Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 104 1 2 18 19 20 21 22 103 104
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Originally Posted by jadanek
Originally Posted by Master of Puppets
Wychodzi, że Donieckie to pusiaki dnia.
Szkoda... Kursiwo było zacne.

Chyba nie myslales, ze Manchester w ciagu 6 dni , przegra trzeci mecz z rzedu na wlasnym stadionie.. 1x byla pewka wink

ta jasne, szczególnie patrząc na mecz, ale czasami tak jest że słabsza dużyna wygrywa, bo w tym meczu Szachtar był duzo lepszy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391

Ktos dobrze posmarowal kartki i handi w grecji

W Anglii za zolta wolaja sobie 30tys za czerwo od 50-70tys. Ciekawe ile w lm

Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
kiedy juve bedzie grac ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,348
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,348
Likes: 3
Originally Posted by aker
MU; Benfa; Pilzno moim zdaniem spokojnie do gry

ech nie ma to jak posłuchać szpeców i zmienić wygranego kupona

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by jadanek
Originally Posted by Master of Puppets
Wychodzi, że Donieckie to pusiaki dnia.
Szkoda... Kursiwo było zacne.

Chyba nie myslales, ze Manchester w ciagu 6 dni , przegra trzeci mecz z rzedu na wlasnym stadionie.. 1x byla pewka wink

ta jasne, szczególnie patrząc na mecz, ale czasami tak jest że słabsza dużyna wygrywa, bo w tym meczu Szachtar był duzo lepszy.

Bayern tez byl lepszy wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki.
2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy
3. start meczu: patrz punkt 2.
4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych
5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów
6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie.
7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników.
8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by Jasiu
1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki.
2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy
3. start meczu: patrz punkt 2.
4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych
5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów
6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie.
7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników.
8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów

cool

Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Tom182
witam smile

W Monachium po over 10,5 Corners boks

1 Powyżej 10.5 Bayern Monachium v Man City
(Azjatyckie rzuty rożne) 10/12/2013 Brak 1.95 Odbędzie się
Stawka: 1.050,00 Zwrot: 2.047,50

kasa f1

Originally Posted by ice18
Bayer Leverkusen 0.0,-0.5 @ 1.85
509,51 PLN Singiel

piwo


Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Tom182
W Monachium po over 13,5 corners boks

1 Powyżej 13.5 Bayern Monachium v Man City
(Azjatyckie rzuty rożne) 10/12/2013 Brak 1.85 Odbędzie się
Stawka: 147,00 Zwrot: 271,95

f1 kasa


1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki.
2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy
3. start meczu: patrz punkt 2.
4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych
5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów
6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie.
7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników.
8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów


Dołączył: Nov 2013
Posty: 391
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391
Jutro specyficzna grupa g, ciekawe co tym razem wymysla

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Hellraiser
Szachtar @ 4.33 x , (0) @ 3.20 x

Benfa @ 2.20 gora , (0) @ 1.62 gora

Pilzno @ 2.38 gora (0) @ 1.70 gora

Ale niesmak po Doniecku pozostał straszny...

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Jasiu
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Tom182
witam smile

W Monachium po over 10,5 Corners boks

1 Powyżej 10.5 Bayern Monachium v Man City
(Azjatyckie rzuty rożne) 10/12/2013 Brak 1.95 Odbędzie się
Stawka: 1.050,00 Zwrot: 2.047,50

kasa f1

Originally Posted by ice18
Bayer Leverkusen 0.0,-0.5 @ 1.85
509,51 PLN Singiel

piwo


Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Tom182
W Monachium po over 13,5 corners boks

1 Powyżej 13.5 Bayern Monachium v Man City
(Azjatyckie rzuty rożne) 10/12/2013 Brak 1.85 Odbędzie się
Stawka: 147,00 Zwrot: 271,95

f1 kasa


1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki.
2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy
3. start meczu: patrz punkt 2.
4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych
5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów
6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie.
7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników.
8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów
Jeśli to piszesz do mnie to zwróć uwagę że dziś mój pierwszy post był ok 22:15 bo wróciłem z roboty, więc odpierdol się człowieku grin

Originally Posted by Tom182
witam smile

W Monachium po over 10,5 Corners boks

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
[Linked Image]

2 bramek zabrakło boli

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Jasiu
1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki.
2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy
3. start meczu: patrz punkt 2.
4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych
5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów
6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie.
7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników.
8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów

zapomniałeś o tych którzy nic nie piszą przed ale komentują innych po grin

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Jasiu
1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki.
2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy
3. start meczu: patrz punkt 2.
4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych
5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów
6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie.
7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników.
8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów

zapomniałeś o tych którzy nic nie piszą przed ale komentują innych po grin
laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki.

