|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21 |
Jaka powinna być minimalna stawka za 1 zakład u buków naziemnych lub internetowych? Przypomnę, ze u "ziemniaków" możemy postawić zakład za minimum 2 złote. Według mnie jest to o wiele za dużo. Mozna zagłosować w ankiecie. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
2zł to o wiele za dużo? Jeśli nie masz 2zł na zakład to nie graj w ogóle, bo stracisz to co masz. A jeżeli nie stracisz to ile niby chcesz zyskać? 50gr na typie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21 |
Jeżeli grasz systematycznie to z tych 2 zł robią się setki... A za te 50gr można dodatkowo puścić sobie tasiemca bo 2zł to już szkoda... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
To forum robi się coraz dziwniejsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
za 2zł szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21 |
Nie każdy jest nałogowym hazardzistą co gra za 100 zł na 1 typ o kursie 1,30... A czy to nie dziwne, ze ludzie sami się domagają podwyżki cen? (ktoś zaproponował min. 5 zł) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Nie każdy jest nałogowym hazardzistą co gra za 100 zł na 1 typ o kursie 1,30... A czy to nie dziwne, ze ludzie sami się domagają podwyżki cen? (ktoś zaproponował min. 5 zł) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czy Ty pracujesz dla jakiegos buka naziemnego??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
no wiesz jak ktos gra same goliaty to stawka na zalad 2 zł to juz nie wkij dmuchał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
My nie rozmawiamy o 100zł tylko o 2zł. Chopie, buki nie zmniejszą stawek, bo najwięcej ludzi gra właśnie za stawkę minimalną. Jakby zmniejszyli to by buki o wiele mniej zarabiały.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
już to widzę:
można stawiać kupony po 20gr, więc włazi taki jeden z drugim, po 5zł w kieszeni, nadrukują tasiemce po 30 meczów i puszczą razem takich 50 kuponów. Bo to psi pieniądz, a nuż jakiś wariat wejdzie...
Tylko, weź sobie stój w kolejce czekając aż babka wklepie to wszystko i wydrukuje... dobre pół godziny zejdzie, zarobią na tym 5zł. A w międzyczasie klientów ucieknie za 100zł
oto dlaczego nigdy tak nie będzie (i dobrze)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Oszalałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 179 |
Kapitan wygrałeś bezapelacyjnie!
LOL OF THE YEAR!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
już to widzę:
można stawiać kupony po 20gr, więc włazi taki jeden z drugim, po 5zł w kieszeni, nadrukują tasiemce po 30 meczów i puszczą razem takich 50 kuponów. Bo to psi pieniądz, a nuż jakiś wariat wejdzie...
Tylko, weź sobie stój w kolejce czekając aż babka wklepie to wszystko i wydrukuje... dobre pół godziny zejdzie, zarobią na tym 5zł. A w międzyczasie klientów ucieknie za 100zł
oto dlaczego nigdy tak nie będzie (i dobrze) to samo wlasnie chcialem napisac...brawo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w dlugim okresie grajac za niskie stawki nie ma szans wyjsc na plus!!! - takie jest moje zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Nie każdy jest nałogowym hazardzistą co gra za 100 zł na 1 typ o kursie 1,30... A czy to nie dziwne, ze ludzie sami się domagają podwyżki cen? (ktoś zaproponował min. 5 zł) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 100 zl to w dalszym ciagu niska stawka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
w naziemnych powinno za 10 gr to kasjerka nie będzie musiała rozmieniać na słonecznik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
już to widzę:
można stawiać kupony po 20gr, więc włazi taki jeden z drugim, po 5zł w kieszeni, nadrukują tasiemce po 30 meczów i puszczą razem takich 50 kuponów. Bo to psi pieniądz, a nuż jakiś wariat wejdzie...
Tylko, weź sobie stój w kolejce czekając aż babka wklepie to wszystko i wydrukuje... dobre pół godziny zejdzie, zarobią na tym 5zł. A w międzyczasie klientów ucieknie za 100zł
oto dlaczego nigdy tak nie będzie (i dobrze) to samo wlasnie chcialem napisac...brawo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w dlugim okresie grajac za niskie stawki nie ma szans wyjsc na plus!!! - takie jest moje zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Grajac za niskie stawki masz takie same szanse wyjsc na plus jak grajac za wysokie stawki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
nie no to już jest przesada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak szkoda Ci 2zł to najlepszym rozwiązaniem jest zrezygnowanie z bukmacherki, uwierz, to nie ma sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Grajac za niskie stawki masz takie same szanse wyjsc na plus jak grajac za wysokie stawki. mnie zysk typu +10 euro w skali miesiaca nie satysfakcjonuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21 |
No właśnie, ciekawe co ma większy sens.. granie za 50 zł aby wygrac 200 zł czy granie za 1zł aby wygrać 10000 zł...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
No właśnie, ciekawe co ma większy sens.. granie za 50 zł aby wygrac 200 zł czy granie za 1zł aby wygrać 10000 zł... tylko zauważ, że te 200zł wygrasz w niedługim czasie, a tego 1000 możesz nigdy nie zobaczyć
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|