Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#610297 30/06/2006 14:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
Jaka powinna być minimalna stawka za 1 zakład u buków naziemnych lub internetowych? Przypomnę, ze u "ziemniaków" możemy postawić zakład za minimum 2 złote. Według mnie jest to o wiele za dużo. Mozna zagłosować w ankiecie. pzdr
Jaka powinna byæ minimalna stawka za 1 zak³ad bukmacherski?
single choice
Votes accepted starting: 30/06/2006 14:42
You must vote before you can view the results of this poll.

Bonus: Unibet
#610298 30/06/2006 14:48
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
2zł to o wiele za dużo? Jeśli nie masz 2zł na zakład to nie graj w ogóle, bo stracisz to co masz. A jeżeli nie stracisz to ile niby chcesz zyskać? 50gr na typie?

#610299 30/06/2006 14:49
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
Jeżeli grasz systematycznie to z tych 2 zł robią się setki... A za te 50gr można dodatkowo puścić sobie tasiemca bo 2zł to już szkoda... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610300 30/06/2006 14:50
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
To forum robi się coraz dziwniejsze.

#610301 30/06/2006 14:51
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
za 2zł szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#610302 30/06/2006 14:53
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
Nie każdy jest nałogowym hazardzistą co gra za 100 zł na 1 typ o kursie 1,30... A czy to nie dziwne, ze ludzie sami się domagają podwyżki cen? (ktoś zaproponował min. 5 zł) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#610303 30/06/2006 15:01
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Quote
Nie każdy jest nałogowym hazardzistą co gra za 100 zł na 1 typ o kursie 1,30... A czy to nie dziwne, ze ludzie sami się domagają podwyżki cen? (ktoś zaproponował min. 5 zł) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Czy Ty pracujesz dla jakiegos buka naziemnego??

#610304 30/06/2006 15:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
no wiesz jak ktos gra same goliaty to stawka na zalad 2 zł to juz nie wkij dmuchał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610305 30/06/2006 15:10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
My nie rozmawiamy o 100zł tylko o 2zł. Chopie, buki nie zmniejszą stawek, bo najwięcej ludzi gra właśnie za stawkę minimalną. Jakby zmniejszyli to by buki o wiele mniej zarabiały.

#610306 30/06/2006 15:21
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
już to widzę:

można stawiać kupony po 20gr, więc włazi taki jeden z drugim, po 5zł w kieszeni, nadrukują tasiemce po 30 meczów i puszczą razem takich 50 kuponów. Bo to psi pieniądz, a nuż jakiś wariat wejdzie...

Tylko, weź sobie stój w kolejce czekając aż babka wklepie to wszystko i wydrukuje... dobre pół godziny zejdzie, zarobią na tym 5zł. A w międzyczasie klientów ucieknie za 100zł


oto dlaczego nigdy tak nie będzie (i dobrze)

#610307 30/06/2006 16:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Oszalałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#610308 30/06/2006 17:15
Dołączył: May 2006
Posty: 179
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 179
Kapitan wygrałeś bezapelacyjnie!

LOL OF THE YEAR!!

#610309 30/06/2006 17:58
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
już to widzę:

można stawiać kupony po 20gr, więc włazi taki jeden z drugim, po 5zł w kieszeni, nadrukują tasiemce po 30 meczów i puszczą razem takich 50 kuponów. Bo to psi pieniądz, a nuż jakiś wariat wejdzie...

Tylko, weź sobie stój w kolejce czekając aż babka wklepie to wszystko i wydrukuje... dobre pół godziny zejdzie, zarobią na tym 5zł. A w międzyczasie klientów ucieknie za 100zł


oto dlaczego nigdy tak nie będzie (i dobrze)

to samo wlasnie chcialem napisac...brawo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


w dlugim okresie grajac za niskie stawki nie ma szans wyjsc na plus!!! - takie jest moje zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610310 30/06/2006 17:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Nie każdy jest nałogowym hazardzistą co gra za 100 zł na 1 typ o kursie 1,30... A czy to nie dziwne, ze ludzie sami się domagają podwyżki cen? (ktoś zaproponował min. 5 zł) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


100 zl to w dalszym ciagu niska stawka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610311 30/06/2006 18:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
w naziemnych powinno za 10 gr to kasjerka nie będzie musiała rozmieniać na słonecznik tongue

#610312 30/06/2006 18:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Quote
Quote
już to widzę:

można stawiać kupony po 20gr, więc włazi taki jeden z drugim, po 5zł w kieszeni, nadrukują tasiemce po 30 meczów i puszczą razem takich 50 kuponów. Bo to psi pieniądz, a nuż jakiś wariat wejdzie...

Tylko, weź sobie stój w kolejce czekając aż babka wklepie to wszystko i wydrukuje... dobre pół godziny zejdzie, zarobią na tym 5zł. A w międzyczasie klientów ucieknie za 100zł


oto dlaczego nigdy tak nie będzie (i dobrze)

to samo wlasnie chcialem napisac...brawo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


w dlugim okresie grajac za niskie stawki nie ma szans wyjsc na plus!!! - takie jest moje zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Grajac za niskie stawki masz takie same szanse wyjsc na plus jak grajac za wysokie stawki.

#610313 30/06/2006 18:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
nie no to już jest przesada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak szkoda Ci 2zł to najlepszym rozwiązaniem jest zrezygnowanie z bukmacherki, uwierz, to nie ma sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610314 30/06/2006 18:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Grajac za niskie stawki masz takie same szanse wyjsc na plus jak grajac za wysokie stawki.

mnie zysk typu +10 euro w skali miesiaca nie satysfakcjonuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610315 30/06/2006 18:16
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
No właśnie, ciekawe co ma większy sens.. granie za 50 zł aby wygrac 200 zł czy granie za 1zł aby wygrać 10000 zł...

#610316 30/06/2006 18:17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
No właśnie, ciekawe co ma większy sens.. granie za 50 zł aby wygrac 200 zł czy granie za 1zł aby wygrać 10000 zł...

tylko zauważ, że te 200zł wygrasz w niedługim czasie, a tego 1000 możesz nigdy nie zobaczyć

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, kamel, betowiec, Sensei, aker, forty), 739 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1