|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 935 |
Witam Zarejstrowałem się w http://www.admiralbet.com/ dostałem bonusa którego trzeba obrócic 5 razy a nie 2 jak ktoś ...Promocja trwa do 04/07/2004 POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał tooom19: [qb]Witam Zarejstrowałem się w http://www.admiralbet.com/ dostałem bonusa którego trzeba obrócic 5 razy a nie 2 jak ktoś ...Promocja trwa do 04/07/2004 POZDRAWIAM[/qb] zmienili to pod wplywem masowego zakladania kont, Ci ktorzy rejestrowali sie przed zmiana musza obrocic dwa razy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
ale musza obrocic tak zeby bylo minimalnie 100euro? a na przyklad jak zapodam 6 singli i wyjde na 100 euro to bede mogl wyplacic? czy musze sie zmiescic w 2 cyklach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Ci ktorzy sie rejestruja teraz musza obrocic 5-krotnie czyli 50 * 5 = 250 a Ci ktorzy rejestrowali sie wczesniej 2krotnie czyli 100
wg mnie nie istotne czy to signe w liczbie 7 czy w liczbie 2 - wazne zeby byla ta kwota, ale mozesz zawsze zapytac sie ich supportu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 935 |
Spox już wiem wszystko nie poczytałem wszystkich tematów związanych z tym bukiem (są już 3 )
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ps. ma ktos tam kilka kont?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64 |
No i przez takich własnie ludzi cały interes pojdzie sie ****ć, bo zablokują Polakom mozliwosc wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Ja nawet jeszcze nie dostalem potwierdzenia o zalozonym koncie wrrrrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
Oryginalnie wysłał DeBeściak: [qb]No i przez takich własnie ludzi cały interes pojdzie sie ****ć, bo zablokują Polakom mozliwosc wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] prze *** jestes jak bys byl spostrzegawczy to bys zauwazyl ze to jest pytanie a nie ze mam juz 10 kont pajacu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał larsson: [qb]Ja nawet jeszcze nie dostalem potwierdzenia o zalozonym koncie wrrrrrr[/qb] Pisz do supportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
A tam czeba po angielsku zapewne ? i nie widza adresa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
a ja załozylem konto w euro a dali mi 50 dolarów . jak myslicie nie bedzie komplikacji ? Moze napisac maila ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2002
Posty: 44 |
Co do Admiralbet to zmienili obrót bonusa z 2 na 5 dzis ok godz 17-tej.Wnioskuje po poście toooma19...ja rejestrowalem sie okolo 16.30 i reguły były jeszcze takie jak pisano wcześniej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oryginalnie wysłał Gregov: [qb]a ja załozylem konto w euro a dali mi 50 dolarów . jak myslicie nie bedzie komplikacji ? Moze napisac maila ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Pewnie przy rejestrowaniu zmieniłes walute z euro na zielone
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
hmmmm dziwne na 99% jestem pewny ze zakladalem w euro , ale teraz patrze do profilu uzytkownika i CURRENCY mam w USD. No cóż pogramy zielonymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214 Likes: 9 |
Czy ktos z klientow Mrbookmaker dostal 3 freebety kazdy na sume 1 eur? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]Czy ktos z klientow Mrbookmaker dostal 3 freebety kazdy na sume 1 eur? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Chyba kazdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo mi tez dali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr, sebau
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214 Likes: 9 |
Heh milo z ich strony dawno juz pociagow nie gralem, ale teraz to sobie poszaleje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Oryginalnie wysłał sebau: [qb] Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]Czy ktos z klientow Mrbookmaker dostal 3 freebety kazdy na sume 1 eur? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Chyba kazdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo mi tez dali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr, sebau[/qb] Zarejestrowalem sie w Mrbookmaker i nie dostalem 3 euro w promocji.Czy tam dostaje sie jakis promo code ktory jest do wpisania na stronie glownej ? Prosze o odpowiedz !!
|
|
|
Link skopiowany do schowka