Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 27 1 2 6 7 8 9 10 26 27
Platini #6133715 20/01/2014 22:43
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Dzięki wszystkim piwo

Platini, właśnie przez to, że dużo biegam to jest większa presja grin
następny start też na 5km dopiero na początku marca

Swoją drogą powiem Wam, że te 5km to dziki dystans laugh przy 10km jest czas, żeby lekko odetchnąć, zwolnić. A na piątkę gaz przez cały bieg. Na mecie byłem bardziej zmęczony niż po wszystkich dychach. Łapałem oddech przez dobre 10 minut

Jeśli chodzi o koszty to na moim przykładzie tenis > bieganie > piłka

Bonus: Unibet
Platini #6133716 20/01/2014 22:44
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
A i jeszcze się pochwalę rywalizacją na endo:

http://www.endomondo.com/event/vGKKggKMP-s wink

Platini #6133725 20/01/2014 22:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kobieta Cie klepneła.

Platini #6133726 20/01/2014 23:00
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
bo jechała na kodach

jerome #6133730 20/01/2014 23:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Pominąłem ten wpis wink
Originally Posted by jerome
Podstawek najciężej przez ostatni okres trenował (później dołączył do niego platini), więc przygotowanie jest, trzymam kciuki smile

Podstawek trenował bez przerwy, bo nie miał po czym odpoczywać jak sam kiedyś zaznaczył wink
Natomiast przy mnie chyba nie liczyłeś, że będę jechał z treningami jak choćby jesienią tongue bym się zajechał od razu, byłem zmęczony, potrzebne było kilka tygodni odpoczynku, teraz można już dalej śmigać.

Podstawek - Ty masz grafik napięty jeśli chodzi o starty grin U mnie na razie tylko 3 starty, gdzie chcę być, do tego dochodzi 2 próbne, lista pewnie się wydłuży o jakieś mniejsze ale z pewnością nie będzie ich dużo.
Co do samej 5tki - nigdy jej na zawodach nie robiłem ale sobie wyobrażam tą petardę od początku nurek

Platini #6133825 21/01/2014 02:18
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Przyznać się kto występował:

wink
RUNNERS ARE ALSO HAPPY




a ja jutro znów do lekarza, miałem iść na konsultację dopiero 4.02, a tu kolano od soboty nadal boli i przyspieszona wizyta blush frown

radeke #6133840 21/01/2014 02:53
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
no proszę

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by podstawek
(...)
Swoją drogą powiem Wam, że te 5km to dziki dystans laugh przy 10km jest czas, żeby lekko odetchnąć, zwolnić. A na piątkę gaz przez cały bieg. Na mecie byłem bardziej zmęczony niż po wszystkich dychach. Łapałem oddech przez dobre 10 minut
(...)
hehehe, mam dokladnie tak samo smile
na finiszu dychy to jeszcze czlowiek da rade kombinowac kogo da sie dogonic, wyprzedzic itp, generalnie czuje jakis tam zapas i mysli: 'juz tylko 1k' wink
a na piatce to juz sie tylko marzy, zeby moc sie wreszcie zatrzymac i mysli: 'ja p...., jeszcze caly 1k' grin moj 'ulubiony' dystans wink
ja tez planuje piatki na poczatek roku, tylko nieco wolniej wink start kontrolny za miesiac, docelowy za 3, plan minimum - zlamac te cholerne 20 minut wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Platini #6137720 25/01/2014 02:22
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Dawać no tutaj update'y co u kontuzjowanych słychać? Jak zdrowie?

radeke...

jerome...

vendetta...

Kuba?(bo coś ostatnio nie widzę cię na endo)

marzano...

kukis znowu kontuzja? Czy pijesz od porażki Hewitta? wink

fechu #6137803 25/01/2014 02:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Ja zamiast biegac co kilka dni i sprawdzac czy moze juz mi nie przeszlo postanowilem poslucha fizjo i siedziec na dupie dłuzszy okres czasu.
Na co dzien mnie to nie boli wiec nie wiem czy już sie wyleczylem czy nie ale jeszcze nie sprawdzam wink Rozciągam się codziennie i robie wszystko zgodnie z zaleceniami. Wszystko procz tego ze chodze na silownie a tez nie powinienem tongue No le bez zartów. Gdybym nie smigal na silke to juz bym chyba clakiem zwariowal... laugh
Waga z 78 w Szamotulach to 84,5kg dzisiaj rano wink W mysl zasady najpierw masa, pózniej rzezba!!!

Platini #6137925 25/01/2014 04:26
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Dziękuję V za raport, wracaj do zdrowia chłopie smile

Jest jeszcze Szpaku z kontuzją(u niego wiem co się dzieje akurat smile )

Platini #6137948 25/01/2014 04:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
Panowie a czy pani Marzena jeszcze dopisuje do sekretnego klubu Endomondo?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
a co się dzieje fech?
Zeby nie bylo to ja oczywiscie z ukrycie obserwuje Wasze poczynania i nie moge się juz doczekac az wroce do biegania smile
Choc moja dziewczyna się cieszy ze przytylem laugh

Platini #6137991 25/01/2014 05:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Szpaku nie jest w 100% fit po ostatniej kontuzji. I ma zimowego lenia do tego grin


Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by alan2000
Panowie a czy pani Marzena jeszcze dopisuje do sekretnego klubu Endomondo?
Jeśli w przeciągu 24h nie skontaktuje się z tobą lupus to trzeba dzwonić na policję bo to znaczy, że coś mu się stało smile

fechu #6137998 25/01/2014 05:22
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Originally Posted by fechnerinho
Szpaku nie jest w 100% fit po ostatniej kontuzji. I ma zimowego lenia do tego grin

nie dziwie się ze ma lenia bo tam kolo mroza to mu musi niezle zawiewac :/
Fech dawaj jutro na kortza http://biegkortza.pl/O_biegu/49 !
No i pameitaj o zBiegiemNatury. Szkoda by bylo gdybys nie zlaiczyl cyklu. Medal by Cie ominal tongue Poza tym teraz dorwalismy kasiastego sponsora i znowu dodajemy po bulce i kiebasie do pakietu startowego wink Procz tego bedzie mozna wyloswac jakies konkretne nagordy( koszulki, masaze...browary laugh ).

Platini #6138005 25/01/2014 05:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Trasa Kortza ta sama? JEśli tak to tam będzie masakra przecież laugh

zBN na pewno pocisnę w następnym. Zwłaszcza, że sam Kulczyk się zaangażował w sponsoring grin

fechu #6138008 25/01/2014 05:31
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
ja w końcu postanowiłem wyleczyć piszczele i itbsa, poszedłem do fizjo i na razie się rehabilituje i wzmacniam żeby na wiosne już śmigać bezboleśnie smile
W sumie nawet dobry moment bo warunki do biegania średnie teraz
Jak się w ogóle zapatrujecie na bieganie na mrozie ? gdzieś tam czytałem, że przy -10 to już jest groźne dla płuc, pękają pęcherzyki płucne chyba confused

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Originally Posted by qbasmuggy
ja w końcu postanowiłem wyleczyć piszczele i itbsa

jakas plaga tongue

Jak cwicenia wzmacniajace robisz? Wałka uzywasz czy nie?

Strona 8 z 27 1 2 6 7 8 9 10 26 27

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu), 803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,133
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1