Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
#61226 12/06/2004 01:31
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Ale beka.
Wchodze na ich strone patrze na jutrzejesze mecz euro2004 a tam zjazd kursow na portugalie z 1,5 na 1,37 i hiszpani z 1,65 na 1,47 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dobrze ze to wczesniej zagralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Widze ze wszyscy licza na obrot kasy na tych meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mam nadzieje ze sie nie przeliczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#61227 12/06/2004 01:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
jak ktos wyplaci od nich kasiore niech da znac ciekawe czy bedea robic problemy z wyplata?

#61228 12/06/2004 01:33
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Quote
Oryginalnie wysłał joker111:
[qb]jak ktos wyplaci od nich kasiore niech da znac ciekawe czy bedea robic problemy z wyplata?[/qb]
mysle ze nie. Jest to dosc dobry buk i teraz nie pozwola sobie na takie cos za maks pare tysiecy euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zrozumieli terz ze to byl blad z ta promocja ale nie maja wyjscia teraz musza sie teraz z tego wywiazac. Mam nadzieje ze mam racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61229 12/06/2004 01:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
obys mial racje bo pewnie duzo ludzi po cichu liczy na ta kasiore, ale nie ma sie co podniecac przedwczesnie

#61230 12/06/2004 01:48
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]Ale beka.
Wchodze na ich strone patrze na jutrzejesze mecz euro2004 a tam zjazd kursow na portugalie z 1,5 na 1,37 i hiszpani z 1,65 na 1,47 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dobrze ze to wczesniej zagralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Widze ze wszyscy licza na obrot kasy na tych meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mam nadzieje ze sie nie przeliczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
ja zagralem za 30 EUR na Hiszpanie po kursie 1.65 i Portugalie po 1.45
te mecze musza wejsc, wszyscy to stawiaja
postawialem nawet 50 zl w Expie na Hiszpanie i Portugalie

jak wejdzie to juz 50 EUR obrotu bedzie

#61231 12/06/2004 04:51
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Portugalia juz za 1.27, Hipszania za 1.37
Jak dla mie polewka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61232 12/06/2004 05:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156
ja juz praktycznie obrocilem 2 krotnie i mam do wyplacenia 95 ojro:)Tylko zrobilem 1 blad bo zalozylem 2 konta jedno te co mam i jedno ze zmyslonymi danymi tak dla zabawy.Jak dojda po Ip to leze:( Jak myslicie sprawdza to?

#61233 12/06/2004 05:09
Dołączył: May 2004
Posty: 410
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 410
Quote
Oryginalnie wysłał Spagetti:
[qb]ja juz praktycznie obrocilem 2 krotnie i mam do wyplacenia 95 ojro:)Tylko zrobilem 1 blad bo zalozylem 2 konta jedno te co mam i jedno ze zmyslonymi danymi.Jak dojda po Ip to leze:([/qb]
I przez takich idiotów jak ty buki i kasyna zabraniają Polakom gry...
Więc rzucam na ciebie pawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#61234 12/06/2004 05:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156
o k... 1 uczciwy w tym kraju buahahaa

#61235 12/06/2004 10:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
K
member
member
K Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
Ja 1 konto zalozylem a nie jak wiekszosc sepow po
kilkanascie ehh bysciem sie wstydzili :rolleyes:

#61236 12/06/2004 10:55
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Quote
Oryginalnie wysłał GumoL:
[qb]Portugalia juz za 1.27, Hipszania za 1.37
Jak dla mie polewka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Wiesz zrozumieli blad i teraz beda stawiac kase u innych zeby odrobic ten blad. Ale to dobrze dla nas znaczy ze maja zamiar wyplacac kase.

#61237 12/06/2004 12:34
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Oryginalnie wysłał GumoL:
[qb]Portugalia juz za 1.27, Hipszania za 1.37
Jak dla mie polewka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Jak sobie przypominam to przedwczoraj Portuglia raczej na pewno była po 1.5, a Hiszpania chyba 1.55 czy 1.6. Jest więc to efekt nagłego zakładania wielu kont przez niektórych

#61238 12/06/2004 12:43
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
A wiec trzba zagrac na remis Hiszpania - Rosja maja dobry kurs nalezy ryzykowac ...

#61239 12/06/2004 13:57
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Hmm.
Wydaje mi sie, ze takie nagle obnizanie kursow (Hipszania z 1.65 > 1.34, Portugalia z 1.5 > 1.27) i dodawanie kolejnych warunkow, ktore trzeba spelnic, aby wyplacic kase (na poczatku obrot dwukrotny, teraz juz pieciokrotny i wplacenie wlasnego depozytu) swiadcza o tym, ze bukmacher nie chce nas oszukiwac, ale chce nam po prostu utrudnic pozbawienie go takiej kasy (50 euro na glowe).
No i przylaczam sie do rzygania na tych, ktorzy zakladaja kilka kont na jednym komputerze (co innego na roznych kompach, na rozne osoby). Mam nadzieje, ze nieuczciwi naucza sie uczciwosci.
Pozdro 600 ;]

#61240 12/06/2004 14:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
Quote
Oryginalnie wysłał GumoL:
[qb]
No i przylaczam sie do rzygania na tych, ktorzy zakladaja kilka kont na jednym komputerze (co innego na roznych kompach, na rozne osoby). Mam nadzieje, ze nieuczciwi naucza sie uczciwosci.
Pozdro 600 ;][/qb]
Nieuczciwi naucza sie uczciwosci? Nie dzis.

Ale Panowie bez jaj to jest bukmacher, myslicie, ze naprawde IP nie jest monitorowane? No chyba, ze ktos zrobil myk z dwoma kontami z jednego kompa i wyplacili bez problemu?

#61241 12/06/2004 14:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
Oryginalnie wysłał GumoL:
[...] teraz juz pieciokrotny i wplacenie wlasnego depozytu) swiadcza o tym, ze bukmacher nie chce nas oszukiwac, ale chce nam po prostu utrudnic pozbawienie go takiej kasy (50 euro na glowe).
Moge sie mylic ale bonus 50euro i wplacenie wlasnego depozytu (30% od niego) to dwie zupelnie odrebne rzeczy.

#61242 12/06/2004 14:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
a nie jest tak, ze 30% to EKSTRA KASA od przelewu jesli do zrobimy z KART lub BANKU??? a 50 euro to zupelnie inna bajka. Ja gram od przedwczoraj i obracam ta 50 euro, ale zadnego 30% nie odnotowalem

#61243 12/06/2004 14:33
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]ludzie zwroccie uwage na kolejna zmiane zasad bonusu - 5x obrot + wplata depozytu ktory trzeba 2x obrocic
[/qb]
Zasugerowalem sie tym postem.. Nie szukalem potwierdzenia na stronie Admirala.

#61244 12/06/2004 14:33
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Polaquin przeczytaj to co napisal Adik - 30% jest od wplacenia wplasnego depozytu

#61245 12/06/2004 14:35
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał GumoL:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]ludzie zwroccie uwage na kolejna zmiane zasad bonusu - 5x obrot + wplata depozytu ktory trzeba 2x obrocic
[/qb]
Zasugerowalem sie tym postem.. Nie szukalem potwierdzenia na stronie Admirala.[/qb]
GumoL z tego co ja wyczytalem sa dwa bonusy - 50E jesli sie rejestrujesz i jesli wplacasz swoja kase to dostajesz 30% od lozonego depozytu

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, rafal08, rymoholik, forty, Akhu, JelineK), 938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,687
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1