Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 27 1 2 5 6 7 8 9 26 27
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
http://www.triathlonszczecin.pl/pl/

davcio, fechnerinho - startujemy? tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Vendetta
http://www.triathlonszczecin.pl/pl/

davcio, fechnerinho - startujemy? tongue
Triathlon - yyyyyyyyyyy, nie, dziękuję grin

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by Domenico
Witam piwo

To mój pierwszy post w tym dziale. Od wiosny do późnej jesieni zrobiłem multum km na rowerze. Dzięki temu zgubiłem zbędne kg. Chcąc to utrzymać przez zimę, postanowiłem biegać. Mam buty Kalenji Ekiden 50. Z racji tego, iż nie wiedziałem jak to się potoczy (moje bieganie), na początek dobra rzecz, cenowo szczególnie. Nie przedłużając...Biegam po asfalcie (wyłącznie), dystans 5 km. Nawet dzień - dwa przerwy sprawia, że bolą mnie okropnie golenie i kostki po połowie dystansu. Nieco poczytałem o technice biegania, zwróciłem uwagę na to jak sam się zachowuję podczas biegu. Wg moje laickiego oka w tej dziedzinie, mam skłonność do supinacji. W tej sprawie Panowie mam pytanie. Jakie buty będą dla mnie odpowiednie?

Z góry dzięki za odp. Udanych biegów i spełnienia założonych celów na ten 2014.

piwo
jesli faktycznie jestes supinatorem to buty neutralne (w tym te ekideny) sa ok. te bole sa typowe dla poczatkujacych. zwroc uwage na swoja sylwetke w czasie biegu, powinna byc wyprostowana i lekko pochylona do przodu a nie 'zlamana' nad miednica. rob 2-3xtyg prosta gimnastyke (10-30 minut) wzmacniajaca miesnie dolnego kregoslupa, miednicy, bioder i nog. dopoki bole nie mina raczej nie zwiekszaj dystansow, staraj sie biegac po nawierzchni bardziej miekkiej niz asfalt. powodzenia smile

radeke #6131042 18/01/2014 08:19
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by radeke
Pochwalę się (copy/past z endo):

IV bieg Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury.
Cel już od dawna był tylko jeden - złamać rekord z poprzedniego GP (00:24:24) i choć głowa mocno zdeterminowana nie obyło się bez kilku przeszkód... crazy zmęczenie po jedynie 3h snu, śnieg z deszczem na trasie, ból piszczela, kolka jakoś od 2 km, błoto, błoto, mnóstwo błota a dodatkowo na 2,5 km "gps signal lost". Z endo bez zasięgu zupełnie nie wiedziałem czy biegnę na te 24 min., na więcej czy na mniej ? confused Z 50 m przed metą na zegarze dostrzegam dwie dwójki, banan na twarzy, piąteczka z ziomkiem, który już skończył na mecie i pełnia satysfakcji... grin Jest progres - oficjalnie: 00:22:25, poprawa o 1:59 (tego nie zakładałem), na kolejnych będzie już ciężko, ale walczymy dalej .

nie wiem jakim cudem, ale udalo mi sie przeoczyc ta pierwsza w tym roku zyciowke w naszej grupie smirk
spoznione ale szczere gratulacje radeke i duze brawa aplauz

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Dzięki McK smile

Podstawek o której jutro lecisz Chomiczówkę i 5tkę czy 15tkę, bo może jak znajdę chwilę to przyjdę kibicowsko (jeszcze przynajmniej 1 znajomy biegnie) albo zachaczę podczas swojego biegania.

Powodzenia i oby bez poślizgów gwizdek

Platini #6131695 19/01/2014 01:44
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
zapraszam smile

na 5km, start o 10:00, nr 1114 smile

Platini #6131702 19/01/2014 01:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Podstawek, łamiesz 20' boks

Platini #6131754 19/01/2014 02:50
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Podstawek najciężej przez ostatni okres trenował (później dołączył do niego platini), więc przygotowanie jest, trzymam kciuki smile

Platini #6131770 19/01/2014 03:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Powodzenia podstawek, trzymam kciuki, zeby 20 peklo smile

jerome #6131772 19/01/2014 03:20
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
kur... 30 min temu wypierdoli#em się na lodzie na operowane kolano, boli.

okład z lodu, jak jutro na chomiczówkę nie dam rady przybiec to coś grubszego, kur#a frown

Platini #6132178 19/01/2014 16:21
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Arek Gardzielewski z czasem 15:15 wygrał,

podstawek połamał 20 izi, 19:xx cos mial.

Platini #6132179 19/01/2014 16:24
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Aaaa jeszcze mocno finiszował i kogoś tam na ostatnich metrach machnął.:)

Graty !! Czekamy na relację...

