Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 29 1 2 19 20 21 22 23 28 29
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Panowie znajdzie gdzies Wzgorza maja oczy 3 ? Czy nie ma tego filmu jeszcze...

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by **Łuki**
Panowie znajdzie gdzies Wzgorza maja oczy 3 ? Czy nie ma tego filmu jeszcze...
A jest takie cos wogóle? Ja tylko dwójke kojarzę.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Oglądał ktoś pilota nowego serialu HBO Detektyw ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by oli
Oglądał ktoś pilota nowego serialu HBO Detektyw ?

całkiem sporo grono ktosiów oglądało - w samych Stanach podobnież około 2.33 miliona osób

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
źle spercyzowałem pytanie czy warto poświęcić na to czas.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by oli
źle spercyzowałem pytanie czy warto poświęcić na to czas.
jak najbardziej...
http://www.serialowa.pl/67861/hity-tygodnia-banshee-sherlock-detektyw-brooklyn-9-9-episodes/6/

Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
Obrodziło powrotami sprawdzonych seriali w Nowym Roku. Jestem po 10 odcinku 9 sezonu SN i Winchesterowie trzymają poziom, dzięki wydatnej pomocy Crowleya i Castiela. Niezłą bekę mają panowie na planie, bo chwilami ten serial ociera się o naprawdę dobrą, pozytywną komedię. Na szczęście nie zapomina się o efektach specjalnych i osi całej historii w 9. sezonie, czyli aniołach i ich życiu na ziemi.
Z kolei wznowienie The Following - niespecjalnie mi podeszło, było parę fajnych motywów, ale "gdzieś już to widziałem". Daję jeszcze dwa odcinki i jak się nie rozkręci, to trzeba podziękować Kevinowi B. i spólce.
Później opiszę True Detective, przede mną pierwsze dwa odcinki.

Ps. Jeśli Di Caprio nie dostanie Oscara za "Wilka" to ja już nie wiem kogo musiałby zagrać...

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Leo nie dostanie Oscara.

Matthew McConaughey zagral rownie dobrze a ze Akademia lubi poswiecenia aktorow do rol to wielce prawdopodobne jest ze to on zgarnie Oscara.

Ten czarnuch co zagral w Zniewolonym tez spore szanse. Leo dopiero na 3-4 miejscu.

Wracajac do seriali - obejrzalem pierwwze dwa odcinki True Detective. Swietna obsada, dobrze grane przez Harrelsona i McConaughey`a. Warto obejrzec. Oby sie kupa z tego nie zrobila jak z wiekszoscia seriali co wystartowaly w zeszlym roku.

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
To ja zapytam - skąd fenomen tego Wilka? Prosta, albo nawet bardzo prosta historia, którą można by opowiedzieć pewnie w 30 minut - Scorsese zrobił z tego 3 godziny. To prawda, że film się nie dłuży, ale nie mogę powiedzieć, że mnie jakoś szczególnie wciągnął. Prosta recepta - Di Caprio, piękne kobiety ze zjawiskową blondynką na czele, sex, pieniądze i narkotyki. I samo się ogląda. Ale żeby piać nad tym z zachwytu?

A tymczasem na każdym kroku słychać tylko jak dobry jest to film.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 306
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 306
Nie no, co chcesz. magia nazwiska reżysera, Di Carpio, dupy, dragi, 3h powtarzania w koło TYCH SAMYCH SCEN.
Takie American Pie tylko z lepszymi aktorami i masz arcydzieło nad którym wszyscy pieją z zachwytu.
3/10 to max.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by HoMiK155
Ja mam zdanie zupełnie odmienne niż Artek. Smarzowski ten film położył. Nie oceniam, czy jest to dobra ekranizacja książki, ale jako problem ważny społecznie ten film do mnie nie trafił. Po pierwsze nie daje żadnej nadziei na wyjście z nałogu. Zamknięte koło: nałóg-odwyk-nałóg-odwyk. Pokazuje bezcelowość walki z alkoholizmem i przez to może załamać wielu chorych i nie pomoże im wyjść z nałogu. Sporo błędów jeśli chodzi o zachowanie typowego pijaka (nigdy nie nosi flaszek na wierzchu, itp.)

Smarzowski przesadził też jeśli chodzi o środki wyrazu, których jest za dużo i zaciemniają obraz. Skupił się na tym JAK pokazać, a nie CO pokazać. Dobry pomysł z Woronowiczem jako "wewnętrzy głos", ale kompletnie niewykorzystany. Brakowało choćby pomysłu takiego jak w "Dniu Świra" gdzie slyszymy myśli bohatera.

