|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737 |
Wszystko rozkminione wspólnie z pomocą innego użytkownika. Jeśli komuś przy konwertowaniu kode z PLN na GBP na stronie ukash wyskoczy error, to zmiencie kraj na inny wtedy śmiga bez problemu. Mają poprostu błąd na polskiej stronie, pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68 |
mam wiecznie taki komunikat
Your transaction was identified as unusual and can't be completed.
wyplacilem z buka poprzez ukash, nastepnie chcialem ten kod podzielic. wybieram na angielskiej wersji split i potem zamiast podzielic to wyskakuej ten syf. nie jest to pierwszy raz.
moge uznac ze ran na kilkanascie razy przechodzi takie podzielenie.
wie ktos na czym te gowno polega , ze raz jest ok a reszte to cuduja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134 |
Spróbuj założyć nowe konto, najlepiej na innym IP, czyste, wówczas powinno przejść, przynajmniej ten pierwszy raz. W nagłych przypadkach tak można zrobić. A tak to pisać na support angielski, dość szybko odpisują.
|
|
|
Link skopiowany do schowka