Platini #6132392 19/01/2014 21:00
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
skończyłem w 19:34 smile

O ile wczoraj pogoda była bardzo sympatyczna - lekki mróz, bez opadów i bez wiatru, to dzisiaj była masakra. -8 stopni, mocny wiatr i zacinający śnieg. Krótko biegam więc nawet na treningu nie miałem tak trudnych warunków. Potwierdziło się to, że na Chomiczówce zawsze jest kiepska pogoda grin Trasa też nie sprzyjała osiągnięciu dobrego wyniku. Kręta, miejscami trzeba było się prawie zatrzymać, ale przynajmniej nie było ślisko. Wg wykresu wyszły jakieś podbiegi. Jednak w ogóle ich nie czułem. Jeszcze obsuwał mi się pasek tętna więc wszystkie plagi egipskie na mnie spadły smile Na finiszu rzeczywiście mocno przycisnąłem i wyprzedziłem tych, których miałem w zasięgu. Ostatecznie i tak są sklasyfikowani przede mną, bo stałem blisko startu laugh

Dzięki radeke za doping piwo Zmobilizowało mnie to do finiszu. Po kilku minutach poszedłem w tamto miejsce, ale już musiałeś się przemieścić wink

Wstępny plan był, żeby atakować 19:00, ale przy takich warunkach i krętej trasie zweryfikowałem swoje plany do 20:00 więc udało się zrealizować cel.

miejsce 57/809

PS. Na którejś stronie był konkurs, żeby wytypować czas Gardzielewskiego. Do wygrania buty asics. Typowałem 15:13, zrobił 15:15. Było blisko. Chyba muszę nauczyć go finiszować laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Elegancko, widać ciężka praca na treningach przynosi znakomite efekty. piwo
Z warunkami to tak jak piszesz - mocno odczuwalne zimno no i ta poskręcana trasa. crazy
Ja z kolei jak skończyłeś to poszedłem na metę, bo myślałem, że tam Cię znajdę jak będziesz folie izotermiczną pobierał albo stał po michę ale zaraz ludzi się zbiegło i już Cię nie spotkałem. Jeszcze trochę na mecie postałem i później udałem się w kierunku auta, po drodze jeszcze spotkałem kolegę, który już rozgrzewał się do startu na "pietnastaka".

Kurcze z Gardzielewskim to było dać znać to bym go na finiszu odpowiednio zmobilizował albo całkiem pogonił i były by asicsy grin

Jeszcze raz gratulacje, świetny czas aplauz

radeke #6132849 20/01/2014 01:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
strasznie sie zdziwilem jak zoabczylem słabiutki czas Gardzielewskiego ale juz wiem skad taki wynik https://www.facebook.com/ArkadiuszGardzielewski wink
Sam obstawialem o minute lepszy smile

Gratuluje Podstawek piwo

Platini #6133147 20/01/2014 06:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
gratulacje jeszcze raz podstawek aplauz
jak przy slabej pogodzie taki wynik, to jeszcze bedziesz w czerwcu rewidowal cele na 2014 wink piwo

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,775
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,775
Likes: 12
Gratulacje toast Super sie czyta ten temat

rafal08 #6133373 20/01/2014 15:10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by rafal08
Gratulacje toast Super sie czyta ten temat
Panie, tu nie ma co czytać tylko trzeba zapierdalać grin

fechu #6133401 20/01/2014 16:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by rafal08
Gratulacje toast Super sie czyta ten temat
Panie, tu nie ma co czytać tylko trzeba zapierdalać grin

[Linked Image]

Platini #6133697 20/01/2014 22:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by michael89
I tu sie z wami nie zgodze, nie ma tanszego sportu


A ze jest duzo zbednych i drogich gadzetow to inna bajka

Podst sprzet:
buty: powiedzmy 150 zl
stoper: mozna za 20 zl kupic
Dla osob, które nie moga zyc bez pulsometra to spokojnie mozna kupic za 50 zl i tez sie nada i uwaga ma juz stoper
getry: 50 zl
koszulka:50 zl
Każdy ma prawo myśleć inaczej, ja jestem zdania że bieganie do tanich sportów nie należy.
Kto biega w jednej koszulce? wink
Do tego gdzie odzież na zimę?
Idąc tym tropem każdy sport będzie tani - taki minimalizm. Nie w tym jednak chyba rzecz.


podstawek
piwo Poleciałeś ładnie, lecz jak pisałem na Endo niczego innego nie można się było spodziewać. Teraz wiadomo na co polowanie grin

fech ma rację, naginać pogodnie

Strona 7 z 27 1 2 5 6 7 8 9 26 27

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1