Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 29 1 2 14 15 16 17 18 28 29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Dochodzenie (Surveillance)

Przeglądając stare numery PSX Extreme'a natknąłem się na reckę tego filmu w kąciku DVD. Zachęcony pozytywną oceną obejrzałem i... Mamy zatem morderstwo, dwójkę agentów FBI, oraz świadków pewnego niefortunnego zdarzenia, którzy są przesłuchiwani. Z początku jest nudno jak skurczysyn, ale jak już przesłuchanie się rozpoczyna robi się coraz ciekawiej, aż do samego końca smile
Film wyprodukował David Lynch, za kamerą stała jego córka - ponoć córka kopiuje co niektóre patenty którymi cechowało się ,,Miasteczko Twin Peaks''. Z bardziej znanych aktorów mamy Bill'a Pullmana i Julię Ormond.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Nocny pociąg do Lizbony. Widział ktoś ten film?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by TEO
Nocny pociąg do Lizbony. Widział ktoś ten film?

Tak. Jeśli lubisz grę Jeremiego Ironsa, to ci się spodoba. Generalnie ciekawa opowieść o profesorku mieszkającym w Szwajcarii, który wyrusza właśnie do Lizbony by rozwikłać pewną historię sprzed lat. Film zupełnie inny od tego co można obecnie spotkać w kinach, bardzo "europejski". Moim zdaniem warto obejrzeć.

7/10

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by TEO
Nocny pociąg do Lizbony. Widział ktoś ten film?

Tak. Jeśli lubisz grę Jeremiego Ironsa, to ci się spodoba. Generalnie ciekawa opowieść o profesorku mieszkającym w Szwajcarii, który wyrusza właśnie do Lizbony by rozwikłać pewną historię sprzed lat. Film zupełnie inny od tego co można obecnie spotkać w kinach, bardzo "europejski". Moim zdaniem warto obejrzeć.

7/10
Dzięki za opinię.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Powstanie jednak kontynuacja Entourage.

16 stycznia zaczynaja krecic zdjecia do filmu.

Ari Gold i Drama powroca aplauz

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by raf
Panowie, mam prosbe; swieta za pasem, poszukuje wiec filmow w tej tematyce (gwiazdka, swieta itp.). Cos do obejrzenia z rodzinka w swieta, wiadomo o co chodzi smile

Narazie mam to, ale ogladane juz kilka razy i to w miare na swiezo wiec srednia atrakcja..

Listy do M
Cztery gwiazdki

Byly chyba tez swieta u Griswaldow (w Krzywym zwierciadle) smile

Dzieki za pomoc!

Originally Posted by mat2000
To wspaniałe życie
Cud na 34 ulicy
Opowieśc wigilijna (1970)




Love Actually

Świetne produkcje warte obejrzenia, a niektóre wzlatują pod arcydzieła

Ja od siebie polecam skromną paczke-komediowa rowniez warta obejrzenia:

- Harold i Kumar: Spalone święta(2011) Zły Mikołaj(2003) Noc świętego Mikołaja(2000) Wigilijny show(1988)

Ps: Zycze Wszystkim Wesołych Swiat santa

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czy fabuła skandynawskiej wersji The Killing jest bardzo podobna do hollywoodzkiej produkcji? To znaczy czy oglądając amerykańską wersję nie ma sensu obejrzeć "oryginał" bo wszystko będzie się ewidentnie powielać?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Nie ma sensu

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
jesli ktos szuka swiatecznych klimatow pozycja obowiazkowa:

"w krzywym zwierciadle: witaj swiety mikolaju"

klasyka smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Z okazji swiat i nudy w TV zabralem sie ponownie za Breaking Bad.

Dawno temu obejrzalem pierwsze 3 odcinki 1 sezonu ale byly tak kurewsko nudne ze dalem sobie spokoj.

Tym razem zalaczylem od finalowego odcinka 1 sezonu. Skonczylem wlasnie 2 sezon i musze przyznac ze jednak serial daje rade jak na razie.

Na minus jednak troche powolna akcja i mimo wszystko pare naciaganych sytuacji po ktorych juz dawno w realnym swiecie by wachali kwiatki od spodu albo siedzieli w pierdlu.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by ssaczu
Z okazji swiat i nudy w TV zabralem sie ponownie za Breaking Bad.

Dawno temu obejrzalem pierwsze 3 odcinki 1 sezonu ale byly tak kurewsko nudne ze dalem sobie spokoj.

Tym razem zalaczylem od finalowego odcinka 1 sezonu. Skonczylem wlasnie 2 sezon i musze przyznac ze jednak serial daje rade jak na razie.

Na minus jednak troche powolna akcja i mimo wszystko pare naciaganych sytuacji po ktorych juz dawno w realnym swiecie by wachali kwiatki od spodu albo siedzieli w pierdlu.

Mi się bardziej podobały te początki BB, w późniejszych sezonach serial się trochę staczał.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by TriumfWoli
Nie ma sensu

Ok, ale jeśli ktoś obejrzał tylko 1 sezon amerykańskiej wersji The Killing to warto przejść na skandynawską produkcję czy lepiej już trzymać się remake'u?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Conrad ty juz o to w tym roku pytałeś. Czy to przypadkiem nie początek demencji?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
No ale wtedy nie było wiadomo co się stanie z amerykańską wersją. Teraz okazuje się, że drugi sezon choć nigdy nie wyszedł na DVD to jest dostępny, do tego wbrew oczekiwaniom zrobili i trzeci sezon. A ponoć i czwarty się szykuje.

Ja obejrzałem tylko S1. Tak więc pytanie czy kolejne trzymają poziom czy jednak lepiej sobie darować remake i przejść na skandynawski oryginał ciesząc się, że obejrzało się tylko pierwszy sezon wersji zza oceanu.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Jeden z lepszych dokumentów z cyklu sport bez fikcji
"Kasa będzie jutro" - Dla warszawskiej Polonii sezon 2012/2013 był ostatnim w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy. Z powodu zadłużenia klub nie otrzymał licencji i został karnie zdegradowany do czwartej ligi. W pierwszej połowie 2013 roku media informowały o trudnej sytuacji w Polonii, m.in. o zaległościach w wypłatach. Dokument pokazuje, jak na to wszystko reagowali piłkarze, trenerzy i pracownicy klubu.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by ssaczu
Z okazji swiat i nudy w TV zabralem sie ponownie za Breaking Bad.


Skonczylem wlasnie 4 sezon. Serial bardzo dobry, godny obejrzenia od zaraz. Oceny na filmwebie/imdb zasluzone.

Ci ktorzy nie widzieli lub zrezygnowali z ogladania po kilku odcinkach 1 sezonu niech go przemecza lub zaczna ogladac od finalu 1 sezonu. Potem juz tylko lepiej...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Polecam najnowszą produkcję Scorsese - 'Wilk z Walk Street' z DiCaprio w roli głównej. Jeśli ktoś lubi klimat Chłopaków z Ferajny czy Kasyna, to na pewno się nie zawiedzie. Dla mnie najlepszy film jaki miałem okazję oglądać w kinie od bardzo dawna.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Skonczywszy dzis ogladac Breaking Bad przez przypadek wpadlem na info, ze scenarzysta BB pracuje juz nad nowym projektem.

Bedzie to spin-off BB pt. "Better call Soul" grin


Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Gaske
Peaky Blinders?

Miazga 11/10

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789

Strona 16 z 29 1 2 14 15 16 17 18 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, JelineK, Sensei, bukma, latajaca_holenderka, kamel, donic), 710 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1