Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
mazik #6149308 05/02/2014 21:50
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pawcias itp to wszystko tłumaczy na podstawie domysłów, tak jak Oskar własnie, a regulamin brany dosłownie słowo w słowo jest po stronie artbory'ego. Bukmacher dał ciała, bo jakiś głąb tak skonstruował regulamin i się nie potrafią przyznać (albo rozumują tak jak Pawcias i Oskar - że gracz ma sie domyśleć o co chodzi czyli domniemywania).
I zgadzam się, że tego typu punkty regulaminu są bezsensu, bo czemu ma to służyć? wiadome czemu - tylko temu aby potem mieć pretekst do zayebania kasy, więc po co w ogóle bonusy dają? dno i 100 metrów mułu, nastepnym razme wymyślą, że ubiegać się o bonus można tylko w dni deszczowe i też będzie furtka aby potem kasę zayebać.

Bonus: Unibet
Conrad #6149312 05/02/2014 21:55
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Nareszcie ktoś kto pisze prawdę. Dzięki Mazik.

mazik #6149324 05/02/2014 22:07
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by mazik
Pawcias itp to wszystko tłumaczy na podstawie domysłów, tak jak Oskar własnie, a regulamin brany dosłownie słowo w słowo jest po stronie artbory'ego. Bukmacher dał ciała, bo jakiś głąb tak skonstruował regulamin i się nie potrafią przyznać (albo rozumują tak jak Pawcias i Oskar - że gracz ma sie domyśleć o co chodzi czyli domniemywania).
I zgadzam się, że tego typu punkty regulaminu są bezsensu, bo czemu ma to służyć? wiadome czemu - tylko temu aby potem mieć pretekst do zayebania kasy, więc po co w ogóle bonusy dają? dno i 100 metrów mułu, nastepnym razme wymyślą, że ubiegać się o bonus można tylko w dni deszczowe i też będzie furtka aby potem kasę zayebać.

Bonusy są po to żeby grać. Jeżeli ktoś oszukuje musi się liczyć z konsekwencjami. Bukmacher nikogo w tym przypadku nie oszukał. Bronił się przed oszustwem ze strony klienta.

Conrad #6149333 05/02/2014 22:15
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Pawcias, czemu tak Ci przeszkadza dochodzenie swoich praw?

Pawcias #6149338 05/02/2014 22:19
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Originally Posted by Pawcias
@artbory


Moja teoria jest taka, że sam nie jesteś uczciwy. Próbowałeś wyłudzić bonus. Nawet gdybym był milionerem nie zagrałbym remisu za 222 złote.

Zrobiłeś kontrę u innych buków na 1 i 2, ewentualnie lay remis na giełdzie. Oni dopisali Ci bonus przed rozpoczęciem meczu.

Tu zamiast spokojnie poobracać, znowu zagrałeś remis w Expekt za całą kwotę i kontrę u innych buków albo lay na giełdzie. W końcu ktoś w Expekt się dopatrzył i podpiął pod pasujący akurat punkt regulaminu.

Nie wmówisz mi że miałeś sen proroczy o remisie w tym meczu i dlatego zagrałeś ten zakład za całość.
No halo Pawcias szanujmy się. To co może w regulaminie jeszcze powinien być punkt "Bonus należy spokojnie poobracać" laugh , przecież to jest każdego indywidualna sprawa na co gra i za jaką kwotę. Przy Twoim rozumowaniu, 100% graczy miałoby odbierane bonusy, no bo przecież "w końcu ktoś się dopatrzy i podepnie" - po co więc regulamin, skoro gracz go przestrzega tak jak powinien czyli słowo w słowo, a i tak potem to jest zależne od widzimisie buka.

Conrad #6149343 05/02/2014 22:23
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by artbory
Pawcias, czemu tak Ci przeszkadza dochodzenie swoich praw?

Nie jetseś fair. Jesteś nieuczciwy. Dlatego. Miałbyś prawo płakać gdybyś sam był w porządku, ale nie jesteś. Dlatego nawet niejasny regulamin Expekt średnio mnie wzrusza, a Ciebie nie usprawiedliwia.


Originally Posted by AGASSI
ps. bardzo rzadko ale tym razem niestety Pawcias ma rację tongue

Kiedy ostatnio nie miałem racji? Kiedy w ogóle nie miałem racji?

