|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Ale beka. Wchodze na ich strone patrze na jutrzejesze mecz euro2004 a tam zjazd kursow na portugalie z 1,5 na 1,37 i hiszpani z 1,65 na 1,47 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dobrze ze to wczesniej zagralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widze ze wszyscy licza na obrot kasy na tych meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam nadzieje ze sie nie przeliczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
jak ktos wyplaci od nich kasiore niech da znac ciekawe czy bedea robic problemy z wyplata?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Oryginalnie wysłał joker111: [qb]jak ktos wyplaci od nich kasiore niech da znac ciekawe czy bedea robic problemy z wyplata?[/qb] mysle ze nie. Jest to dosc dobry buk i teraz nie pozwola sobie na takie cos za maks pare tysiecy euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zrozumieli terz ze to byl blad z ta promocja ale nie maja wyjscia teraz musza sie teraz z tego wywiazac. Mam nadzieje ze mam racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
obys mial racje bo pewnie duzo ludzi po cichu liczy na ta kasiore, ale nie ma sie co podniecac przedwczesnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Oryginalnie wysłał dadycool: [qb]Ale beka. Wchodze na ich strone patrze na jutrzejesze mecz euro2004 a tam zjazd kursow na portugalie z 1,5 na 1,37 i hiszpani z 1,65 na 1,47 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dobrze ze to wczesniej zagralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widze ze wszyscy licza na obrot kasy na tych meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam nadzieje ze sie nie przeliczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] ja zagralem za 30 EUR na Hiszpanie po kursie 1.65 i Portugalie po 1.45 te mecze musza wejsc, wszyscy to stawiaja postawialem nawet 50 zl w Expie na Hiszpanie i Portugalie jak wejdzie to juz 50 EUR obrotu bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Portugalia juz za 1.27, Hipszania za 1.37 Jak dla mie polewka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156 |
ja juz praktycznie obrocilem 2 krotnie i mam do wyplacenia 95 ojro:)Tylko zrobilem 1 blad bo zalozylem 2 konta jedno te co mam i jedno ze zmyslonymi danymi tak dla zabawy.Jak dojda po Ip to leze:( Jak myslicie sprawdza to?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 410 |
Oryginalnie wysłał Spagetti: [qb]ja juz praktycznie obrocilem 2 krotnie i mam do wyplacenia 95 ojro:)Tylko zrobilem 1 blad bo zalozylem 2 konta jedno te co mam i jedno ze zmyslonymi danymi.Jak dojda po Ip to leze:([/qb] I przez takich idiotów jak ty buki i kasyna zabraniają Polakom gry... Więc rzucam na ciebie pawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156 |
o k... 1 uczciwy w tym kraju buahahaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188 |
Ja 1 konto zalozylem a nie jak wiekszosc sepow po kilkanascie ehh bysciem sie wstydzili :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Oryginalnie wysłał GumoL: [qb]Portugalia juz za 1.27, Hipszania za 1.37 Jak dla mie polewka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Wiesz zrozumieli blad i teraz beda stawiac kase u innych zeby odrobic ten blad. Ale to dobrze dla nas znaczy ze maja zamiar wyplacac kase.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Oryginalnie wysłał GumoL: [qb]Portugalia juz za 1.27, Hipszania za 1.37 Jak dla mie polewka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Jak sobie przypominam to przedwczoraj Portuglia raczej na pewno była po 1.5, a Hiszpania chyba 1.55 czy 1.6. Jest więc to efekt nagłego zakładania wielu kont przez niektórych
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
A wiec trzba zagrac na remis Hiszpania - Rosja maja dobry kurs nalezy ryzykowac ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Hmm. Wydaje mi sie, ze takie nagle obnizanie kursow (Hipszania z 1.65 > 1.34, Portugalia z 1.5 > 1.27) i dodawanie kolejnych warunkow, ktore trzeba spelnic, aby wyplacic kase (na poczatku obrot dwukrotny, teraz juz pieciokrotny i wplacenie wlasnego depozytu) swiadcza o tym, ze bukmacher nie chce nas oszukiwac, ale chce nam po prostu utrudnic pozbawienie go takiej kasy (50 euro na glowe). No i przylaczam sie do rzygania na tych, ktorzy zakladaja kilka kont na jednym komputerze (co innego na roznych kompach, na rozne osoby). Mam nadzieje, ze nieuczciwi naucza sie uczciwosci. Pozdro 600 ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657 |
Oryginalnie wysłał GumoL: [qb] No i przylaczam sie do rzygania na tych, ktorzy zakladaja kilka kont na jednym komputerze (co innego na roznych kompach, na rozne osoby). Mam nadzieje, ze nieuczciwi naucza sie uczciwosci. Pozdro 600 ;][/qb] Nieuczciwi naucza sie uczciwosci? Nie dzis. Ale Panowie bez jaj to jest bukmacher, myslicie, ze naprawde IP nie jest monitorowane? No chyba, ze ktos zrobil myk z dwoma kontami z jednego kompa i wyplacili bez problemu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Oryginalnie wysłał GumoL: [...] teraz juz pieciokrotny i wplacenie wlasnego depozytu) swiadcza o tym, ze bukmacher nie chce nas oszukiwac, ale chce nam po prostu utrudnic pozbawienie go takiej kasy (50 euro na glowe). Moge sie mylic ale bonus 50euro i wplacenie wlasnego depozytu (30% od niego) to dwie zupelnie odrebne rzeczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362 |
a nie jest tak, ze 30% to EKSTRA KASA od przelewu jesli do zrobimy z KART lub BANKU??? a 50 euro to zupelnie inna bajka. Ja gram od przedwczoraj i obracam ta 50 euro, ale zadnego 30% nie odnotowalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]ludzie zwroccie uwage na kolejna zmiane zasad bonusu - 5x obrot + wplata depozytu ktory trzeba 2x obrocic [/qb] Zasugerowalem sie tym postem.. Nie szukalem potwierdzenia na stronie Admirala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Polaquin przeczytaj to co napisal Adik - 30% jest od wplacenia wplasnego depozytu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał GumoL: [qb] Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]ludzie zwroccie uwage na kolejna zmiane zasad bonusu - 5x obrot + wplata depozytu ktory trzeba 2x obrocic [/qb] Zasugerowalem sie tym postem.. Nie szukalem potwierdzenia na stronie Admirala.[/qb] GumoL z tego co ja wyczytalem sa dwa bonusy - 50E jesli sie rejestrujesz i jesli wplacasz swoja kase to dostajesz 30% od lozonego depozytu
|
|
|
Link skopiowany do schowka