51 PLN Singiel  W Monachium po over 13,5 corners  1 Powyżej 13.5 Bayern Monachium v Man City (Azjatyckie rzuty rożne) 10/12/2013 Brak 1.85 Odbędzie się Stawka: 147,00 Zwrot: 271,95  1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki. 2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy 3. start meczu: patrz punkt 2. 4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych 5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów 6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie. 7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników. 8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorówJeśli to piszesz do mnie to zwróć uwagę że dziś mój pierwszy post był ok 22:15 bo wróciłem z roboty, więc odpierdol się człowieku witam  W Monachium po over 10,5 Corners 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684 |
[ Linked Image] 2 bramek zabrakło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki. 2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy 3. start meczu: patrz punkt 2. 4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych 5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów 6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie. 7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników. 8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów zapomniałeś o tych którzy nic nie piszą przed ale komentują innych po 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki. 2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy 3. start meczu: patrz punkt 2. 4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych 5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów 6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie. 7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników. 8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów zapomniałeś o tych którzy nic nie piszą przed ale komentują innych po  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki. uve galata ma wygrac z juve i to za gruby szmal
szanujmy sie z tym mocno orzesadzilem za 100 poszlo 33% szans po takim kursie przy braku Pirlo, kijowej grze Juve na wyjazdach, nastawieniu na x od poczatku ( bo zapewne z takim wyjda ze na kontry sie nastawia ) do tego ciezki teren i sedzia ktory moze pomoc Turkom dla mnie warte gry ... MU under 2.5 SL Benfica/Paris St. Germain  2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy poszli Cristiano gol  Juve nie przegrać  Galata-Juve po bramki  3. start meczu: patrz punkt 2. Galata-Juve po bramki  poszli Cristiano gol  Juve nie przegrać  4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych na Harta mozna liczyc  qfa strzlać tam coś cisza jak w lidze u mudzinów, lenie biegać i strzelać goliki  Saviola  ja pierdole
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów Olympiakos po win @1,61  6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie. Baja jedzie  Bayern 2-0, może do przerwy pięć zrobią?  2:0 Game over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników. city tylko tego nie spaprac zaraz kurwa powiedz, że miałeś dwójkę przed meczem  8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów Bayer Leverkusen 0.0,-0.5 @ 1.85 509,51 PLN Singiel  W Monachium po over 13,5 corners  1 Powyżej 13.5 Bayern Monachium v Man City (Azjatyckie rzuty rożne) 10/12/2013 Brak 1.85 Odbędzie się Stawka: 147,00 Zwrot: 271,95 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Jasiu dziewczyny/żony/kochanki nie masz, czy co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki. 2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy 3. start meczu: patrz punkt 2. 4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych 5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów 6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie. 7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników. 8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów zapomniałeś o tych którzy nic nie piszą przed ale komentują innych po   To tylko dowód, że dyskusje odbywają się wg pewnego schematu. To post sprzed bodajże 2 lat. Nie było zamiaru urażenia kogokolwiek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,352 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,352 Likes: 3 |
1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki. 2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy 3. start meczu: patrz punkt 2. 4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych 5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów 6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie. 7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników. 8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów zapomniałeś o tych którzy nic nie piszą przed ale komentują innych po   To tylko dowód, że dyskusje odbywają się wg pewnego schematu. To post sprzed bodajże 2 lat. Nie było zamiaru urażenia kogokolwiek. No i jaki z tego wniosek?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|