Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#61380 11/06/2004 20:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972

Bonus: Unibet
#61381 11/06/2004 21:13
Dołączył: May 2001
Posty: 935
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 935
Witam

Zarejstrowałem się w http://www.admiralbet.com/ dostałem bonusa którego trzeba obrócic 5 razy a nie 2 jak ktoś ...Promocja trwa do 04/07/2004

POZDRAWIAM

#61382 11/06/2004 21:42
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał tooom19:
[qb]Witam

Zarejstrowałem się w http://www.admiralbet.com/ dostałem bonusa którego trzeba obrócic 5 razy a nie 2 jak ktoś ...Promocja trwa do 04/07/2004

POZDRAWIAM[/qb]
zmienili to pod wplywem masowego zakladania kont, Ci ktorzy rejestrowali sie przed zmiana musza obrocic dwa razy

#61383 11/06/2004 21:50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ale musza obrocic tak zeby bylo minimalnie 100euro? a na przyklad jak zapodam 6 singli i wyjde na 100 euro to bede mogl wyplacic? czy musze sie zmiescic w 2 cyklach

#61384 11/06/2004 21:51
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Ci ktorzy sie rejestruja teraz musza obrocic 5-krotnie czyli 50 * 5 = 250
a Ci ktorzy rejestrowali sie wczesniej 2krotnie czyli 100

wg mnie nie istotne czy to signe w liczbie 7 czy w liczbie 2 - wazne zeby byla ta kwota, ale mozesz zawsze zapytac sie ich supportu

#61385 11/06/2004 21:52
Dołączył: May 2001
Posty: 935
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 935
Spox już wiem wszystko nie poczytałem wszystkich tematów związanych z tym bukiem (są już 3 )

Pozdrawiam

#61386 11/06/2004 21:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ps. ma ktos tam kilka kont?

#61387 11/06/2004 22:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64
No i przez takich własnie ludzi cały interes pojdzie sie ****ć, bo zablokują Polakom mozliwosc wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#61388 11/06/2004 22:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Ja nawet jeszcze nie dostalem potwierdzenia o zalozonym koncie wrrrrrr

#61389 11/06/2004 22:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
Quote
Oryginalnie wysłał DeBeściak:
[qb]No i przez takich własnie ludzi cały interes pojdzie sie ****ć, bo zablokują Polakom mozliwosc wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
prze *** jestes jak bys byl spostrzegawczy to bys zauwazyl ze to jest pytanie a nie ze mam juz 10 kont pajacu

#61390 11/06/2004 23:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał larsson:
[qb]Ja nawet jeszcze nie dostalem potwierdzenia o zalozonym koncie wrrrrrr[/qb]
Pisz do supportu.

#61391 11/06/2004 23:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
A tam czeba po angielsku zapewne ? i nie widza adresa

#61392 11/06/2004 23:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
a ja załozylem konto w euro a dali mi 50 dolarów . jak myslicie nie bedzie komplikacji ? Moze napisac maila ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#61393 11/06/2004 23:39
Dołączył: Jan 2002
Posty: 44
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 44
Co do Admiralbet to zmienili obrót bonusa z 2 na
5 dzis ok godz 17-tej.Wnioskuje po poście
toooma19...ja rejestrowalem sie okolo 16.30 i
reguły były jeszcze takie jak pisano wcześniej

#61394 11/06/2004 23:44
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał Gregov:
[qb]a ja załozylem konto w euro a dali mi 50 dolarów . jak myslicie nie bedzie komplikacji ? Moze napisac maila ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Pewnie przy rejestrowaniu zmieniłes walute z euro na zielone

#61395 11/06/2004 23:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
hmmmm dziwne na 99% jestem pewny ze zakladalem w euro , ale teraz patrze do profilu uzytkownika i CURRENCY mam w USD. No cóż pogramy zielonymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#61396 12/06/2004 01:42
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Czy ktos z klientow Mrbookmaker dostal 3 freebety kazdy na sume 1 eur? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61397 12/06/2004 01:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Czy ktos z klientow Mrbookmaker dostal 3 freebety kazdy na sume 1 eur? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Chyba kazdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo mi tez dali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdr,
sebau

#61398 12/06/2004 01:46
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Heh milo z ich strony dawno juz pociagow nie gralem, ale teraz to sobie poszaleje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61399 12/06/2004 11:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Quote
Oryginalnie wysłał sebau:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Czy ktos z klientow Mrbookmaker dostal 3 freebety kazdy na sume 1 eur? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Chyba kazdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo mi tez dali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdr,
sebau[/qb]
Zarejestrowalem sie w Mrbookmaker i nie dostalem 3 euro w promocji.Czy tam dostaje sie jakis promo code ktory jest do wpisania na stronie glownej ? Prosze o odpowiedz !!

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1