@Mazik Mają napisać wprost, że nie wolno kontrować bonusów? To by brzmiało jak zachęta do kontrowania.

Conrad #6149351 05/02/2014 22:28
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Bo zagrałem na remis? Kompletny nonsens.

To co można grać według Ciebie?

Pawcias #6149355 05/02/2014 22:30
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pawcias - akurat granie na remis jest słaba opcją na kontrowanie, da się to zrobić o wiele prostszymi i lepszymi metodami. W sumie cokolwiek by zagrał to mógłbyś napisać to samo, bo to tylko Twoje domniemywanie. Co innego, gdyby grał na 1 i x2 w tym samym buku, wtedy czarno na białym wina gracza, a tak to zwykły przekręt ze strony buka.
Właśnie po to buki robią regulaminy, żeby pewnych rzeczy nie można było robić, czyli np. min. kurs 2.00, 2-3 spotkania na kuponie itd itp, ale tutaj? artbory nie zrobił nic niezgodnego z regulaminem.

artbory #6149356 05/02/2014 22:31
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by artbory
Bo zagrałem na remis?

Bo zagrałeś drugi raz to samo za bonus. Ile można tłumaczyć?

mazik #6149358 05/02/2014 22:36
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by mazik
Właśnie po to buki robią regulaminy, żeby

żeby nikt ich nie oszukiwał.

Pawcias #6149359 05/02/2014 22:37
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Any kurde questions?

Pawcias #6149364 05/02/2014 22:41
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Originally Posted by Pawcias
Originally Posted by artbory
Bo zagrałem na remis?

Bo zagrałeś drugi raz to samo za bonus. Ile można tłumaczyć?


To jest zgodne z regulaminem, ile można tłumaczyć.

artbory #6149365 05/02/2014 22:43
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Zabrali Ci bonus? Tak. Czyli nie jest.

Pawcias #6149369 05/02/2014 22:47
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Originally Posted by Pawcias
Zabrali Ci bonus? Tak. Czyli nie jest.


Kolejna bzdura. To jest zgodne z regulaminem, wystarczy przeczytać. Amber Gold też w regulaminie nie miało, że zwiną kasę.

artbory #6149452 05/02/2014 23:51
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Expekt też nie ma w regulaminie, że klienci mogą ich oszukiwać.

artbory #6149474 06/02/2014 00:03
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Długo jeszcze będziemy sie tak przekomarzać? Mógłbyś mieć pretensje gdyby zabrali Ci pierwszy zakład wraz z kwotą którą tam ugrałeś. Przy drugim byłeś zbyt zachłanny.

Zapytam wprost: kto Cię oszukał i w jaki sposób? Jaką krzywdę poniosłeś?

Póki co wychodzi na to że Ty oszukałeś i jeszcze rościsz pretensje o zwrot kwoty, która Ci się nie należy.

Pawcias #6149477 06/02/2014 00:05
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Originally Posted by Pawcias
Expekt też nie ma w regulaminie, że klienci mogą ich oszukiwać.


Nie kompromituj się, zagranie dwa razy na remis to oszustwo?

Jak masz pisać takie bzdury, to się powstrzymaj, rozwadniasz temat. Może Pawcias = Oskar. Ten wątek dotyczy zwykłego przekrętu Expekt.

Conrad #6149481 06/02/2014 00:08
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Ludzie nie grajcie dwa razy na to samo, bo będziecie zbyt zachłanni. Komedia, znalazł się obrońca uciśnionego buka, oszukiwanego w taki sposób, że są dwa wygrane zakłady. Tak nie może być. Powtarzam Ci nie kompromituj się.

Conrad #6149491 06/02/2014 00:12
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Strona o przekrętach Expekt powstanie, gdy będzie gotowa wysyłam link do Expekt, niech się nad sobą zastanowią.

artbory #6149492 06/02/2014 00:13
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Idea bonusu 100% u buka polaga na tym, że wpłacasz, podwajasz wpłatę, obracasz.

Ty zrobiłeś wałek i jesteś wielce zdziwiony dlaczego bonus został anulowany. Kto tu się kompromituje? Nie lubię kłamstwa, tylko dlatego jeszcze z Tobą gadam.

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, aker, rafal08, betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, alfa, rymoholik, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11, bukma), 844 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1