Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 55 1 2 8 9 10 11 12 54 55
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
ciekawe na ile to info potwierdzone... jesli by wierzyc temu, ze cala podstawowa 5 ma nie zagrac, to jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby to goscie ogarneli. czytalem, ze Kuovot odzyl ostatnio po powrocie Ville Kaunisto, u siebie 2 x win i minimalna wtopa na wyjezdzie, ale oczywiscie nie z druzynami pokroju Pyrinto.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Jeszcze 30 minut temu na betsafe był @4, ale linie handi obniżyli na +7.5 już dużo wcześniej, chyba udało mi sie w ostatniej chwili.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
tez graliscie ostatnio mecz z turcji po swietnym poscie tego samego goscia co mecz z zimnych finow? smile
widac gosc co jakis czas ma dostep do swietnych newsow smile
Spotkanie: Pinar Karsiyaka - Gaziantep BB
Typ: Gaziantep BB
Kurs: 5,40
Bukmacher: Marathon
Analiza:

Jak to zawsze u mnie, analiza jest krótka i dosadna. Gospodarze grają dzisiaj juniorami i głębokimi rezerwami. Wielu zawodników z pierwszego składu dostało wolne na dzisiejszy mecz a do tego dochodzi też 2 kontuzjowanych. Gaziantep (16 miejsce, ostatnie) przyjeżdża dzisiaj do 4 zespołu ligi w najsilniejszym składzie i z nastawieniem na wygraną (wypowiedź trenera gości). Po kursie 5,60 w Marathon pobieram i polecam ! Kursy lecą w dół !

Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
Przeciez ten mecz Finów to ściema.Buki takie głupie nie są i nie trzymali by takich kursów na gospodarzy i dawno by ten mecz zdjęli.Ciekawe wogóle skąd ten news skoro na stronie nic nie ma.
http://pyrinto.fi/

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Kouvot gwizdek boks

grin

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Pinturicchio
Kouvot gwizdek boks

grin
go go go boks

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Troche sciema wyszła, generalnie bez osłabień z tego co czytałem... to chyba jakaś zorganizowana akcja buków laugh

Narazie chłopaki sie trzymają. Ciekawa linia na under była 166.5 smile

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Originally Posted by buła6
Troche sciema wyszła, generalnie bez osłabień z tego co czytałem... to chyba jakaś zorganizowana akcja buków laugh

Narazie chłopaki sie trzymają. Ciekawa linia na under była 166.5 smile

albo twoja smile

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
no to ladne jaja laugh laugh a gdzie kolega czytal o tych oslabieniach ?

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Originally Posted by Pinturicchio
Originally Posted by buła6
Troche sciema wyszła, generalnie bez osłabień z tego co czytałem... to chyba jakaś zorganizowana akcja buków laugh

Narazie chłopaki sie trzymają. Ciekawa linia na under była 166.5 smile

albo twoja smile
hahaha też mogło by tak być ale nie gram za takie pieniądze żeby takie akcje robić.

Czytałem na innym forum z resztą na wielu pisali.
Pisałem wam chłopaki info nie potwierdzone ja pobrałem +10 delikatnie, a tekst który wkleiłem to cytat.
Powiem tak +10 jest do ogarnięcia w końcu gospodarze ostatnio ładnie u siebie a Tampere to nie Real bez przesady.
Jednak gdyby wyszło coś nie tak, a ktoś sie mną zasugerował to przepraszam.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Originally Posted by buła6
Originally Posted by Pinturicchio
Originally Posted by buła6
Troche sciema wyszła, generalnie bez osłabień z tego co czytałem... to chyba jakaś zorganizowana akcja buków laugh

Narazie chłopaki sie trzymają. Ciekawa linia na under była 166.5 smile

albo twoja smile
hahaha też mogło by tak być ale nie gram za takie pieniądze żeby takie akcje robić.

Czytałem na innym forum z resztą na wielu pisali.
Pisałem wam chłopaki info nie potwierdzone ja pobrałem +10 delikatnie, a tekst który wkleiłem to cytat.
Powiem tak +10 jest do ogarnięcia w końcu gospodarze ostatnio ładnie u siebie a Tampere to nie Real bez przesady.
Jednak gdyby wyszło coś nie tak, a ktoś sie mną zasugerował to przepraszam.

Przecież nikt nie ma pretensji, ja tylko sobie żartuję wink
Każdy ma swój rozum i gra na własną odpowiedzialność.
Ja mam mocno +7,5, lekko win. Grubo za to under 71 Rapla, drżę grin

GL toast

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
ja podobnie +8,5 mocniej i leciutki czysty win. poki co walcza chlopaki smile ostatnio polasilem sie na Le Havre, bo Dunkierka miala byuc mocno oslabiona, a skonczylo sie laniem.. oby dzis nie bylo podobnie boks

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Mnie under kusił bo linia kosmiczna, ale już jedną opcję z tego meczu wybrałem i wystarczy smile

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
W estonii faulują jak pojeby, zmowa przeciwko mnie. Po dwóch minutach drugiej kwarty 9 fauli, inaczej nie umieją zdobywać punktów laugh

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Do przerwy wchodzi tongue

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
25:24 HT nie ma tragedii smile
Po wyniku wnoszę że wolne tempo spotkania, to sprzyja dobremu wynikowi smile

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
+5.... dawac dawac

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Eh, szybko rozdupcyli przewagę.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Po meczu, frajerzy.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
11 sekund do końca. Mają piłkę, zaczynają akcję a tu jeszcze trójka w pape, amatorka puke

Strona 10 z 55 1 2 8 9 10 11 12 54 55

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, alfa, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1