|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
ciekawe na ile to info potwierdzone... jesli by wierzyc temu, ze cala podstawowa 5 ma nie zagrac, to jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby to goscie ogarneli. czytalem, ze Kuovot odzyl ostatnio po powrocie Ville Kaunisto, u siebie 2 x win i minimalna wtopa na wyjezdzie, ale oczywiscie nie z druzynami pokroju Pyrinto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Jeszcze 30 minut temu na betsafe był @4, ale linie handi obniżyli na +7.5 już dużo wcześniej, chyba udało mi sie w ostatniej chwili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
tez graliscie ostatnio mecz z turcji po swietnym poscie tego samego goscia co mecz z zimnych finow?  widac gosc co jakis czas ma dostep do swietnych newsow  Spotkanie: Pinar Karsiyaka - Gaziantep BB Typ: Gaziantep BB Kurs: 5,40 Bukmacher: Marathon Analiza: Jak to zawsze u mnie, analiza jest krótka i dosadna. Gospodarze grają dzisiaj juniorami i głębokimi rezerwami. Wielu zawodników z pierwszego składu dostało wolne na dzisiejszy mecz a do tego dochodzi też 2 kontuzjowanych. Gaziantep (16 miejsce, ostatnie) przyjeżdża dzisiaj do 4 zespołu ligi w najsilniejszym składzie i z nastawieniem na wygraną (wypowiedź trenera gości). Po kursie 5,60 w Marathon pobieram i polecam ! Kursy lecą w dół !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147 |
Przeciez ten mecz Finów to ściema.Buki takie głupie nie są i nie trzymali by takich kursów na gospodarzy i dawno by ten mecz zdjęli.Ciekawe wogóle skąd ten news skoro na stronie nic nie ma. http://pyrinto.fi/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
go go go 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Troche sciema wyszła, generalnie bez osłabień z tego co czytałem... to chyba jakaś zorganizowana akcja buków  Narazie chłopaki sie trzymają. Ciekawa linia na under była 166.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Troche sciema wyszła, generalnie bez osłabień z tego co czytałem... to chyba jakaś zorganizowana akcja buków  Narazie chłopaki sie trzymają. Ciekawa linia na under była 166.5  albo twoja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
no to ladne jaja  a gdzie kolega czytal o tych oslabieniach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Troche sciema wyszła, generalnie bez osłabień z tego co czytałem... to chyba jakaś zorganizowana akcja buków  Narazie chłopaki sie trzymają. Ciekawa linia na under była 166.5  albo twoja  hahaha też mogło by tak być ale nie gram za takie pieniądze żeby takie akcje robić. Czytałem na innym forum z resztą na wielu pisali. Pisałem wam chłopaki info nie potwierdzone ja pobrałem +10 delikatnie, a tekst który wkleiłem to cytat. Powiem tak +10 jest do ogarnięcia w końcu gospodarze ostatnio ładnie u siebie a Tampere to nie Real bez przesady. Jednak gdyby wyszło coś nie tak, a ktoś sie mną zasugerował to przepraszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Troche sciema wyszła, generalnie bez osłabień z tego co czytałem... to chyba jakaś zorganizowana akcja buków  Narazie chłopaki sie trzymają. Ciekawa linia na under była 166.5  albo twoja  hahaha też mogło by tak być ale nie gram za takie pieniądze żeby takie akcje robić. Czytałem na innym forum z resztą na wielu pisali. Pisałem wam chłopaki info nie potwierdzone ja pobrałem +10 delikatnie, a tekst który wkleiłem to cytat. Powiem tak +10 jest do ogarnięcia w końcu gospodarze ostatnio ładnie u siebie a Tampere to nie Real bez przesady. Jednak gdyby wyszło coś nie tak, a ktoś sie mną zasugerował to przepraszam. Przecież nikt nie ma pretensji, ja tylko sobie żartuję  Każdy ma swój rozum i gra na własną odpowiedzialność. Ja mam mocno +7,5, lekko win. Grubo za to under 71 Rapla, drżę  GL 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
ja podobnie +8,5 mocniej i leciutki czysty win. poki co walcza chlopaki  ostatnio polasilem sie na Le Havre, bo Dunkierka miala byuc mocno oslabiona, a skonczylo sie laniem.. oby dzis nie bylo podobnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Mnie under kusił bo linia kosmiczna, ale już jedną opcję z tego meczu wybrałem i wystarczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
W estonii faulują jak pojeby, zmowa przeciwko mnie. Po dwóch minutach drugiej kwarty 9 fauli, inaczej nie umieją zdobywać punktów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Do przerwy wchodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
25:24 HT nie ma tragedii  Po wyniku wnoszę że wolne tempo spotkania, to sprzyja dobremu wynikowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Eh, szybko rozdupcyli przewagę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
11 sekund do końca. Mają piłkę, zaczynają akcję a tu jeszcze trójka w pape, amatorka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|