Przeglądając stare numery PSX Extreme'a natknąłem się na reckę tego filmu w kąciku DVD. Zachęcony pozytywną oceną obejrzałem i... Mamy zatem morderstwo, dwójkę agentów FBI, oraz świadków pewnego niefortunnego zdarzenia, którzy są przesłuchiwani. Z początku jest nudno jak skurczysyn, ale jak już przesłuchanie się rozpoczyna robi się coraz ciekawiej, aż do samego końca Film wyprodukował David Lynch, za kamerą stała jego córka - ponoć córka kopiuje co niektóre patenty którymi cechowało się ,,Miasteczko Twin Peaks''. Z bardziej znanych aktorów mamy Bill'a Pullmana i Julię Ormond.
Tak. Jeśli lubisz grę Jeremiego Ironsa, to ci się spodoba. Generalnie ciekawa opowieść o profesorku mieszkającym w Szwajcarii, który wyrusza właśnie do Lizbony by rozwikłać pewną historię sprzed lat. Film zupełnie inny od tego co można obecnie spotkać w kinach, bardzo "europejski". Moim zdaniem warto obejrzeć.
Tak. Jeśli lubisz grę Jeremiego Ironsa, to ci się spodoba. Generalnie ciekawa opowieść o profesorku mieszkającym w Szwajcarii, który wyrusza właśnie do Lizbony by rozwikłać pewną historię sprzed lat. Film zupełnie inny od tego co można obecnie spotkać w kinach, bardzo "europejski". Moim zdaniem warto obejrzeć.
Panowie, mam prosbe; swieta za pasem, poszukuje wiec filmow w tej tematyce (gwiazdka, swieta itp.). Cos do obejrzenia z rodzinka w swieta, wiadomo o co chodzi
Narazie mam to, ale ogladane juz kilka razy i to w miare na swiezo wiec srednia atrakcja..
Listy do M Cztery gwiazdki
Byly chyba tez swieta u Griswaldow (w Krzywym zwierciadle)
Dzieki za pomoc!
Originally Posted by mat2000
To wspaniałe życie Cud na 34 ulicy Opowieśc wigilijna (1970)
Love Actually
Świetne produkcje warte obejrzenia, a niektóre wzlatują pod arcydzieła
Ja od siebie polecam skromną paczke-komediowa rowniez warta obejrzenia:
- Harold i Kumar: Spalone święta(2011) Zły Mikołaj(2003) Noc świętego Mikołaja(2000) Wigilijny show(1988)
Czy fabuła skandynawskiej wersji The Killing jest bardzo podobna do hollywoodzkiej produkcji? To znaczy czy oglądając amerykańską wersję nie ma sensu obejrzeć "oryginał" bo wszystko będzie się ewidentnie powielać?
Z okazji swiat i nudy w TV zabralem sie ponownie za Breaking Bad.
Dawno temu obejrzalem pierwsze 3 odcinki 1 sezonu ale byly tak kurewsko nudne ze dalem sobie spokoj.
Tym razem zalaczylem od finalowego odcinka 1 sezonu. Skonczylem wlasnie 2 sezon i musze przyznac ze jednak serial daje rade jak na razie.
Na minus jednak troche powolna akcja i mimo wszystko pare naciaganych sytuacji po ktorych juz dawno w realnym swiecie by wachali kwiatki od spodu albo siedzieli w pierdlu.
Z okazji swiat i nudy w TV zabralem sie ponownie za Breaking Bad.
Dawno temu obejrzalem pierwsze 3 odcinki 1 sezonu ale byly tak kurewsko nudne ze dalem sobie spokoj.
Tym razem zalaczylem od finalowego odcinka 1 sezonu. Skonczylem wlasnie 2 sezon i musze przyznac ze jednak serial daje rade jak na razie.
Na minus jednak troche powolna akcja i mimo wszystko pare naciaganych sytuacji po ktorych juz dawno w realnym swiecie by wachali kwiatki od spodu albo siedzieli w pierdlu.
Mi się bardziej podobały te początki BB, w późniejszych sezonach serial się trochę staczał.
Ok, ale jeśli ktoś obejrzał tylko 1 sezon amerykańskiej wersji The Killing to warto przejść na skandynawską produkcję czy lepiej już trzymać się remake'u?
No ale wtedy nie było wiadomo co się stanie z amerykańską wersją. Teraz okazuje się, że drugi sezon choć nigdy nie wyszedł na DVD to jest dostępny, do tego wbrew oczekiwaniom zrobili i trzeci sezon. A ponoć i czwarty się szykuje.
Ja obejrzałem tylko S1. Tak więc pytanie czy kolejne trzymają poziom czy jednak lepiej sobie darować remake i przejść na skandynawski oryginał ciesząc się, że obejrzało się tylko pierwszy sezon wersji zza oceanu.
Jeden z lepszych dokumentów z cyklu sport bez fikcji "Kasa będzie jutro" - Dla warszawskiej Polonii sezon 2012/2013 był ostatnim w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy. Z powodu zadłużenia klub nie otrzymał licencji i został karnie zdegradowany do czwartej ligi. W pierwszej połowie 2013 roku media informowały o trudnej sytuacji w Polonii, m.in. o zaległościach w wypłatach. Dokument pokazuje, jak na to wszystko reagowali piłkarze, trenerzy i pracownicy klubu.
Z okazji swiat i nudy w TV zabralem sie ponownie za Breaking Bad.
Skonczylem wlasnie 4 sezon. Serial bardzo dobry, godny obejrzenia od zaraz. Oceny na filmwebie/imdb zasluzone.
Ci ktorzy nie widzieli lub zrezygnowali z ogladania po kilku odcinkach 1 sezonu niech go przemecza lub zaczna ogladac od finalu 1 sezonu. Potem juz tylko lepiej...
Polecam najnowszą produkcję Scorsese - 'Wilk z Walk Street' z DiCaprio w roli głównej. Jeśli ktoś lubi klimat Chłopaków z Ferajny czy Kasyna, to na pewno się nie zawiedzie. Dla mnie najlepszy film jaki miałem okazję oglądać w kinie od bardzo dawna.