|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Masz problem, chociaż skrzętnie go ukrywasz.  Jest pewien zabieg, który by na pewno pomógł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tydzien temu to dałem na Legie dzisiaj odpuszcze Apollon najwyzej pokibicuję rezerwom Cypryjczyków. Tydzień temu ( prawie ) to Legia grała z Ruchem ( 2:0 ).  A że dzisiaj tylko pokibicujesz rezerwom Cypryjczyków z rezerwom Legii to i słusznie, bo mecz raczej trudny do obstawiania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Masz problem, chociaż skrzętnie go ukrywasz.  Jest pewien zabieg, który by na pewno pomógł  Te zabiegi tylko się wykonuje w ciężkich przypadkach, a przypadek tego Obywatela taki nie jest. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
mister akagi, postawilem ogromne pieniadze na o3.5 lewatywy, wiec lepiej sie bierz do roboty
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Tydzien temu to dałem na Legie dzisiaj odpuszcze Apollon najwyzej pokibicuję rezerwom Cypryjczyków. Tydzień temu ( prawie ) to Legia grała z Ruchem ( 2:0 ).  A że dzisiaj tylko pokibicujesz rezerwom Cypryjczyków z rezerwom Legii to i słusznie, bo mecz raczej trudny do obstawiania.  Nie jeden profesor mówił że to już nie ważne czy piszemy przez ó czy u w jakimś słowie, ważne że odbiorca wie o co chodzi... z tym tygodniem temu wiadomo że chodzi o poprzednia kolejkę, chyba że nie...  Ciekawią mnie Cyprusy czy będą chcieli zarobić jakoś czy jednak spuścić Legię w klozecie jako największe pośmiewisko w historii LE bez gola i punktu, toż to amatorzy z Irlandii parę lat temu wtłukli 4 gole takim ekipom jak Spurs, PAOK czy Rubin...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Co by tu nie powiedzieć, każdy się żre. Jedni wyżywają się na drugich ale tak naprawdę jedni bez drugich nie mogliby się obyć. Codziennie spotyka się wielka rodzina i zaczynają się jazdy. Gdyby nie było waszych ulubieńców z pewnością byście nie siedzieli tutaj 24 h na dobę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Niezmiernie mi bituś przykro. Mam dzisiaj takie spotkanie rodzinne i mnie nie będzie. Wynagrodzę Ci kiedy indziej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
wiesz dobrze akagi, ze Biczyk sam nie da rady
hjudż i aktorek bankowo dostana wsparcie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
bitek
Cykasz coś dzisiaj czy też na sucho?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Co w tym roku STS zarobil na Lechu to Rumak powinien pomnik dostać albo za swoją niedulość albo za to że dobre kręci. Na filmiku emocje jak na grzybach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie jeden profesor mówił że to już nie ważne czy piszemy przez ó czy u w jakimś słowie, ważne że odbiorca wie o co chodzi... z tym tygodniem temu wiadomo że chodzi o poprzednia kolejkę, chyba że nie...  Ciekawią mnie Cyprusy czy będą chcieli zarobić jakoś czy jednak spuścić Legię w klozecie jako największe pośmiewisko w historii LE bez gola i punktu, toż to amatorzy z Irlandii parę lat temu wtłukli 4 gole takim ekipom jak Spurs, PAOK czy Rubin... Ten profesor to chyba tylko mówił " nie ważne ", ale nieważne... A Cyprusy... tak, to jest ich główny cel w tym roku, " spuścić Legię w klozecie ". Zapewne o niczym innym nie marzą. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
odpoczywam  acz tym co dzis maja zamiar/beda grac kursy z przedzialu @ [email protected] krzyzyk na droge - moja kula podpowiada mi, ze bedzie dzis wesolo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
bitek słyszałem, że z Abramowic nadajesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
akagi, namaść bitka aby w twoim imieniu mógł rozdawać lewatywki tym bardziej krnąbrnym i ewidentnie zasługującym użytkownikom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
bituś lubi jak się " coś dzieje ", to w jakiś sposób go nakręca. Ale ma w sobie to " coś ", za co go lubię. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Jose jak dalej bedziesz fikal to zalatwie ci brak mozliwosci zmiany obrazka pod nickiem do roku 2065
+ podpis "forza juve"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
wiesz dobrze akagi, ze Biczyk sam nie da rady
hjudż i aktorek bankowo dostana wsparcie Hieny antyLegijne sie zlecą. Będą ujadać. Ale oni objawiaja sie tylko jak Legia przegrywa. Jak wygrywa to cisza.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
odpoczywam  acz tym co dzis maja zamiar/beda grac kursy z przedzialu @ [email protected] krzyzyk na droge - moja kula podpowiada mi, ze bedzie dzis wesolo  Nawet chyba nie ma dzisiaj takich, ale to wiadomo klubów co naprawdę potrzebują zwycięstwa dzisiaj to może jest z 3-4. Reszta to już będzie różnie usłyszą jak Zenit że przeciwnik już odpadł to w 7 minut zrobią jak Sowieci z 1-0 na 1-3 ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|