Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 55 z 104 1 2 53 54 55 56 57 103 104
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by akagi
Masz problem,
chociaż skrzętnie go ukrywasz. grin
Jest pewien zabieg, który by na pewno pomógł grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Hellraiser
Tydzien temu to dałem na Legie dzisiaj odpuszcze Apollon najwyzej pokibicuję rezerwom Cypryjczyków.

Tydzień temu ( prawie ) to Legia grała z Ruchem ( 2:0 ). wink

A że dzisiaj tylko pokibicujesz rezerwom Cypryjczyków z rezerwom Legii to i słusznie, bo mecz raczej trudny do obstawiania. smile


Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by akagi
Masz problem,
chociaż skrzętnie go ukrywasz. grin
Jest pewien zabieg, który by na pewno pomógł grin

Te zabiegi tylko się wykonuje w ciężkich przypadkach,
a przypadek tego Obywatela taki nie jest. wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
mister akagi, postawilem ogromne pieniadze na o3.5 lewatywy, wiec lepiej sie bierz do roboty

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Hellraiser
Tydzien temu to dałem na Legie dzisiaj odpuszcze Apollon najwyzej pokibicuję rezerwom Cypryjczyków.

Tydzień temu ( prawie ) to Legia grała z Ruchem ( 2:0 ). wink

A że dzisiaj tylko pokibicujesz rezerwom Cypryjczyków z rezerwom Legii to i słusznie, bo mecz raczej trudny do obstawiania. smile

Nie jeden profesor mówił że to już nie ważne czy piszemy przez ó czy u w jakimś słowie, ważne że odbiorca wie o co chodzi...

z tym tygodniem temu wiadomo że chodzi o poprzednia kolejkę, chyba że nie...

hmm

Ciekawią mnie Cyprusy czy będą chcieli zarobić jakoś czy jednak spuścić Legię w klozecie jako największe pośmiewisko w historii LE bez gola i punktu, toż to amatorzy z Irlandii parę lat temu wtłukli 4 gole takim ekipom jak Spurs, PAOK czy Rubin...

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Co by tu nie powiedzieć, każdy się żre. Jedni wyżywają się na drugich ale tak naprawdę jedni bez drugich nie mogliby się obyć. Codziennie spotyka się wielka rodzina i zaczynają się jazdy. Gdyby nie było waszych ulubieńców z pewnością byście nie siedzieli tutaj 24 h na dobę.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Niezmiernie mi bituś przykro.
Mam dzisiaj takie spotkanie rodzinne i mnie nie będzie.

Wynagrodzę Ci kiedy indziej. wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
wiesz dobrze akagi, ze Biczyk sam nie da rady

hjudż i aktorek bankowo dostana wsparcie

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749


laugh

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
bitek

Cykasz coś dzisiaj czy też na sucho?

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Uve87


laugh

Co w tym roku STS zarobil na Lechu to Rumak powinien pomnik dostać albo za swoją niedulość albo za to że dobre kręci.

Na filmiku emocje jak na grzybach...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Hellraiser
Nie jeden profesor mówił że to już nie ważne czy piszemy przez ó czy u w jakimś słowie, ważne że odbiorca wie o co chodzi...

z tym tygodniem temu wiadomo że chodzi o poprzednia kolejkę, chyba że nie...

hmm

Ciekawią mnie Cyprusy czy będą chcieli zarobić jakoś czy jednak spuścić Legię w klozecie jako największe pośmiewisko w historii LE bez gola i punktu, toż to amatorzy z Irlandii parę lat temu wtłukli 4 gole takim ekipom jak Spurs, PAOK czy Rubin...

Ten profesor to chyba tylko mówił " nie ważne ",
ale nieważne...

A Cyprusy...

tak, to jest ich główny cel w tym roku,
" spuścić Legię w klozecie ".

Zapewne o niczym innym nie marzą. laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
odpoczywam smile

acz tym co dzis maja zamiar/beda grac kursy z przedzialu @[email protected] krzyzyk na droge - moja kula podpowiada mi, ze bedzie dzis wesolo laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
bitek słyszałem, że z Abramowic nadajesz?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
akagi, namaść bitka aby w twoim imieniu mógł rozdawać lewatywki tym bardziej krnąbrnym i ewidentnie zasługującym użytkownikom.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
bituś lubi jak się " coś dzieje ",
to w jakiś sposób go nakręca.

Ale ma w sobie to " coś ",
za co go lubię. smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Jose jak dalej bedziesz fikal to zalatwie ci brak mozliwosci zmiany obrazka pod nickiem do roku 2065

+ podpis "forza juve"

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by bitnap
wiesz dobrze akagi, ze Biczyk sam nie da rady

hjudż i aktorek bankowo dostana wsparcie
Hieny antyLegijne sie zlecą. Będą ujadać. Ale oni objawiaja sie tylko jak Legia przegrywa. Jak wygrywa to cisza.

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by bitnap
odpoczywam smile

acz tym co dzis maja zamiar/beda grac kursy z przedzialu @[email protected] krzyzyk na droge - moja kula podpowiada mi, ze bedzie dzis wesolo laugh

Nawet chyba nie ma dzisiaj takich, ale to wiadomo klubów co naprawdę potrzebują zwycięstwa dzisiaj to może jest z 3-4.

Reszta to już będzie różnie usłyszą jak Zenit że przeciwnik już odpadł to w 7 minut zrobią jak Sowieci z 1-0 na 1-3

; )

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł.

Strona 55 z 104 1 2 53 54 55 56 57 103 104

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1