Ocena: 5/10

Mam podobne odczucia. Słyszałem różne opinie i nie miałem specjalnie wygórowanych oczekiwań, mimo to lekki niedosyt pozostał.
Przedewszystkim film jest jednowymiarowy. Opowiada o obrzydliwości i destrukcyjności alkoholizmu i tylko o tym. Scenariusz jest maksymalnie uproszczony, do tego przewidywalny. Ani to śmieszne ani intrygujące ani ciekawe. Brakuje tego, do czego ostatnio przyzwyczaił Smarzowski: solidnego i niespodziewanego pierdolnięcia w głowę. No chyba, że komus wystarczą wymiociny albo dupa wymazana stolcem. Studium nałogu tez trudno to nazwać. O głównym bohaterze trudno powiedzieć coś więcej, poza tym, że jest wygadany i ładuje. Za płytkie to. Historie towarzyszy z ośrodka też takie na jedną modłę (chociaż scena z człowiekiem który wyskoczył z okna mi się podobała).
Realizacja na wysokim poziomie, Więckiewicz, Preis, Braciak klasa sama w sobie. W ogóle aktorsko bez zarzutu.
Jeżeli miałbym porównywać film do poprzednich Smażowskiego, to do Małżowiny. Podobna konwencja. Montaż imo roobi gorzej niż lepiej. Co innego gdyby sceny 'od końca' również logicznie się zgadzały.
6/10 maks.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Jackass Presents: Bad Grandpa

dobrze2 dobrze2 dobrze2 dobrze2 dobrze2

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Czy ktoś oglądał któryś z ponizszych seriali:

Once upon a time

Hannibal

The Originals

Orphan Black???

Jak wrażenia?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
Once upon a time

Ogladam z dziecmi lat 13 i 8 im sie strasznie podoba. Lekki latwy i przyjemny seial

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Hannibala oglądałem, szału nie było jak dla mnie.

Ostatnio Luthera zacząłem i jestem po 2 sezonach. Pierwszy bdb, drugi mega. Polecam jak ktos nie widzial, smile

1szy 6 odcinkow po 1h, 2gi 4 odcinki po 1h.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
dzięki za opinie panowie piwo
Obejrzałem dwa odcinki Hannibala (oglądam z moją drugą połówką) i jej się nie bardzo podobało, więc przerzuciliśmy się na Orphan Black - pomysł dosyć oryginalny i lekko "fantastyczny" ale ogląda się przyjemnie i dzisiaj pewnie skończymy pierwszy sezon, wtedy napiszę czy warto się za niego "brać" wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Hannibal bardzo specyficzny, z czasem się rozkręca.

Z filmów :
The family 5/10

Nic specjalnego, komedia akcji z niezłą obsadą i dość oklepaną historią.

Bad Grandpa 7,5/10

Tu się uśmiałem laugh a już akcja na wyborach małej miss genialna wink

Runner runner 3/10

Fajna tematyka i słabe wykonanie. No i bardzo drewniany Timberlake.

Układ zamknięty 8/10

Świetny, cały czas trzyma w napięciu. Bardzo dobrze spędzony czas.

Dziewczyna z szafy 4/10

Nie wiem skąd zachwyty nad tym filmem. Mnie momentami męczył.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by alan2000
Once upon a time

Ogladam z dziecmi lat 13 i 8 im sie strasznie podoba. Lekki latwy i przyjemny serial
Też się do tego przymierzam, ale wydawało mi się że to jest wersja starych bajek... ale w wersji dla dorosłych (oczywiście nie w tym sensie, że jakieś porno wink ).

Ale najpierw trzeba skończyć The Unit. smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Orphan Black

Pierwszy sezon ma 10 odcinkow. Drugi sezon startuje w kwietniu.

Smialo mozna ogladac bo serial dobry i ma potencjal. Wciaga i nie nudzi. Dobra rola Tatiany Maslany.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by ssaczu
Orphan Black

Pierwszy sezon ma 10 odcinkow. Drugi sezon startuje w kwietniu.

Smialo mozna ogladac bo serial dobry i ma potencjal. Wciaga i nie nudzi. Dobra rola Tatiany Maslany.


*ROLE wink

skończyłem wczoraj i odczucia mam pozytywne, serial nie męczy, a nawet wciąga, a Maślany w każdej z ról ma coś innego do zaoferowania, osobiście najbardziej do gustu przypadła mi Cossima wink

Strona 21 z 29 1 2 19 20 21 22 23 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, alfa, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, forty), 2,130 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1