Originally Posted by Uve87
Originally Posted by pacyfista
uve galata ma wygrac z juve i to za gruby szmal

szanujmy sie

z tym mocno orzesadzilem za 100 poszlo 33% szans po takim kursie przy braku Pirlo, kijowej grze Juve na wyjazdach, nastawieniu na x od poczatku ( bo zapewne z takim wyjda ze na kontry sie nastawia ) do tego ciezki teren i sedzia ktory moze pomoc Turkom dla mnie warte gry ...

Originally Posted by CFab
MU
under 2.5 SL Benfica/Paris St. Germain

boks kula




2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy

Originally Posted by Michal_Bardo
poszli

Cristiano gol boks

Juve nie przegrać boks

Originally Posted by buła6
Galata-Juve po bramki boks



3. start meczu: patrz punkt 2.

Originally Posted by buła6
Galata-Juve po bramki boks

Originally Posted by Michal_Bardo
poszli

Cristiano gol boks

Juve nie przegrać boks



4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych

Originally Posted by pindoool
na Harta mozna liczyc grin

Originally Posted by Beautiful Mind
qfa strzlać tam coś cisza jak w lidze u mudzinów, lenie biegać i strzelać goliki boks

Originally Posted by Bilii
Saviola puke ja pierdole

Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów

Originally Posted by grzesiek9000
Olympiakos po win @1,61 boks boks


6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie.

Originally Posted by wojbest1987
Baja jedzie laugh

Originally Posted by Jose
Bayern 2-0, może do przerwy pięć zrobią? grin

Originally Posted by pindoool
2:0 Game over laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925


7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników.


Originally Posted by Aro
Originally Posted by jackm
city tylko tego nie spaprac


zaraz kurwa powiedz, że miałeś dwójkę przed meczem smile


8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów


Originally Posted by ice18
Bayer Leverkusen 0.0,-0.5 @ 1.85
509,51 PLN Singiel

piwo

Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Tom182
W Monachium po over 13,5 corners boks

1 Powyżej 13.5 Bayern Monachium v Man City
(Azjatyckie rzuty rożne) 10/12/2013 Brak 1.85 Odbędzie się
Stawka: 147,00 Zwrot: 271,95

f1 kasa

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Jasiu dziewczyny/żony/kochanki nie masz, czy co laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Jasiu
1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki.
2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy
3. start meczu: patrz punkt 2.
4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych
5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów
6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie.
7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników.
8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów

zapomniałeś o tych którzy nic nie piszą przed ale komentują innych po grin
laugh


To tylko dowód, że dyskusje odbywają się wg pewnego schematu. To post sprzed bodajże 2 lat. Nie było zamiaru urażenia kogokolwiek.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,348
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,348
Likes: 3
Originally Posted by Jasiu
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Jasiu
1. pół godziny do meczu: dyskusje, suche typki.
2. kwadrans do meczu: vamosy, kamąąą, boksy
3. start meczu: patrz punkt 2.
4. po kwadransie: pierwsze bluzgi niezadowolonych
5. w końcówce seta: wklejki połapanych wysokich kursów
6. po secie: wyśmiewanie, księgowanie.
7. w połowie kolejnego seta: kłótnie i bluzgi, chuj z grą zawodników.
8. po meczu: gdzie ci co....????/oraz izuniowanie i księgowanie inwestorów

zapomniałeś o tych którzy nic nie piszą przed ale komentują innych po grin
laugh


To tylko dowód, że dyskusje odbywają się wg pewnego schematu. To post sprzed bodajże 2 lat. Nie było zamiaru urażenia kogokolwiek.

No i jaki z tego wniosek?

Strona 20 z 104 1 2 18 19 20 21 22 103 104

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, betowiec), 1,787 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1